آشنایی با 3 مدل از جدیدترین ردیاب ها

ردیاب شخصی قابلیت و امکان های فراوان زیادی دارااست که این مکان یاب فردی را از دستگاه های نیز جایگاه خودش متفاو

توسط DASTESALAMATT در 11 آذر 1400

ردیاب شخصی قابلیت و امکان های فراوان زیادی دارااست که این مکان یاب فردی را از دستگاه های نیز جایگاه خودش متفاوتی می کند که برای شما گوشه ای از این قابلیت ها را توضیح می دهیم و عملکرد داریم تا شما هم مهم ردیاب GF-21 عمده آشنا شوید. اول آنکه چیپ جی پی اس دستگاه که مهمترین نکته در خرید کردن ردیاب می باشد

در ردیاب آهنربایی زیرا خواسته استفاده از دستگاه چسباندن آن پایین خودرو می باشد، درصورتیکه چیپ جی پی اس ضعیف باشد، عملا عملکرد ندارد و نمی تواند ماهواره جی پی اس را پایین خودرو پیدا کند. و در مواردی که برای اتصال به ماهواره مانع وجود باشد ، به شکل اتوماتیک و خودکار به آنتن های مخابراتی متصل می شود و محدوده را به شما اعلام می کند.

به کار گیری از دستگاه ردیاب GF-21 چه کمکی به ما می کند؟ و خیلی از موارد دیگر که شما در ذهنتان دارید و مطمئن می‌باشید که همین دستگاه می تواند به شما امداد کند. در ارتباط آفلاین دستگاه ردیاب از شیوه شبکه GSM داده ها نقاط جغرافیایی یا به عبارتی مکان خودرو را به موبایل کاربر ارسال می کند و کاربر آن نقاط و در واقع محل ماشین خویش را در بر روی نقشه در اپلیکیشن مربوطه مشاهده می کند.

قابلیت ردیابی بر پایه GSM زمانیکه GNSS در دسترس نباشد. 222 ضبط صدا بر روی کارت حافظه تا 10 دقیقه و ضبط صدا بر روی کارت حافظه تا 10 دقیقه. نکته ای که وجود دارد همین است که دستگاه مکان یاب GF-21 در مواقعی که مانعی بر سر خط مش نباشد و بتواند مستقیم به ماهواره ها متصل شود، مکان دقیق را به شما نشان می دهد. همین موردها صرفا یک سری گزینه از مزایای ردیاب فردی است.

زمانی این پیام را ارسال کردید بعد از آن از چند لحظه پیامی از سیم کارت 1 برای شما ارسال می شود که به شما اطلاع می دهد این سیم کارت ، سیم کارت رئیس می باشد. اولین فرایندی که باید آنگاه از یک‌سری دقیقه پر‌نور بودن دستگاه انجام بدهید این می باشد

که برای دستگاه مدیر تعریف‌و‌تمجید کنید. امنیت خودرو مدام یک عدد از دغدغههای اصلی مالکان آن‌ها است و مهم نمیباشد که چه میزان خودروی شما پیشرفته هست چون نمیتوان مدام روی سیستم امنیت پیشفرض آن ها حساب کرد. کار حیاتی پنل ردیابی کلیدی به کار گیری از نرمافزارهای مخصوص در انواع گوشیهای هوشمند و رایانهها وجود دارا است و کل داده ها حرکتی، مقدار شتاب و سا‌عتها حرکت خودرو در این پنل تصویب و ضبط میشود.

حیاتی به کارگیری از ردیاب خودرو قابلیت رمزگذاری به جهت حرکت ماشین در پیمایشهای طولانی مدت وجود دارد. مدت روزگار ردیابی اتومبیل اهمیت وجود چنین کانالهای حساسی توسط جیپیاس، یک تا 24 ثانیه است. توجه داشته باشید همین فرآورده رجیستر شده است و برخلاف دستگاه های شبیه سپس از یک مدت کوتاه انقطاع نمی‌شود و اهمیت تمام اپراتورهای ایران سازگار هست.

همینطور نصب آن‌ها دوچندان بی آلایش هست و نیازی به فرآیندهای تخصصی ندارد. ردیاب فردی دستگاهی بسیار کمککننده بوده و بکارگیری آن در صورت نیاز، بیشتر مشکلات شما را برطرف خواهد کرد. دیدنی است بدانید بیشتر دستگاه هایی که به اسم GPS دارای اسمو رسم میباشند درواقع LBS میباشند و نمی توانند مکان ظریف را به شما اطلاع بدهند.

وظیفه کلیدی ماهواره جی پی اس ارسال اطلاعات و سیگنالهای رادیویی به زمین می باشد که دوران و مکان آنها را نسبت به زمین مشخص میکند. GPS مکان یابی و ردیابی را از نحوه ماهواره و به صورت به طور کامل ظریف به شما نشان دهد.

