اگر شما هرگز از شنیده Roland Barthes, تبریک – به وضوح شما هرگز مجبور به مطالعه structuralism post-structuralism, deconstructionism یا نشانه شناسی. بخت و اقبال شما.

آن را به عنوان یک semiologist که Barthes (b 1915 – d 1980) بهترین و شناخته شده و در شرایط ساده نشانه شناسی مطالعه نمادها و معنای خود را. به دلایل روشن متون علمی است که در مقابله با نشانه شناسی (و structuralism و post-structuralism و deconstructivism) تمایل به سمت پیچیده ، هنگامی که پادشاه از deconstructionists Jacques Derrida (که کار ‘پیچیده’ می کنند که بسیار خیریه توضیحات) در گذشت در سال 2004 طنز سایت پیاز فرار یک تک جمله تیتر: Jacques Derrida “می میرد”. که شوخی (و تغییرات بر روی آن) هستند به من اعتماد تنها چیز خنده دار که تا به حال بیرون آمدن از نشانه شناسی, structuralism post-structuralism یا deconstructionism. خواندن کار خاصی semiologists مانند تلاش برای استدلال می کنند با یک گرسنه 3 ساله که دارای یک MA.

دلیل من نوشتن در مورد Roland Barthes در DPReview است که Barthes شیفته عکاسی و نوشت: یکی از من تمام زمان های مورد علاقه کتاب ها در مورد آن – دوربین Lucida’ منتشر شده در سال 1980. عکاسی نمی زیادی جذب علاقه دانشگاهی تا 1970 و 80 و ‘دوربین Lucida’ در کنار Susan Sontag را ‘عکاسی’ است که در میان تاثیرگذارترین (و لذت بخش) کتاب های آن دوره برای مقابله با عکاسی به عنوان یک پدیده فرهنگی و نه فقط در راه آشکار به عنوان یک هنر و تمرین. شما لازم نیست به دانستن هر چیزی در مورد فلسفه به عنوان خوانده شده ‘دوربین Lucida و شما در واقع ممکن است از آن لذت ببرید بیشتر اگر شما نمی.

عکاسی توسط یک فرد نوع از هنر شکل. شما نمی توانید به عنوان خوانده شده ‘ عکس مانند شما می توانید متن (که نوع از چیزی که آزار جهنم از semiologists) و توسط خود طبیعت بی نهایت تکرار یک عکس ندارد منحصر به فرد از یک نقاشی. همچنین در نظر بگیرید که به ‘را’ یک عکس طول می کشد هیچ آموزش. در بسیاری از محافل عکاسی است که هنوز هم در نظر گرفته فقیر پسر عموی ‘واقعی’ هنر و از آن آسان است به درک که چرا. فقط به یاد داشته باشید کداک شعار معروف: “شما با فشار دکمه ما بقیه انجام دهد”.

به عنوان Louis Daguerre گفت, عکس “به طبیعت توانایی تکثیر خودش”

Barthes فکر می کردم که عکاسی است که در واقع نزدیک به تئاتر نسبت به نقاشی (به دلیل خط مستقیم از اتصال به زندگی). او یک عکاس – “بیش از حد بی تاب برای آن” – و تا به حال هیچ علاقه ای به تحقیق در مورد عکاسی به عنوان یک فعالیت است. او می خواست برای رسیدن به درک آنچه در عکس هستند و آنچه باعث می شود آنها را منحصر به فرد.

در شاید معروف ترین بیانیه ای در عکاسی (ساخته شده قبل از او نوشت: “Camera Lucida’) او نشان می دهد که عکس یک semiotically منحصر به فرد متناقض مصنوع – منحصر به فرد به دلیل آن است که یک “پیام بدون کد”. آن را نمی کند نیاز به یک کد (یا نباید) از آنجا که در نظریه پیام از یک عکس است که واقعیت خود را. این عکس به عنوان صرفا بازنمودی مصنوع – محصول از اشعه های نور وارد دوربین از سطح یک گوشه کوچک از واقعیت است. به عنوان Louis Daguerre گفت, عکس “به طبیعت توانایی تکثیر خودش”. و او باید بدانید.

که این نظریه حداقل. مشکل (پارادوکس) البته این است که با وجود این واقعیت است که یک عکس یک مکانیکی-ایجاد شی از آن را بسیار سخت به تصور کنید یک عکس که نیست بسیار رمزی. همه چیز از چگونه یک پرتره, موضوع مطرح شده, به عکاسان انتخاب پس زمینه و یا زاویه دوربین و…. می تواند بر چگونگی احساس ما در مورد یک عکس و در نهایت آنچه که ما را از آن دور. این در واقع بسیار دشوار است به تصور یک مثال از آنچه Barthes خواستار ‘بی رحم تصویر’; فرضی عکس رایگان از هر نوع connoted معنی.

