ظریف بار

عوامل موثر بر انتخاب باربری مناسب انتخاب  باربری ‌اولین قدم مهم درشروع روند اسباب کشی و جابجایی از

توسط DASTESALAMATT در 1 آذر 1400

عوامل موثر بر انتخاب باربری مناسب


انتخاب  باربری ‌اولین قدم مهم درشروع روند اسباب کشی و جابجایی از مکانی به مکان دیگر است .بهترین روشی که می توان انجام داد استفاده از تجربیات دیگران است که به تازگی نقل مکان کردن و تجربه اسباب کشی داشتند و از یکی از باربری های تهران استفاده کردند. همین طور با یک سرچ ساده در گوگل هم میتوانیم با تعداد زیادی از باربری های کل کشورمانند ظریف بار آشنا بشیم و اطلاعات آن ها را در اختیار داشته باشیم گاهی هم از شماره های باربری های که روی کامیون های بزرگ چاپ شده و ما همیشه شاهد یه تعدادی از آن ها دربزرگراه ها و خیابان های تهران هستیم ،استفاده کنیم.


واقعیت امر این است که اسباب کشی به خودی خود فرایندی هزینه بر، خسته کننده و استرس زا است و یکی از وظایف  شرکت باربری ظریف بار  است که از فشارهای روانی و جسمی که اسباب کشی و جابجایی از یک منزل به منزل دیگر یا حتی از یک دفتر کار به دفتری دیگر ایجاد می کند بکاهد و باعث شود اطمینان خاطر بیشتری از حمل اثاثیه خود بصورت کاملا ایمن داشته باشید.


برخی عوامل موثر بر انتخاب باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد:


داشتن مجوز شرکت باربری


قبل از اینکه شرکت باربری مناسب انتخاب کنید بهتر است از اینکه کسب و کار آنها قانونی و مجاز است مطمئن باشید و به عنوان یک شرکت اسباب کشی زیر نظر اتحادیه باربری کار کند.
هم چنین از داشتن گواهی نامه و مجوز معتبر کلیه رانندگان شرکت باربری اطمینان حاصل کنید.اگر از داشتن مجوز شرکته نظرتان مطمئن شوید به راحتی می توانید اگر مشکلی از بابت حمل اثاثیه پیش آمده خیالتان راحت شود و بدون هیچ مشکلی اسباب و اثاثیه مورد نظرتان را جابجا کنید.

به صرفه  و مناسب بودن هزینه باربری


حتما برای شما این سوال پیش آمده است که اسباب کشی بدون دردسر با قیمت مناسب امکان پذیر است؟ آیا می شود باربری را با هزینه ی مناسب انجام داد؟


همین موضوع باعث میشود که شما دلسرد شوید و نخواهید که برای اسباب کشی با شرکت باربری تماس بگیرید چون هزینه ی بالایی از شما می گیرند و باعث می شود که با بودجه ای که شما در نظر گرفته اید مطابقت نکند. اگر شرکت باربری که انتخاب کرده اید معتبر باشد با توجه به خدماتی که ارائه می دهد از شما هزینه دریافت می کند .
برای انتخاب یک شرکت باربری تهران متناسب با میزان پول خود شروع به جستجو کنید. شرکت های باربری با توجه به خدماتی که ارائه می دهند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شما با توجه به نیازهای خود سعی کنید اتوباری که متناسب با بودجه تان می باشد را انتخاب کنید.
ظریف بار یکی از باربری های است که تمامی قیمت و تعرفه های آن ها زیر نظر تعاونی های باربری می باشد و به مشتریان خود با توجه به خدماتی که می دهند قیمت های بسیار مقرون به صرفه را پیشنهاد می دهند.

ماشین باربری مناسب


برای انتخاب ماشین مناسب حمل بار باید به نکات زیر توجه شود :
o    نوع بار و اسباب و لوازم
o    مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود
o    باربری در تهران است یا برای شهرستان
o    ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار
o    نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد
و..
معمولا برای اسباب کشی و حمل وسایل منزل از ماشین های ایسوزو ، هیوندا و خور بنز ۶۰۸ استفاده می شود که اندازه اتاق ها حمل بار این ماشین ها تقریبا یکسان است.گاهی برحسب شرایط لازم است جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه از کامیونت که اتاق کوچکتری دارد استفاده گردد. ظریف بار دقیقا متناسب با حجم اثاثیه شما وسیله حمل بار پیشنهاد می دهد.
انتخاب سرویس باربری مناسب این امکان را برای شما فراهم میکند تا با کمترین هزینه ممکن اسباب کشی منظم و بی دردسری را تجربه کنید.ظریف بار تهران این سرویس را هم برای مشتریان عزیز ارائه میدهد.
فرض کنید برای جابجایی چند وسلیه که ممکن است در یک وانت بار به راحتی جا شود ( مسلما نیاز به بسته بندی اثاثیه و لوازم بسته بندی مناسب دارد ) از یک وسیله بزرگتر استفاده کنید و یا با استفاده از وانت می توان لوازم آشپزخانه را که حجم کمی دارند اما زمان زیادی را برای جابجایی می طلبند راحت تر و سریعتر از بقیه اثاث منزل به مقصد رساند و در کابینت و کمدهای مخصوص خود جای داد.
فضای خالی در سرویس حمل و نقل امکان جابجایی بار حین حرکت را افزایش میدهد.
سرعت یک خودرو بزرک با توجه به ترافیک کندتر از یک خودروی سبک است.
گاهی اوقات ماشین های باربری بزرگ با ممنوعیت تردد در معابر شهری مواجه میشوند.
هزینه کرایه سرویس های بزرگتر بیشتر از سرویس های کوچک است.
ماشین های باربری بزرگ معمولا در جای  پارک در برخی از کوچه ها بعضی مواقع به مشکل بر می خورند و ممکن است مسافت بیشتری برای انتقال اثاثیه طی شود ( هزینه بیشتر ) و مدت زمان بیشتری صرف جابجایی خواهد شد ( هزینه باربری بیشتر )و همچنین خستگی کارگران ممکن است به صورت ناخواسته باعث آسیب دیدگی لوازم و وسائل شود ( اگرچه یک شرکت باربری معتبر خسارت ناشی از سهل انگاری پرسنل خود را پرداخت خواهد کرد). به همین دلیل بهتر است حتما با مشاورین و متخصصین ظریف بار برای حمل اثاثیه خود مشورت کنید.


دقت و کیفیت


یکی از موضوعات خیلی مهم  در انتخاب باربری مناسب توجه به دقت و ظرافت باربری است ، که باید به دقت و کیفت باربری و کارکانان آن توجه داشته باشید تا از خسارت های احتمالی که ممکن است برای وسایلتان ایجاد شود جلوگیری کنید.پرسنل حرفه ای از مهم ترین موضوعات در پروسه اسباب کشی و جابه جایی وسایل است. همچنین استفاده از ابزارها و لوازم حرفه ای لازم برای باربری یکی دیگر از مواردی است که می تواند در حفظ و نگهداری از وسایلتان در چرخه ی اسباب کشی بسیار موثر باشد.

با کمی دقت و جستجو برای  انتخاب سرویس مناسب باربری و مشاوره با متخصصین و شرکت های معتبر باربری حتما متوجه خواهید شد که شرکت ظریف بار تهران از بهترین ارائه دهندگان خدمات باربری در شهر تهران است.

آخرین مطالب