1- فرض نمایید پدر پیری دارید که مبتلا بیماری آلزایمر نیز می باشد و وقتی که از خانه بیرون می شود شما را دچار استرس و نگرانی می کند، ولی زمانی بدانید در کجا می باشد،نگرانی شما برطرف می شود. 2- و یا فرض نمایید فرزند کوچکی دارید و نگران همین هستید که در رویه مدرسه به منزل گم نشود و یا این که در شرایط خطر آفرین قرار نگیرد.

اما نگران نباشید چنانچه نتوانستید تنظیمات را انجام دهید مجموعه فنی سکرت اسمارت آمادگی دارد که در هر لحظه از روز کمک تان نماید تا کارتان را به راحتی انجام بدهید. امنیت بالا این ردیاب افراد(هنگامی که شما به جهت دستگاه مدیر تمجید می نمایید ، همگی تماس ها به جز تماس شما که مدیریت میباشید را رد می کند).

عضو با به کار گیری از اپلیکیشن سرو کنترل تمام وسیله نقلیه خویش را اهمیت امنیت بالا در اختیار خواهد داشت. همچنین محل ورود و خروجی دیجیتال سرعت و میزان مرغوب بودن تبادل اطلاعات را بالا برده است. کارگزاری و رویه اندازی یک ردیاب اتومبیل در وسیله نقلیه شما غالبا راحت است، البته ممکن هست همین پروسه در دستگاه های متفاوت مقداری متفاوت باشد.

این دستگاه در خیلی از موردها قابل به کار گیری می باشد که بعضی از همین مورد ها را به اطلاعتان می رسانیم. شاید هنگامی که کاربردهای همین وسیله را مطالعه کردید، در آیتم روش به کارگیری از آنها سؤال هایی در ذهن شما به وجود آمده باشد و خیال کرده باشید که به کار گیری از آن پاره ای مشقت بار است.

ردیاب جی پی اس ماشین GL202 با سوییچ SOS یا این که به عبارتی کلید موقعیت لازم است. در برخی موارد ما در رقابت کلیدی مثال خارجی پایین تر هستیم و در برخی مورد ها نسبت به همین نمونه ها اصلی برتری هستیم .

همین دو گونه فرآورده حساس کاربری شخصی و خودرو به شکل همزمان هستند و تفاوت های ظاهری و بعدها نیز دارند. ذخیره دیتا ها به این رخ همین اذن را به ما می دهد که بتوانیم همزمان کلیدی حرکت گزینه متصل به ردیاب و مهم استعمال از نرم افزار مسیریاب جی پی اس، مسیر را زیرنظر بگیریم و یا این که بعد ها مسیر حرکت آن را چک کنیم.

حتی در صورتی که آنتن مخابراتی نیز وجود نداشته باشد می تواند از نحوه WIFI های اطراف دستگاه حالت مکانی را برای شما ارسال کند.

جنس هایی که اغلب به شما معرفی می کنیم به غیر جنبه های غنی و تکنیکی از فشار های فکری ما هم قلیل می کند و باعث بازدهی خوبتر ما در محفظه عمل و زندگی شخصی مان می شود. LBS مکان یابی را از طرز آنتن های مخابراتی انجام می دهد و ممکن است 50 تا 500 متر اصلی اختلاف نقطه را به شما نشان بدهد.

چرا باید از ردیاب های شخصی به کارگیری کنیم سوالی میباشد که به جهت افرادی که قصد خرید دارا‌هستند پیش خواهد آمد. همچنین به یاری سوییچ s.o.s میتوانید برای در مواقع بحرانی به به کار گیری از ردیاب بپردازید.

اما در واقعیت دزدگیر ها و قفل ها حساس روش های نوین سرقت امروزی چندان به عمل نمی آیند زیرا سارقان دیگر به خود زحمت دزدی در دوران بوستان بودن اتومبیل را نمیدهند و شاید زمانی که در مغازه در اکنون خرید نمودن می باشید یا این که برای امداد به فردی از ماشین پیاده شده اید دست به سرقت میزنند.

3- حتی شما می توانید همین ردیاب فردی را داخل خودرو و موتورسیکلت تان قرار دهید تا اگر زمانی وسیله نقلیه شما سرقت شد ، با داشتن شرایط مکانی بتوانید وسیله نقلیه خود را پیدا کنید. همینطور به جهت شرکت های کرایه دهنده کانتینر دوچندان موثر هست که بدانند کانتینرها در چه هنگامی به دپوهای خودشان گشوده می گردند.

حساس اعتنا به آمارها، حالت سرقت خودروها متاسفانه رو به افزایش است. مهمترین مزیت این وسیله تامین امنیت اشخاص و برطرف کردن نگرانی آن ها در آیتم وضعیت عزیزانشان است.

آخرین مطالب