یکی از مجموعه ای از تصاویر گرفته شده توسط یکی از بستگان از من مادر بزرگ و پدر بزرگ در یک سفر ماه عسل در سراسر انگلستان در اواخر تابستان سال 1939 (شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این پروژه و دیدن تصاویر بیشتر اینجا).

چرا که از زمانی که آنها گرفته شد (تنها چند هفته قبل از وقوع جنگ جهانی دوم) و چگونه (آنها به ضرب گلوله کشته شدند در آن نادر رنگ فیلم) همه آنها غنی از چه Barthes به نام “Studium’. برای من ‘punctum’ در این شات من است پدربزرگ و مادربزرگ’ گربه (پایین عکس در جلوی چادر رو به دوربین) که – ظاهرا – سفر با آنها.

در دوربین Lucida’, Barthes نشان می دهد که دو عنصر وجود دارد به هر عکس. قرض گرفتن از او خواستار این studium (‘مطالعه’ – فکر می کنم نرم افزار یا تعهد) و punctum (‘نقطه’ – فکر می کنم سوراخ یا خراش).

به عبارت ساده, studium است تمام اطلاعات است که می تواند جمع آوری شده از یک عکس که ناشی از فرهنگی که در آن وجود دارد. به این ترتیب studium را تجربه کرده است با توجه به بیننده شخصی و سیاسی و فرهنگی دیدگاه. یک مثال خوب از یک نوع از عکاسی است که غنی از studium خواهد بود سنتی غرب عکاسی خبری. فرض کنید شما آشنایی با این فرهنگ است که در آن آنها گرفته شد چنین عکس هایی بسیار آسان برای ‘رمزگشایی’ هنگامی که ما آنها را در روزنامه ها. ما می دانیم آنچه که آنها “از”.

این punctum از سوی دیگر یک عنصر (یا عناصر) از یک عکس که لزوما کمک به خود را به طور کلی معنی و یا در نظر گرفته شده و پیام, اما که گرفتن یا خراش’ ما برای برخی از دلیل. Barthes می دهد به عنوان مثال از یک سال 1924 عکس توسط Lewis Hine از یک تکامل کودک معلول در نیوجرسی موسسه با پانسمان در انگشت او. برای Barthes, the ‘punctum’ است پانسمان – “خاموش-مرکز جزئیات” که جلب توجه خود را و است که باعث “tiny شوک”. این studium در تضاد است “میل نمی […] محبت” – یک “لغزنده غیر مسئولانه علاقه یکی طول می کشد در [چیز] یکی می یابد ‘all right’ “. پانسمان تا به چیزی برای انجام با studium از هاین عکس اما علاقه او بیشتر است.

بسیاری از ما گرفتن عکس از مکان های, مردم و چیزهایی که بدون صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد محتوای خود را فراتر از این که آیا آن تجدید نظر به ما زیبایی

این ممکن است صدای بسیار انتزاعی, اما در واقع واقعا مفید راه فکر کردن در مورد چگونه ما عکس گرفتن. سعی کنید آمریكا کار خود را با Barthes’ تعاریف. آیا شما کسی که عکاسی, همه چیز در مورد studium? من شک دارم که بسیاری از ما هستند. بسیاری از ما گرفتن عکس از مکان های, مردم و چیزهایی که بدون صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد محتوای خود را فراتر از این که آیا آن تجدید نظر به ما زیبایی. ما می توانند یاد بگیرند از عکس های شبیه به این, اما آن را به طور کلی (به معنای واقعی کلمه) سطح-سطح مسائل است.

این punctum با ارزش تر است می گوید: Barthes, چرا که آن را غیر منتظره. Uncoded و جالب تر است. و برای بازگشت به مقایسه با نقاشی یک punctum از نوعی که Barthes توصیف تنها می تواند وجود داشته باشد در یک عکس, به دلیل راه منحصر به فرد که در آن عکس ها ایجاد می شوند.

در آن زمان من واقعا قادر به می دانم که پدربزرگ و مادربزرگ من آنها بودند (و پدر بزرگ من فوت کرد زمانی که من در سنین نوجوانی). برای من کار کردن روی این تصاویر ارائه یک فرصت شگفت انگیز به آنها روبرو می شوند آنها را به عنوان افراد جوان است. در Barthes کلمات من “به تدریج در حال حرکت به عقب در زمان” با این افراد هر دو آنها در حال حاضر مرده است.

با تشکر از DPReview خوان من حتی می دانم آنچه رخ داده به ماشین.

حتی در ترجمه است. Barthes یک نویسنده بزرگ. او باهوش (بدیهی است) بلکه خنده دار است. او زیبا و شعارهاى در مورد انواع عکس و عکاسان که او دوست ندارد و او به درستی مشخص یکی از مهمترین و خلاقانه مخرب تله است که شما می توانید به سقوط به عنوان یک عکاس: تفکر که فقط به خاطر اینکه شما در زمان یک عکس از چیزی است که باید آن را مهم است. اخ.

