طرز تهیه کوکو سیب زمینی پخته خوشمزه و مجلسی در تابه و فر

مجموعه پیشتاز سرویس با بهره گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده در زمینه سرویس، خدمات و تعمیرات لوازم خانگی با ب

توسط DASTESALAMATT در 29 شهریور 1401
مجموعه پیشتاز سرویس با بهره گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده در زمینه سرویس، خدمات و تعمیرات لوازم خانگی با بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی در سریع ترین زمان ممکن می باشد. تمامی تعمیرات دکمه و صفحه لمسی توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر بیم انجام می شود و در پایان کار گارانتی 6 تا 12 ماهه به مشتریان تقدیم می گردد. در صورتی که داخل ماکروفر بیم جرقه زد بلافاصله نسبت به رفع مشکل اقدام کنید زیرا در صورت تداوم این ایراد ممکن است لامپ مگنترون آسیب ببیند و هزینه بالاتری به وجود بیاید. یکی از علائم خرابی مایکروفر و مایکروویو گرم نکردن دستگاه است که باید عیب یابی مایکروفر و مایکروویو برای آن‌ها انجام شود. اگر فیوز بدون هیچ دلیل مشخصی خراب شد، قبل از تعویض فیوز، اجزای اصلی مانند مگنترون، دیود ولتاژ بالا، خازن و ترانسفورماتور و پایانه های سیم مربوطه را بررسی کنید. ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی آماده ارائه خدمات تضمینی به شما هستیم. همانگونه که اطلاع دارید کلیدهای لمسی از برد الکترونیکی مستقلی برخوردار ای پی سرویس اصفهان هستند که فرامین صادر شده از سوی کاربر را به برد اصلی انتقال می دهند. نوسانات برق یا سقوط و … موجب می شوند که روی مسیر برد ، اختلالی ایجاد شود.

نحوه عیب یابی مایکروفر و مایکروویو و راه حل رفع آن

دریافت خدمات از سایت و اپلیکیشن دیوار در گرو رعایت کردن شرایط و قوانین دیوار است. دیوار در چارچوب ماده ۱۰ قانون مدنی، این شرایط و قوانین را با کاربران خود در میان می‌گذارد و موافقت الزام‌آور کاربران با مفاد آن را کسب می‌کند. لطفاً قبل از استفاده از خدمات دیوار این شرایط و قوانین را مطالعه کنید. ما هزاران درخواست و قیمت پیشنهادی متخصصین "خدمت از ما" را بررسی کردیم تا ببینیم هزینه واقعی هر خدمت چقدر است. پس از مشاهده حدود قیمت خدمات، در صورت تمایل می توانید درخواست خود را به رایگان ثبت کنید.
  • اگر یاتاقان یکی از فن‌های تهویه یا کانوکشن معیوب باشد، سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند که در صورت خرابی باید تعویض گردد.
  • در ادامه چند لیوان آب به قابلمه اضافه کنید و آنرا روی حرارت قرار دهید تا آب به جوش بیاید و سیب زمینی ها به مدت ۳۰ دقیقه در آب جوش بمانند تا آبپز شوند.
  • اشتباه دیگری که به محل قرارگیری و شرایط استفاده از مایکروفر مربوط می‌شود، بی‌توجهی و دنبال نکردن دستورالعمل‌های مخصوص دستگاه است.
  • صفحه کنترل اصلی معیوب هم می تواند باعث از کار افتادن دکمه ها شده باشد.
یکی از دلایل ایجاد بوی سوختگی و دود کردن ماکروفر آن هم در قسمت بیرونی دستگاه کابل برق آن است. در ادامه قصد داریم به برخی دلایل ایجاد بوی سوختگی و نحوه تعمیر ماکروفر اشاره کنیم. در این مقاله توصیه هایی را با استفاده از تجربیات تعمیرکاران و متخصصین صنایع غذایی برای شما تهیه نمودیم. ظروف مصرفی یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در خشک نشدن غذا هنگام گرم کردن در ماکروفر هستند. به یاد داشته باشید که درب ظرفی که غذا را داخل آن ریخته‌اید حتماً بسته باشد.

بوشهر

ماکروفر صدمه ندیده است و خاموش شدن اتومات دستگاه درواقع برای جلوگیری از این اتفاق است. خدمات تعمیر و تعویض قطعات در آریابهکار با ضمانت ۹۰ روزه و ارائه گارانتی رسمی به مشتریان انجام می شود. اگر هواکش ماکروفر با دوده و خاک، روغن و خرده های غذا مسدود شده است با یک برس آن را تمیز کنید چون کثیف بودن هواکش مایکروفر مانع کار کردن صحیح دستگاه می شود. 2021 © تمامی حقوق برای تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان ایرانیان محفوظ می باشد. این کار بسیار خطرناک می باشد و قابلیت آتش سوزی در مایکروویو را دارد زیرا وقتی فلز گرم شود، گرما را منعکس می کند و به خود مایکروویو بر می گرداند.

بسته نشدن درب ماکروفر بیم به صورت صحیح

این دستگاه ها کارایی ها و تفاوت های مختلف دارند هر کدام برای پاسخ به یک نیاز متفاوت شکل گرفته اند. برخی از خرابی‌ها، امکان دارد تعمیرات در محل انجام شود و در صورت تشخیص سرویس کار ماکروف یا نماینده، تعمیر ماکروفر شما باید داخل تعمیرگاه how to repair microwave oven not heating انجام شود. ضمانت یا تضمین کارهای خدماتی یکی از مهمترین مواردی است که هم برای ما مهم است و هم باید به آن توجه زیادی کنیم. ضمانت تعمیر ماکروفر باید انتظاری باشد که ما از تعمیرکار خود یا نمایندگی تعمیر ماکروفر داشته باشید.

دیدگاه دربارهٔ «علت تنظیم نشدن دمای مایکروفر و گرم نشدن آن چیست؟»

در صورتی که این واشر یا لاستیک پاره شود، ماکروویو خاموش می شود. در این مواقعتعمیردستگاه صرفه اقتصادی دارد و آن را پیش یک متخصص ببرید. در بعضی موارد تعمیر آن نسبت به خرید یک دستگاه جدید ارزش اقتصادی دارد.

مدار اشتباه برق برای استفاده از مایکروفر

همواره سطوح داخلی مایکروویو را تمیز نگه دارید تا تابش مایکروویو بتواند به طور موثر به غذا برسد. در ضمن برخی تحقیقات حاکی از آن است که مایکروویو کردن روغن زیتون، از فعالیت لیپاز و لیپوپر اکسید از موجود در روغن جلوگیری کرده و در نتیجه احتمال فساد آن را کم می کند. همچنین مایکروویو کردن پسته، بادام زمینی و ذرت ، احتمال آلودگی این مواد را به قارچ خطرناک افلاتو کسین کاهش می دهد. ماکروویو کم کم به سمتی پیش میرود که جای خود را در تمام آشپزخانه های ما ثابت نگه دارد.

۹ حقیقت جالب درباره افراد کتاب خوان

برای گرم کردن غذاهای چرب، ظروف شیشه ای یا پلاستیکی ارجحیت دارند.ظروفی که در مایکروویو گرم می شوند، برای استفاده در این دستگاه نامناسب اند، ولی ظروفی که سرد باقی می مانند، برای این منظور مناسب ترند. در مراحل پخت با این اجاق ها، کیفیت پروتئین های مواد غذائی بهتر از روش های دیگر حفظ می شود و امکان ایجاد مواد سمی هنگام پخت مواد غذایی دریایی تعمیر ماکروفر در اصفهان در روش بخارپز و مایکروویو کمتر از سایر روش های پخت است. براساس برخی مطالعات، ارتعاشات شدید مایکروویو موجب پاره شدن دیواره ی سلول های غذاها و به هم ریختن ساختمان ظریف برخی مواد غذایی از جمله ویتامین ها شده و آن ها را به سرعت از بین می برد. اگر مگنترون را باز کرده باشید، مطمئنا متوجه شده اید که داخل لامپ مگنترون یک قطعه آهنربا وجود دارد.

تماس با پیشتاز سرویس

اگر مشاهده کردید که پس از روشن کردن دستگاه فقط علامت L را روی صفحه نمایش نشان می‌دهد باید بدانید که قفل کودک است و با فشردن کلیدهای raelc/pots به مدت پنج ثانیه می‌توانید آن را غیر فعال کنید. اگر اجاق مایکروویو شما روشن نمی شود، ممکن است با کلید درب مشکل داشته باشید. دستگاه را از برق بکشید و پانل درب داخلی را بردارید تا به قفل درب دسترسی پیدا کنید. اگر اجاق مایکروفر بوش شما روشن نمی شود، ممکن است در قطع سیستم حرارتی مشکل داشته باشید.

چسبیدن مواد بین درب دلیل بسته ماندن درب مایکروفر است

این قطعه امواج رادیویی نسبتا کوتاهی تولید میکند ، یعنی بهنگامی که نیروی الکتریکی وارد لامپ مگنترون میشود این قطعه اشعه تولید کرده و موجب گرم شدن مواد غذایی درون مایکروویو خواهد شد. اما هنگامی که مایکروفر غذا را گرم نمیکند یکی از مواردی که باید توسط تعمیرکار متخصص مورد بررسی قرار بگیرد مگنترون است. با استفاده از مایکروفر در طول زمان ممکن است برخی از قطعات آن دچار خرابی شده و کارکرد دستگاه را با مشکل مواجه کنند. تعمیر لوازم خانگی بخصوص تعمیر مایکروفر نیازمند تخصص و دانش تعمیرات است و نباید دستگاه خود را برای عیب یابی و تعمیرات به مراکز نامعتبر تحویل دهید. مشکل گرم نشدن مایکروفر ممکن است به دلایل مختلفی رخ بدهد و برای عیب یابی آن در منزل میتوانید موارد مختلفی را مورد بررسی قرار دهید.

باید و نباید ها در جلوگیری از بروز خرابی

برای اینکه بدانید چه غذاهایی را نباید در مایکروویو قرار دهید و چرا، با ما همراه باشید. با توجه به اینکه قطعات در ایران سرویس شاپ به صورت مستقیم از مرکز تهیه میگردند، سعی بر آن داریم که قطعات با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قزار گیرد. ما در ایران سرویس شاپ به عنوان نمایندگی بوش به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته پاسخگوی شما حواهیم بود تا با خیالی راحت در هر زمانی بتوانید از محصول خود استفاده نمائید.
آخرین مطالب