خرید رمان انگلیسی اورجینال

خرید رمان انگلیسی اورجینال کودکان و نوجوانان می توانند در آخرین شب یلدای قرن در خانه بمانند و کتاب های یلدا را بخوانند.
بچه ها با خواندن کتاب شب سرد یلدا را گرم می کنند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، شب یلدا طولانی ترین شب سال است که ما ایرانی ها سعی می کنیم هر ساله با برپایی مراسمی آن را گرد هم آوریم و جشن بگیریم. قصه گویی معمولاً یکی از رسوم این شب طولانی است و مادربزرگ ها در آن شب خاطرات ، قصه ها و داستانهایی را برای کودکان تعریف می کنند. اما امسال علی رغم شیوع ویروس کرونا و تأکید بر خودداری از برگزاری مراسم ، می توانیم خرید رمان انگلیسی اورجینال یلدای آخر سال را به شکلی متفاوت جشن بگیریم و آن شب طولانی را با خواندن داستان هایی از کتاب های مورد علاقه خود سپری کنیم.

کتاب “شب یلدا”
یکی از کتاب هایی که کودکان و نوجوانان امشب از خواندن آن لذت می برند خرید رمان انگلیسی اورجینال ، شب یلدا است که توسط احمدرضا احمدی نوشته شده و محمد علی بنی اسدی آن را تصویرگری کرده و توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

داستان “شب یلدا” داستان نوجوانی را روایت می کند که در طولانی ترین شب سال به خواب می رود و دنیاهای مختلفی را در خواب تجربه می کند. او در خواب نامی ندارد و هر یک از اعضای خانواده اش او را با اسمی صدا می کنند که پسر مدتی با آن زندگی کرده و با هر نامی تجربه متفاوتی دارد.

نوجوانانی که خرید رمان انگلیسی اورجینال به داستان های علمی علاقه مند هستند می توانند از کتاب وب خواندن این داستان شاعرانه لذت ببرند.

“مرگ سفال: ضرب المثل های فارسی و داستان های آن”
گوش دادن به ضرب المثل ها و ضرب المثل های قدیمی ایران یکی از تفریحات این شب طولانی است که با خواندن مجموعه دو جلدی مرگ سرامیک: ضرب المثل های فارسی و داستان های آن ، نوشته مصطفی رحماندوست دانلود رمان، امکان پذیر شده است. مطالب این مجموعه دو جلدی داستان چهار هزار ضرب المثل فارسی است که می تواند برای بیشتر گروه های سنی مورد استفاده قرار گیرد. در این مجموعه داستان شکل گیری ضرب المثل ها به زبان ساده و روان و همینطور ضرب المثل های مشابه و معنای کلمات خرید رمان انگلیسی اورجینال دشوار بیان شده است.

ضرب المثل های این کتاب به ترتیب حروف الفبا نوشته شده اند. محتوای جلد اول از حرف (a) شروع می شود و تا حرف (r) ادامه می یابد و بقیه قسمت ها را می توان در جلد دوم خواند.

کتاب “مرگ سفال” ، با تصویرگری محمد حسین صلواتیان خرید رمان انگلیسی اورجینال، یکی از آثار قابل توجه منتشر شده توسط انتشارات مدرسه است و به عنوان بهترین کتاب در سال 2009 شناخته شد.

“شب یلدا: زمستان”
از دیگر کارهای نوشته شده با موضوع این شب می توان خرید کتاب داستان به کتابچی شب یلدا: زمستان ، نوشته افسانه شعبان نژاد خرید رمان انگلیسی اورجینال اشاره کرد که خواندن آن در این شب سرد زمستان می تواند گرمی برای کودکان باشد.

این کتاب در 86 صفحه ، با تصویرگری داریوش منجزی ، برای اولین بار در سال 1998 توسط انتشارات مهراب قلم منتشر شده و پنج بار توسط این ناشر تجدید چاپ شده است.

کتاب “میهمان انار”
کودکان در گروه سنی 3 سال به بالا نیز می توانند با کتاب “مهمان انار” شب خوبی خرید رمان انگلیسی اورجینال را در یلدا سپری کنند. این تصویر را سحر حقگو تصویر کرده و توسط انتشارات پرتقال منتشر شده است.

داستان در مورد کرم سفیدی است که کتاب کودکانه شب وارد درخت انار می شود. تمرکز کتاب روی “عدم تحمل” است. میهمان انار در مورد نحوه برخورد با تازه وارد صحبت می کند. در این کتاب ، مخاطب با کسی آشنا می شود که مثل ما نیست و با مدارا و مهربانی از جای دیگری آمده است.

به گفته سپیده خلیلی ، نویسنده کتاب “میهمان انار” ، این کتاب نتیجه مشاهدات وی از مشکلات خرید رمان انگلیسی اورجینال مهاجران ساکن کشورهای مختلف است. خلیلی گفت: “بارها و بارها دیده ام که وقتی مهاجر وارد کشور جدید می شود ، با انواع مقاومت های افرادی که او را نمی پذیرند مواجه می شود.”

“مهمان انار” در 32 صفحه براق کامل رنگ با قیمت 39 هزار تومانی در دسامبر 2016 منتشر شد.

“بازی با انگشت”
بازی با سایر اعضای خانواده نیز یکی از مواردی است که می تواند این شب سرد زمستانی را خرید رمان انگلیسی اورجینال برای کودکان گرم و لذت بخش کند. کتاب “بازی انگشت” ، تالیف مصطفی رحماندوست ، یکی از کتابهایی است که می تواند در این زمینه مفید باشد.

کودکان هنگام خواندن یک شعر عاشق بازی با انگشتان خود هستند. این کتاب شامل 16 شعر برای کودکان پیش دبستانی است که همراه با بازی با انگشت خوانده می شود. راهنمای هر شعر خطاب به بزرگسالان در کنار متن کتاب است.

کتاب انگشتان مجموعه شعرهای شاد برای کودکان گروه سنی A (پیش دبستانی و سال اول) است که خرید رمان انگلیسی اورجینال خواندن این ابیات همراه با بازی با دست کودکان لحظات خوشی را برای آنها رقم می زند. این کتاب پیش از این با 40 هزار نسخه در پنج نسخه تجدید چاپ شده و با 6000 نسخه در دسترس علاقمندان به چاپ ششم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>