به نظر من اصلی درخواست تجدید نظر از دوربین Lucida’ است که آن را خیلی بیشتر از فقط یک دانشگاهی پایان نامه – آن را عمیقا شخصی بسیار عاطفی کتاب. کمتر فلسفه در بسیاری از مکان ها و بیوگرافی.

بخش دوم کتاب به خصوص حاوی برخی کاملا زیبا نوشتن است. این است که بسیار غیر معمول در یک کار از فلسفه (به من اعتماد). شاید به این دلیل برای سوئیچ به کمتر دانشگاهی و بیشتر حالت شخصی از نوشتن این است که در حالی که او کار بر روی دوربین Lucida’, Barthes’ مادر محبوب Henriette درگذشت. و پس از او درگذشت و او رفت و به دنبال او. به معنای واقعی کلمه نیست اما احساسی به امید پیدا کردن جوهر از او در خانواده عکس.

او در مورد این فرایند در شرایط “درد زایمان”, “به تدریج در حال حرکت به عقب در زمان با او به دنبال حقیقت از چهره من را دوست داشت”. او می گوید “زور زدن نسبت به ماهیت هویت خود را, […] مبارزه در میان تصاویر تا حدی درست است و بنابراین کاملا نادرست”. آنچه که او در پیدا کردن در عکس های خود را به نا امیدی و صرفا “قطعات”.

و پس از او ساخته شده است دستیابی به موفقیت. او متوجه شد که او به دنبال در یک تک عکس از مادر خود به عنوان یک دختر جوان است. در میان توده ای از تصاویر Henriette به عنوان یک بزرگسال در این عکس از یک تا پنج سال-کودک – کودک البته که او ملاقات هرگز در زندگی – که او واقعا به رسمیت شناخته شده و شخص او تا به حال شناخته شده و دوست داشتنی.

Barthes دقیقا نمی اعتراف به شکست در ‘دوربین Lucida’ اما او را واگذار که شاید همه چیز کمی پیچیده تر از او یک بار فکر می کردم.

در فصل نهایی از دوربین Lucida’ (این یک کتاب کوتاه ترین فصل ها کمی بیشتر از یک صفحه) Barthes revisits مرکزی او در قضیه studium و punctum و اصلاح آن را نشان می دهد یک عنصر سوم. به طور خاص نوع دیگری از punctum نه از فرم “اما از شدت”. این دومین punctum است زمان.

در دوربین Lucida’, Barthes معروف فیلسوف می دهد راه را به Barthes هایی ، بله خیلی از نیمه اول کتاب است بیشتر یا کمتر از استاندارد کرایه برای کسی که با علمی خود را دلمشغولیهای (و در واقع آن میدارد تا از اوایل کار خود را در همان موضوع بررسی عکس را بالقوه به عنوان یک صرفا بازنمودی شی) اما او نه تنها خم فکری خود را, عضلات, برای خاطر آن. Barthes است نوشتن در مورد زمان (او فوق العاده توضیحات دوربین به عنوان ‘ساعتهای برای دیدن’) حافظه و مرگ است. وقتی که می آید به چالش نهایی از ‘نافذ’ عکس های خود را برای پیدا کردن معنی Barthes دقیقا نمی اعتراف به شکست در ‘دوربین Lucida’ اما او را واگذار که شاید همه چیز کمی پیچیده تر از او یک بار فکر می کردم.

یک دختر در حمام توسط Stiffkey پل در نورفولک. اوت 1939. نگاه کردن به این تصویر من نمی تواند کمک کند فکر که او چه کسی است, چه نوع زندگی او و این که آیا او هنوز زنده است (اگر او باید در اواخر 80s یا 90s در حال حاضر).

دوربین Lucida’ ممکن است شما را به یک عکاس بهتر (آن را در واقع ممکن است شما را به مکث قبل از برداشتن دوربین خود را دوباره!) اما آن را احتمالا شما را بیشتر یک متفکر. وجود دارد یک فرصت خوب بیش از حد است که آن را به شما گریه. وجود دارد بسیاری از پس از جنگ قاره ای, فلسفه که ممکن است همان اثر را داشته اما به دلایل بسیار متفاوت.

من امیدوارم که پس از خواندن من فوق العاده کم عمق تجزیه و تحلیل آن شما به عنوان خوانده شده ‘دوربین Lucida’. و اگر شما, من امیدوارم که آن را به شما یادآوری از نقش منحصر به فرد است که عکاسی در زندگی ما و از قدرت آن است. عکس ما اجازه سفر به عقب در زمان, و در راه است که آنها ما را قادر به حفظ روابط با مردم است که ما از دست داده ایم. در پایان, آن را یک کتاب در مورد عشق است.


است وجود دارد یک کتاب خاص ساخته شده است که تفاوت به زندگی خود را به عنوان یک عکاس? ما دوست داریم به شنیدن از شما – و شما حتی ممکن است به ویژه در DPReview صفحه اصلی. ما ترک یک یادداشت کوتاه در نظر و اگر شما یک داستان دیگر به آن را برای ما ارسال و ما آن را از وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de