بودجه برای دارو در منطقه چرنوزم قبل از موج پنجم افزایش یافت - BB-CNTV

[ad_1] در حالی که پزشکان در حال مطالعه تصویر بالینی عفونت با سویه جدید - "omicron" هستند، کارمندان تغییراتی ر

توسط DASTESALAMATT در 5 بهمن 1400
[ad_1]

در حالی که پزشکان در حال مطالعه تصویر بالینی عفونت با سویه جدید - "omicron" هستند، کارمندان تغییراتی را در اسناد مالی اصلی مناطق آغاز می کنند: بودجه اضافی نه تنها برای دارو، بلکه در داروسازی نیز سرمایه گذاری می شود. در هر منطقه، خرید دارو برای توزیع رایگان به بیماران سرپایی و همچنین آماده سازی برای افزایش احتمالی تعداد تخت ها برای درمان بستری بیماران در حال انجام است. با این حال، موج جدید فرصتی برای تسریع در حل مشکلات اساسی بهداشتی - مانند کمبود شدید پزشکان - شده است. همه این نکات در مجمع گیدار مورد بحث قرار گرفت.

عامل غافلگیری

غیرقابل پیش بینی بودن موج پنجم کرونا، پزشکان منطقه سیاه زمین را نیز نگران کرده است. از یک سو، آنها در هر زمان آماده هستند تا یک تخت اضافی برای مبتلایان به بیماری شدید مستقر کنند، از سوی دیگر، اتصال اولیه پزشکان را برای ویزیت بیماران در خانه و درمانگاه بسیج کنند. مورد دوم به داروها، ابزارهای زیادی برای معاینه سریع و نه تنها خود بیماران، بلکه به محیط نزدیک نیز نیاز دارد. و به طور کلی، مراقبت های بهداشتی باید به کار مسئولانه در زمینه واکسیناسیون و واکسیناسیون مجدد ادامه دهد. این همچنین قدرت و منابع را از کارکنان پزشکی و داوطلبان خواهد گرفت.

وزیر بهداشت فدراسیون روسیه میخائیل موراشکو در بحث موضوعی در انجمن گایدار خاطرنشان کرد که لحن کل او شبیه گفتگو در مورد عملیات نظامی است. تنها گونه جدیدی از ویروس که به طور کامل مورد مطالعه قرار نگرفته و در نتیجه برای غیرقابل پیش بینی بودن آن خطرناک است، دشمنی به حساب می آید که به بشریت حمله کرده است. رهبران منطقه همچنین توافق کردند که پس از کاهش شدید موارد ابتلا به ویروس کرونا در اواخر دسامبر، اکنون در حال آماده شدن برای افزایش جدید در گسترش عفونت‌ها هستند.

رومن استاروویت فرماندار کورسک در مورد وضعیت منطقه خاطرنشان کرد که اول از همه، حجم آزمایشات در اینجا افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: به تجهیز داروخانه پوست و ونورولوژی هم پرداختیم و هم اکنون 70 درصد معاینات در آنجا انجام می شود. - KVD به صورت شبانه روزی کار می کند.

استاندار به سخنان پزشکان گوش فرا داد که مطمئن بودند هر چه تعداد افراد بیشتر معاینه شوند، تصویر شیوع این ویروس در منطقه روشن تر و شفاف تر خواهد شد. با این حال، همه این مجموعه داده های کلان نیاز به بودجه مداوم دارد.

- ما قبلاً 26 میلیون روبل اضافی از بودجه منطقه ای برای این اهداف اختصاص داده ایم - گفت: رومن استاروویت.

در همان زمان، کارکنان پزشکی در منطقه آموزش می بینند: پزشکان مراقبت های اولیه و کارکنان آمبولانس مطالبی را برای تجزیه و تحلیل جمع آوری می کنند.

تقویت مواضع جلو

اما در موج پنجم، کارمندان به پزشکان و امدادگرانی که مستقیماً با مردم کار می کنند، تکیه می کنند. اگر omicron طبق اصل ARVI معمولی توزیع شود، این پزشکان بار را بر عهده می گیرند که ده برابر افزایش می یابد. ایگور آرتامونوف، رئیس منطقه لیپتسک، مشکل کمبود پزشک را که در همه مناطق رایج است، یادآور شد و راه حلی برای آن اشاره کرد.

رئیس منطقه لیپتسک پیشنهاد کرد که پزشکان شاغل در کلینیک های خصوصی را در مبارزه با ویروس کرونا مشارکت دهند

وی گفت: ما با کمبود پزشک نیز مواجه هستیم و در موج آخر برای کسانی که زودتر از موعد این مصوبه را ترک کردند و پزشکان اورژانس و بازنشستگانی که با بازگشت به کار موافقت کردند، اضافه پرداختی از بودجه منطقه در نظر گرفتیم. . - تمام دانشکده های پزشکی در منطقه لیپتسک بسیج شدند. دانشجویان لیپتسک که در دانشگاه های پزشکی تحصیل می کنند برای کار به این منطقه آمده اند. اما اگر سطح بالاتری از بیماری پیش بینی شود، حتی چنین بسیج کاملی ما را از مشکلات نجات نخواهد داد.

