سقفهای شیروانی , ورق کرکره , تیزه گرد , شینگل , کینگستون شیروانی

اگر سقف شما شیب دو طرفه دارد این مراحل را برای طرف دیگر نیز اجرا کنید و یک کلاهک روی قسمت مشترک قرار دهید. نصب

توسط DASTESALAMATT در 30 مرداد 1401
اگر سقف شما شیب دو طرفه دارد این مراحل را برای طرف دیگر نیز اجرا کنید و یک کلاهک روی قسمت مشترک قرار دهید. نصب ورق ها را مستقیما بر روی قسمت افقی روی شاهتیرها یا ستون که به خرپاهای پشت بام وصل شده اند قرار دهید و از لبه بیرونی ورق ها شروع به گذاشتن کنید. برای ثبت سفارش میتوانید طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید و به ما سفارش دهید. یکی از جنبه‌های سقف که توسط بسیاری نادیده گرفته می‌شود، عایق صداست.
  • این موضوع که احتمالاً طراح آن را در طراحی سقف شیروانی فلزی مشخص کرده است، بسیاری از مسائل را برای ما روشن می کند.
  • هدف اصلی در پیاده سازی یک سقف، مراقبت از مال و جان افراد ساکن در آن مکان است.
  • در این مقاله با انواع سقف ویلا، مراحل اجرای سقف ویلا و قیمت نصب سقف شیروانی آشنا خواهیم شد.
در این مقاله با انواع سقف ویلا، مراحل اجرای سقف ویلا و قیمت نصب سقف شیروانی آشنا خواهیم شد. از خرپا به منظور ایجاد استحکام در برابر بار‌های گرانشی استفاده می شود. خرپاها خود از اعضای مختلفی تشکیل شده اند که دارای یک محور اصلی هستند. در واقع خرپاها یکسری سازه‌ های فلزی مثلثی‌ شکل می باشند که در ساخت سازه‌ های مختلف بیشترین کاربرد را دارند. از ویژگی های مهم خرپاهای شیروانی می توان به وتر بزرگ آنها اشاره کرد. در واقع این ویژگی به نوعی موجب جلوگیری از تجمع برف و تسهیل زهکشی طبیعی آب باران و تمیز کردن گرد و غبار می شود.

پیمانکاری سقف شیروانی - سقف

2- لایقه قابل توجه آن از جنس گالوالوم (آلوزینک) است که بسیار مقاوم تر از ورق های گالوانیزه میباشد.قیمت به گفته این سایت معتبر گالوالوم آلیاژی است از فولاد آلومینیوم و روی که شامل مقداری سیلییکون میباشد. یکی از محصولات مناسب برای پوشش سقف شیبدار پوشش سقف کینگستون میباشد. یکی از اجزای مهم در ساختمان سقف میباشد که موجب هویت بخشیدن و زیبای ساختمان شما میگردد.قیمت سقف شیروانی عوامل متعددی درگیر انتخاب سقف میباشد مانند میزان باد،رطوبت،موقعیت جغرافیای،گرماوسرما،وزن ساختمان،نوع کاربری و…….. عیب اصلی سقف شیب دار این است که هزینه های نصب به طور معمول بیشتر از سقف تخت است. ساخت و ساز اختلال بیشتری دارد و مدت زمان بیشتری نیز طول می کشد ، که می تواند منجر به ایجاد وقفه در تجارت در داخل ملک شود. در موارد دیگر ، سقف شیب دار ممکن است در برخی شرایط مناسب نباشد. این نوع سقف در ظاهر به موج‌های نمودار سینوسی شباهت دارد و به این دلیل به نام سقف سینوسی شناخته شده است. رنگ‌بندی جذاب آن‌ها باعث می‌شود تا تاثیر قابل ملاحظه‌ای در بهبود نمای ظاهری ساختمان داشته باشند. استفاده از سقف‌های شیروانی سینوسی از لحاظ مالی برای سازندگان ساختمان، مقرون به صرفه خواهد بود. یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی عرضه محصولات فولادی از جمله ورق‌های شیروانی است و از طریق این مرکز اینترنتی می‌توانید برای خرید ورق شیروانی با قیمتی مناسب اقدام نمایید.

سقف شیبدار ، با سفال با کیفیت

انواع سقف شیبدار به دلیل تنوع بالا، راحتی نصب و همین طور زیبایی و طراحی خاصشان کاربرد گسترده‌ای دارند. سقف شیبدار با ورق طرح سفال الماسورق سقف شیروانی طرح سفال، دارای تمام مزایایی هستند که ورق های فلزی شیروانی فراهم می‌کنند و در عین حال یک ظاهر سفال کاری شده سنتی و جذاب که فقط با سفال کاری به دست می‌آورید را ارائه می‌دهند. این ورق سقف شیروانی بین افرادی که به دنبال حفظ ظاهر موجود یک ملک با مصالحی هستند که نگهداری آن آسان‌تر است محبوبیت پیدا کرده‌است. اگر زیرسازیها به درستی نصب نشده باشد، سقف در معرض خطر ریزش قرار خواهد گرفت.

مدل های سقف شیروانی

به نقل از شینگل یکی از رایج ترین انواع سقف شیروانی در آمریکا و کانادا با قدمت بالای 100 سال است . دفع آب باران و برف و مسائل مربوط به نگهداری دیگر نکاتی هستند که از طریق این موضوع مشخص می شوند. دیگر مسائل مهم مربوط به اجرای سقف شیروانی در این قسمت شامل نحوه ساخت سازه سقف و پوشش آن می باشد. از رایج‌ترین این نوع سقف‌های شیروانی می‌توان به سقف‌های شیروانی آلومینیومی اشاره کرد که دارای موج سینوسی یا ذوزنقه‌ای هستند. این سقف‌ها عایق مناسبی محسوب می‌شوند و همچنین سبک هستند و نصب و اجرای آنها به آسانی امکان پذیر است اما تنها نقصی که دارند تغییر رنگ آنها در تماس طولانی مدت با نور خورشید است. هزینه ها بطور تقریبی در سایت قرارداده شده است جهت دریافت پیش فاکتوردقیقتر استعلام مقادیر خود را ارسال حتما با شرکت تماس بگیرید. سردرب حیاط آردواز یا سردرب فرفروژه می تواند نمای خانه شما را شیک و زیبا تر جلوه دهد. جدا از طراحی انواع آردواز با اشکال مختلف آردواز به مدل های یک پله دو پله وسه پله تقسیم بندی می شوند. 2) سطح خروجی آبریز پشت بام به چهار طرف تقسیم می شود و حتی در زمان تجمع برف در لبه شیروانی، وزن برف بین همه دیوارها و ستون ها تقسیم می شود. اما در کنار این مسائل می‌توان اشاره داشت که تعمیر این سقف‌ها کمی‌ دشوارتر باشد چرا که شیب موجود باعث میشود نتوان به راحتی به روی آن ایستاد. چرا که شیب موجود باعث شده تا افراد نتوانند به راحتی بر روی آن بایستند و کار خود را انجام دهند.

ما در  تولیدی سقف و سازه  برش ها را به وسیله قیچی های اتومات انجام می دهیم که باعث میشود محل قیچی صاف و تمیز باشد.

3-سقف کینگستون از مواد ضد حریق ساخته و به هیچ وجه آتش زا نبوده است. البته در این جا ما ماده‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرده‌ایم و این ها صرفاً توضیحاتی کلی بود. اما اگر به فرض ماده‌ی مورد نظر انتخاب نشده باشد، باید با مشورت پیمان کار و شناخت ویژگی های مختلف هر ماده این کار صورت بپذیرد. دارای مدل های مختلفی می باشند که هر کدام از این مدل ها ویژگی های خاص خود را دارند و در ادامه مطلب به انواع مدل ها و خصوصیات آن ها می پردازیم.

سقف شیروانی فلزی؛ انواع، کاربرد، مراحل اجرای سقف شیبدار فلزی

درواقع استفاده از آن‌ها در مناطق سردسیر و گرمسیر باعث می‌شود که دمای داخل چه در فصل زمستان و چه در تابستان همواره مطبوع بوده و نیازی به افزایش درجه وسایل سرمایشی و گرمایشی نباشد. نکته دیگر اینکه رنگ‌های این سقف‌ها در مناطق سردسیر به‌گونه‌ای انتخاب می‌شوند که نور خورشید را به خود جذب می‌کنند و باعث گرم‌تر شدن محیط می‌شوند. در مناطق گرمسیر نیز اغلب رنگ‌های روشن انتخاب می‌شود تا با بازتاب نور خورشید مانع از گرم شدن بیش‌ازحد محیط شوند. جهت ساختسقف شیروانیابتدا زیر ساخت محکم به وسیلهکلاف چوب و یا پروفیلانجام میشود. زیر ساخت باید دارای استقامت کافی در مقابل باد، برف و زمین لرزه را داشته باشد.

سقف شیروانی با ورق قهوه ای سوخته

باید خدمتتون این مژده رو هم بدم که ما در سیستم ویلاچک سیستم شستشوترمیم و نگه داری شیروانی ها را در نظر گرفتیم . این مصالح معمولا با منشا های مختلفی هستند بام ساز نظیر منشا فلزی یا آهنی که اغلب آهنهای گالوانیزه هستند . شما با بتن ریزی در آخرین سقف یک ساختمان امن و فاقد معضلاتی را که اشاره کردیم بنا خواهید نمود. انتخاب سقفی خوب و ماندگار و با قیمت مناسب جزء اصلی ترین خواسته های من بود. با انتخاب سقف های شینگل مدرن بام تونستم بعد از گذشت این همه سال به انجام پروژه ساختمانیم به در شمال افتخار کنم. شرکت بام پارس پیشرو در خدمات سقف شیروانی با بهترین متریال و زیباترین طراحی همواره خدمت گذار مشتریان عزیز می باشد. من برای تعمییرات با این شرکت تماس گرفتم اما طبق راهنمایی خوب فروشنده عزیز، تصمیم گرفتم تا از محصول این شرکت خریداری کنم تا گارانتی 50 ساله محصولات سقف شیروانی شیک روف را داشته باشم. عایق رطوبتی مدل داوی جی-پی از دیگر محصولات شرکت دورکِن می باشد که برای زیرِ سقفِ شیبدار و داخل ساختمان به کار می رود تا از نفوذ بخار آب و حرارت به سقف جلوگیری کند. نصب محصولات دورکن بسیار آسان بوده و تمامی لوازم و قطعات جانبی مورد نیاز برای اجرای عایقهای سقفی دورکن، موجود می باشد. همچنین انواع گاتر PVC برای لبۀ سقفهای شیروانی از برند نیکول فرانسه نیز توسط این مجموعه عرضه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از محصولات دورکن روی محصول مورد نظر کلیک کنید.

همه چیز درباره سقف وافل و اجرای...

در این نوع سقف‌ها، سازه‌ی سقف توسط آهن کشی و گاه فلزات دیگر ایجاد می‌شود و پوشش سقف شیبداربر روی آن نصب می‌شود‌. در معماری های مدرن سعی بر این شده که در اجرای https://www.zameen.com/blog/flat-vs-sloping-roofs.html بگونه ای ساخته شود که در مصرف انرژی صرفه جویی شود و حافظ محیط زیست باشد. برای اجرای سقف شیبدار کافیست با شماره ۰۹۱۲۳۶۴۹۷۰۵ تماس حاصل فرمایید تا مشاوره ، اعلام قیمت ودر نهایت بازدید از محل اجرای پروژه صورت گیرد. جهت پوشش نصب سقف شیبدار شیروانیهمیشه جهت نصب بام های شیروانی بر خلاف وزش باد است. سقف ذورنقه ای یک حالت ویژه ای از ورق رنگی یا ورق گالوانیزه است که موج های مربعی مانند در عرض ورق ایجاد شده است. توری های پلاستیکی موجود در انبار فروشگاه در دو وزن 180گرم و 250 گرم در رنگ های آبی و سفید با طول 30 متر و عرض 125 سانتی متر با چشمه های شش ضلعی 1/5 سانت و 2سانت قابل عرضه می باشد. توری پلاستیکی مورد استفاده در سقف ساختمان معمولا در ابعاد 30 متر در 1/25 متر با مساحت حدود 38مترمربع و با دو مدل سبک و سنگین https://www.a1everlast.com/benefits-of-sloped-roofs/ فروخته می شود. سهولت در اجرا و سرعت نصب بسیار بالا در کنار آب بندی کامل استفاده از پیچ های سرمته شیروانی را بسیار رایج ساخته است. پشم شیشه مصلح فویل دار دوخته شده با کاغذ کرافت با ضخامت دو اینچ و تولید شرکت پشم شیشه ایران یا پشم شیشه ایزوران یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار پشم شیشه ایران است. زیرسازی سقف شیروانی اغلب مانند یکدیگر هستند، ولی روسازی آن ها اغلب برحسب متریال متفاوت است. یک سقف شیروانی در دو جهت به سمت پایین شیب دارد، دو مثلث در سمت راست و چپ، با یک خط عمودی به هم متصل می شوند. نه تنها نوع ساختار سقف های شیبدار ، بلکه نوع مصالح پوشش روی سقف ها نیز در روش زیرسازی آن تاثیرگذار است . امروزه ساختمان های محکم و مقاومی با تیر آهن و بتون ساخته می شود که بسته به موقعیت جغرافیایی و کاربرد آن با مصالح ساختمانی مناسبی طراحی و اجرا می شوند. معمولاً اتصال اغلب قسمتهای یک سوله بوسیله پیچ و مهره و در مواردی نیز از طریق جوش انجام می‌گیرد.
آخرین مطالب