شبکه های خصوصی وبلاگ مقدمه ای برای بک لینک PBN

شبکه های سری بلاگ مقدمه ای برای بک پیوند PBN
اگر جدید وارد SEO می باشید , ممکن است قبلاً از اصطلاح شبکه های بک لینک PBN محرمانه وب لاگ نشنیده باشید , ولی بازه زمانی چهار یا این که پنج سال پیشین این همگی عصبانیت بوده است و دوران ها قبلی از آن سلاح پنهان SEO بود .

ما می‌دانیم که هنوز اختلافات و مخاطرات متعددی درخصوص شبکه های وب لاگ سری موجود است , بدین ترتیب می‌دانیم که‌این برای تمامی اشخاص نیست .

بیایید آنچه واقعه می افتد با PBN در سال 2017 را بررسی کنیم :

شبکه بلاگ سری ( PBN ) چیست؟
در پوسته مهره , شبکه بلاگ سری گروهی از اینترنت بک لینک PBN سایتهای دارنده اقتدار بالا ( و معمولاً از نزدیک دارای ربط ) است که از روش تاراج یا این که خراش دادن به اینترنت به دست آمده اند . این اینترنت سایتها با محتوای تازه یا این که به عبارتی مطالبی که قبلی از انقضا دارا‌هستند ( مجدداً ( مجدد ( ساخته ( یا این که ( مجددا ( ساخته می‌شوند . این سایت ها بعنوان مبداء پیوندی مورد استعمال قرار می‌گیرند که قادر است به وبسایت های مشتری , وبسایت های متعلق یا این که هر چیز دیگری که فردی که در اختیار گرفتن PBN را در دست گرفتن می نماید , درجه دهد .

اینجانب میخواهم این پست به طور کلی مروری بر PBN ها باشد تا داده ها کافی را در اختیار شما قرار دهد تا بفهمید که چه چیزی می باشند , چه عواملی در ساخت آنان نقش دارا‌هستند بک لینک PBN و هنگام به کارگیری از آن ها چه خطرها تولید می شود . اینجانب به هر حیطه ای که نیاز به توضیح بیشتری در بقیه پست ها داشته باشد , عمیق خیس می‌شوم .

تاریخچه مختصر PBN
محبوبیت شبکه های بلاگ محرمانه به مرور زمان

همان طور که از داده های Google Trends فوق می‌بینید , محبوبیت تقریبا مطلوبی در محبوبیت در شبکه های وب لاگ محرمانه از سال 2010 تاکنون بازدید شده‌است .

در سپتامبر 2014 متوجه یک سنگر شدید خواهید شد . بک لینک PBN این وقتی بود که گوگل با انگیزه هجوم اینترنت سایتهایی که از PBN به کارگیری می نمایند , به شدت هجوم کرد . می‌توانید درخصوص این مورد را اینجا بخوانید . با دقت به‌این بروزرسانی , PBN زمانی که اسپنسر هاوک از Niche Pursuits درآمد خویش را از در بین پیروزی , دقت بخش اعظمی را به خویش جلب کرد . وی یادداشتی را در اینجا به Google نوشت .

با این وجود , گوگل در پیشین انگیزه هجوم مهاجم این مدل شبکه ها قرار گرفته بود . در اینجا داستانی در زمینه ی انگیزه نهادن BuildMyRank بوسیله Google موجود است .

اولی ارتقاء محبوبیت PBN ها در طول همگانی شدن , بک لینک PBN یعنی یک شبکه وب لاگ همگانی بود . مثال هایی از این مورد ها مشتمل بر LinkAuthority و BuildMyRank کهن است . بخش اعظمی دیگر موجود هست .

البته به محض اینکه که‌این این شیوه چاره ها چقدر مؤثر بودند و زمانی آیتم های همگانی خاموش شدند , SEO ها آغاز به ساختن مهاجم خیس شبکه های بلاگ خویش کردند ولی صرفا از آنان در سایت های خویش بک لینک PBN ( یا این که برای تارنما های مشتری ) به کارگیری می نمایند . این گونه شبکه های وب لاگ – شبکه های سری وب لاگ – به دلیل نشر همگانی دوچندان امن خیس شدند و تنها در تعداد یه خرده از وبسایت ها مورد استعمال قرار گرفتند .

تاریخچه اینجانب با PBN
اینجانب پیشین از فروش آن و انتقال به جستجوی کاملاً طبیعی , بیش تر از یک ده سال به یک کمپانی سرویس ها اینترنت به اسم Websavers وابستگی داشتم . بک لینک PBN ارائه سرویس ها کلیدی ما میزبانی اینترنت بود و تحت عنوان یک صنعت مضاعف رقابتی که در آن موجود است , برای پرورش درایو ما به قرار به دست آوردن در معرض مازاد مازاد نیاز داشتیم . این وقتی است که اینجانب برای اولین دفعه واقعاً اعتنا و یاد گرفتن بهینه سازی وب سایت طبیعی را استارت کردم .

یه خرده جلو بروید و او‌لین تجربه حقیقی و واقعی اینجانب راجع‌به شبکه های وب لاگ وقتی بود که اینجانب از Post Runner ( یک شبکه ارسال میهمان ) و BuildMyRank به کار گیری کردم . بک لینک PBN ما از هر دو خدمت پرخاشگرانه به کار گیری کردیم و با نشاط و شادی در سه حاصل برتر برای عبارت کاوش , ( میزبانی اینترنت ( ( در درون SERPs کانادا ) برای حدود 8 – 12 ماه قبلی از نابودی در هنگام نمایه سازی BMR , نشستیم .

اینجانب درس خویش را آموختم و تحقیق درباره ی به کارگیری از این خدمت در خانه را آغاز کردم تا خیر فقط به سایت خودمان امداد کنیم بلکه بتوانیم این خدمت را به مشتریان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>