رئیس منطقه پیشنهاد جذب پزشکانی که در کلینیک های خصوصی مشغول به کار هستند را مطرح کرد. ایگور آرتامونوف استراتژی های رفتاری را در یک وضعیت دشوار هر دو زنجیره داروخانه خصوصی و موسسات پزشکی تجاری مقایسه کرد - معلوم شد که آنها مشابه هستند. در مورد اول، مشکلاتی در تامین داروها وجود داشت، داروخانه ها حذف شدند و تنها به لطف شبکه دولتی داروسازی لیپتسک، به سرعت مشکل در منطقه حل شد. در دومی هم همین اتفاق افتاد.

-- در آخرین موج ، من نمایندگان پزشکی خصوصی را جمع آوری کردم ، پرسیدم: "به ما کمک کنید. ما نرخ بالاتری خواهیم پرداخت." پاسخ بسیار ضعیف بود ، - توضیح داد ایگور آرتامونوف. - و امروز فکر می کنیم که اگر تعداد دفعات دو برابر شود، بدون کلینیک های دپارتمان و بدون طب خصوصی مشکل خواهیم داشت.

با این حال، پزشکی خصوصی نیز از ویروس کرونا دور نمانده است. تست های پولی، غربالگری پس از بیماری، معاینات عمیق ریه و درمان های گران قیمت همه از مزایای کلینیک های تجاری تاکنون هستند.

در همین حال، مبارزه برای کادر پزشکی در حال حاضر به معنای واقعی کلمه در هر منطقه در حال گسترش است. در منطقه بلگورود شروع به خرید آپارتمان های دپارتمان برای پزشکان با حق خصوصی سازی بعدی شد. رئیس منطقه ای ویاچسلاو گلادکوف در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از انجمن اعتراف کرد که این یک دارو نیست.

او شکایت کرد: «در برخی مناطق، به سادگی هیچ آپارتمانی وجود ندارد که بتوان آن را خرید.

با این حال، حتی در جایی که خانه وجود دارد، به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که بخواهند جابجا شوند و با مردم رفتار کنند، به خصوص در چنین شرایط سختی. این در حالی است که در مجموع 700 میلیون روبل برای مسکن پزشکان در منطقه بلگورود اختصاص یافته است.

در منطقه همسایه کورسک، پس از فروم، رومن استاروویت نیز برنامه مشابهی را اعلام کرد. اولین مبلغ اختصاص یافته توسط خزانه داری برای این اهداف قبلاً مشخص شده است - 70 میلیون روبل.

و در حالی که پزشکان به دنبال جای خالی سوختن در مناطق هستند، مقامات پیشنهاد می کنند داوطلبان را در روند جمع آوری مواد آزمایشی برای ویروس کرونا آموزش دهند. فرمانداران می گویند در غیر این صورت ممکن است در موج پنجم غرق شوید.

پشت قوی

در حالی که تعداد تخت ها در مناطق کم است. با این حال، در هر منطقه آنها آماده هستند تا در اولین نیاز آن را افزایش دهند. در حال حاضر سرمایه گذاری هایی برای ساخت مؤسسات جدید انجام شده است و این مبالغ بسیار زیاد است. شاید پرطرفدارترین سرمایه‌گذاری‌ها در منطقه بلگورود انجام شده باشد: با پنج میلیارد روبل، آنها در حال ساخت دو مرکز بیماری‌های عفونی ساخته نشده از پانل‌های ساندویچ هستند. اولین - در روستای ترنوفکا در نزدیکی بلگورود - قرار بود در 15 ژانویه تکمیل شود، اما معلوم شد که سقف تازه ساخته شده نشتی دارد و کاستی های زیادی وجود دارد. اکنون تاریخ مشخصی برای راه اندازی اولین مرکز مشخص نشده است، ساکنان بلگورود افکار خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند که ساخت و ساز به طور کلی نامناسب است: "بهتر است بیمارستان های موجود را تعمیر کنیم. با این حال، فرماندار ویاچسلاو گلادکوف متقاعد شده است که باید نهادهای جدیدی ساخته شود.

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد که طراحی خود مرکز عفونت که شبیه یک گل مروارید با چندین گلبرگ است، این امکان را فراهم می‌کند که آزمایشگاه‌ها و اتاق‌های عمل را در آنجا متمرکز کرده و در هر «گلبرگ» تخت قرار گیرد. در صورت لزوم، "گلبرگ" برای بیماران باز و بسته می شود.

