استیکرهای DIY Washi Tape

من خیلی هیجان زده هستم که بخشی از 31 روز سریال عشق در Red Ted Art هستم. و نمی توان صبر کرد تا این ایده ایده DIY ولنتاین کارت را با شما به اشتراک بگذارید. مگی از اینکه من را درگیر کردید متشکرم نام من جاکینتا است و من یک دانشمند مستقر در استرالیا و مادر سه نفری هستم که امیدوارم الهام بخش بچه های خلاق و مادران سرگرم کننده ، خانواده ها و مربیان باشد. پروژه های آسان ، ساده و سرگرم کننده ای را در صفحه اینستاگرام خود قرار می دهمcintaandco (خانواده و دوستانم با من تماس می گیرند Cinta – کوتاه برای جاکینتا ، و بچه های من همکار من هستند) – شما اغلب دست های کوچک آنها را که سخت کار می کنید در عکس هایی که من می بینید ، می بینید. پست). امروز می خواهم برخی از برچسبهای قابل شستشوی واسی کوچک Tape DIY را به اشتراک بگذارم. آنها بسیار ساده هستند و استفاده از آنها بسیار سرگرم کننده است!

طرز تهیه استیکرهای DIY Washi Tape – چنین روشی جالب برای ایجاد طرح های خود

خرید استیکر

این ویدیو به دلیل خطای فنی قابل پخش نیست. (کد خطا: 102006)
ما نوار واشی را در خانه خود دوست داریم. استفاده از آن برای كودكان بسیار آسان است زیرا به جای آنكه نیازی به برش قیچی نداشته باشد به راحتی پاره می شود و در صورت بروز خطا بسیار بخشنده است زیرا به طور كلی می تواند بدون پارگی از كاغذ جدا شود. ما در انواع فعالیت های صنایع دستی از نوار واشی استفاده می کنیم. اخیراً پسر هشت ساله من حتی خفاش کریکت خود را با خطوط نوار رنگارنگ تزئین کرده است! امروز ، ما برخی از برچسب های نوار واشی واقعاً شگفت آور قلب را ساختیم. این برچسب ها روشن و رنگارنگ هستند و می توانند برای بسیاری از موارد از جمله تزیین کارت های دستباف و شخصی سازی بسته بندی هدیه مورد استفاده قرار گیرند.

وسایل برچسب دیواری Washi Tape
طرز تهیه استیکرهای DIY Washi Tape – چنین روشی جالب برای ایجاد طرح های خود (3)

نوار washi
کاغذ پخت
استنسیل شکل قلب
مداد سرب خاکستری
قیچی
نحوه ساخت برچسب DIY washi
طرز تهیه استیکرهای DIY Washi Tape – چنین روشی جالب برای ایجاد طرح های خود (4)

یک تکه کاغذ پخت را پاره کنید و آن را به یک سطح صاف نوار دهید. در اطراف استنسیل خود با مداد سرب خاکستری ردیابی کنید. فهمیدیم که مداد کاغذ را به راحتی علامت گذاری می کند و لکه دار نمی شود. ما برای این مرحله از استنسیل شکل قلب استفاده کردیم. شما محدود به اشکال قلب نیستید بلکه می توانید از هر شکلی که دوست دارید استفاده کنید.

طرز تهیه استیکرهای DIY Washi Tape – چنین روشی جالب برای ایجاد طرح های خود (5)

هنگامی که اشکال خود را مشخص کردید ، شروع به چسباندن نوار واشی خود به بالای طرح کنید. از بالای شکل خود شروع کنید و اطمینان حاصل کنید که هر خط جدید از نوار بیش از 2-3 میلی متر خط قبلی را دور می زند.

طرز تهیه استیکرهای DIY Washi Tape – چنین روشی جالب برای ایجاد طرح های خود (6)

هنگامی که شکل استنسیل خود را کاملاً پوشانده اید ، کاغذ پخت را بپیچید و در امتداد خط محکم خود برش دهید. اکنون می توانید لایه نوار واشی را جدا کرده و آن را از کاغذ پخت جدا کنید و یک برچسب دستباف زیبا خواهید داشت که می توانید برای تزئین کارت ، کاغذ بسته بندی ، حروف – اصلاً از آن استفاده کنید.

طرز تهیه استیکرهای DIY Washi Tape – چنین روشی جالب برای ایجاد طرح های خود (2)

در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده از استیکرهای خود آورده شده است. آنها را روی کاغذهای رنگی چسباندیم و حروف ناز درست کردیم ، جعبه های هدیه را تزئین کردیم و کارتهای زیبا داشتیم. استفاده از استیکرها و استیکرهای واقعی که هم اکنون می توانید بسازید بی حد و حصر است!

طرز تهیه استیکرهای DIY Washi Tape – چنین روشی جالب برای ایجاد طرح های خود

آیا می خواهید فعالیت های سرگرم کننده و آسان تری برای کودکان داشته باشید؟ جاکینتا بسیار فعال در اینستاگرام است و ایده های بسیار خوبی را در آنجا به اشتراک می گذارد ، بنابراین چرا نمی توانید از این طریق پرش کنید ، این ایده ها را دنبال کنید و بررسی کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>