او گفت: "شما نمی توانید این کار را در صندوق قدیمی انجام دهید."

جوجه ها هم مجبور شدند بسازند. تنها 1.4 میلیارد روبل از بودجه فدرال برای ساختمان جدید بیماری های عفونی اختصاص یافت. در حال حاضر این مناطق خالی است، اما همزمان بخشی از داروخانه سل برای بیماران مبتلا به کرونا در حال آماده سازی است.

علاوه بر سرمایه گذاری در ساخت و ساز و تجهیزات با همه چیز لازم، بیمارستان های بیماران مبتلا به ویروس کرونا نیز نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری دارند: در ابتدا، خزانه داری بیش از یک میلیارد روبل برای سال فعالیت مراکز بیماری های عفونی در منطقه بلگورود اختصاص یافت. چقدر بیشتر مورد نیاز است - زمان و درجه بیماری نشان خواهد داد. از این گذشته ، ده ها میلیون روبل فقط در مناطق صرف دارو می شود.

به عنوان مثال، فرماندار کورسک رقم 30 میلیون روبل را فقط برای ارائه بیماران سرپایی نشان داد. در موج های قبلی، داروسازان تخمین زدند که درمان یک فرد در خانه پنج تا شش هزار روبل هزینه دارد. اگر افراد بیشتری در خانواده بیمار شوند، این مقدار چند برابر می شود. مقامات خاطرنشان کردند که اغلب هزینه ها بسیار بیشتر است، بنابراین سعی می کنند مبالغ بیشتری را در بودجه لحاظ کنند.

صلاحیت دار

والنتینا سیووا، نایب رئیس کمیسیون اتاق مدنی فدراسیون روسیه برای حمایت از سلامت شهروندان و توسعه سلامت، پزشک ارشد:

- تمام کلینیک های خصوصی به روش های مختلف کار می کنند و توسعه می یابند. موسساتی وجود دارد که به طور کامل به صورت سرپایی - در قالب یک پلی کلینیک - کار می کنند. کسانی هستند که در سیستم بیمه سلامت اجباری مناطق خاصی - سودآورترین - را انتخاب می کنند، در یک منطقه خاص خدمات ارائه می دهند و برای آن پول دریافت می کنند.

و کلینیک های خصوصی وجود دارد که در سیستم بیمه درمانی اجباری با جمعیت وابسته کار می کنند. اینها معمولاً مؤسسات پزشکی هستند که دپارتمان بوده اند: آنها در کارخانه های بزرگ، در شرکت های حمل و نقل ریلی یا آبی کار می کنند. بسیاری از کلینیک‌های خصوصی دارای آزمایشگاه‌های تشخیصی، بیمارستان‌های مهدکودک یا بخش‌های اورژانس هستند که به شهروندان مرتبط با آنها خدمات ارائه می‌دهند. چنین مراکز پزشکی می توانند هم با کارکنان شرکت مادر و هم با جمعیت "از خیابان" کار کنند، خدمات بیمه درمانی اجباری و بیمه درمانی داوطلبانه را ارائه دهند، معاینات پزشکی و معاینات پزشکی را انجام دهند و در حین کار پذیرش در مراکز بهداشتی را فراهم کنند.

در بحبوحه یک بیماری همه گیر، بسیاری از کلینیک های خصوصی به طور قابل توجهی به کلینیک ها و بیمارستان های دولتی پرجمعیت کمک کرده اند. به عنوان مثال، مرکز پیشگیری پزشکی که من آن را اداره می کنم، تاکنون 9.5 هزار شهروند را درمان کرده است. در موج اول حدود 900 نفر به طور همزمان در منزل تحت نظر قرار گرفتند و در محل ما مداوا شدند. این عدد بسیار بزرگ و سطح بالایی از پیچیدگی است.

در طول موج اول عفونت، کارخانه خودروسازی گورکی یک آزمایشگاه PCR را بر اساس مرکز پزشکی ما راه اندازی کرد. در موج سوم، او یک بخش رادیولوژی تشخیصی (CT و MRI) راه‌اندازی کرد تا بیماران، از جمله مبتلایان به کرونا، بتوانند فوراً تحت معاینه ریوی برای تشخیص ذات‌الریه قرار گیرند.

ما تا به امروز به همکاران مناطق قرمز بیمارستان های دولتی کمک می کنیم. کارخانه خودروسازی با خرید ماسک، ماسک تنفسی، عینک، پنکه و سونوگرافی آنها را به صورت رایگان به مراکز درمانی شهرستان منتقل می کند. بیماری همه گیر ما را گرد هم آورد. مشارکت های دولتی و خصوصی در زمینه پزشکی باید توسعه یابد.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن