مزایای وسایل نقلیه مدرن تمام زمینی ردیابی ارتش روسیه – RT به روسی چیست

[ad_1]

به گزارش وب سایت وزارت دفاع فدراسیون روسیه، یک واحد از نیروهای راه آهن منطقه نظامی مرکزی یک خودروی برفی دو خطه و خودروی باتلاقی آلوت دریافت کرده است. خاطرنشان می شود که این دستگاه در یک طرح مدولار ساخته شده است، کار با آن آسان است و به طور کامل شرایط آب و هوای سخت قاره ای را برآورده می کند. Aleutian یکی از موارد جدید در کلاس وسایل نقلیه ردیابی برای همه مناطق است که در اختیار ارتش روسیه قرار می گیرد. علاوه بر این، نیروهای مسلح روسیه به خودروهای مدرن دو پیوندی خانواده Vityaz و خودروهای برفی و باتلاقی TTM-4902PS-10 Ruslan خدمات رسانی می کنند. جدیدترین وسیله نقلیه تمام زمینی درون خودرو، خودروی شناسایی مهندسی TM-140 است. به گفته کارشناسان، خودروهای نظامی روسیه برای برف و باتلاق ها با مانور بالا، قابلیت اطمینان و سهولت عملیات مشخص می شوند.

واحد نیروهای راه آهن فدراسیون روسیه مستقر در اودمورتیا یک دوزیست خاکی زنجیره ای جدید GAZ-3344-20 “Aleutian” را دریافت کرد. این را دفتر مطبوعاتی حوزه نظامی مرکزی (CMD) اعلام کرد.

جدیدترین Aleut طیف وسیعی از وظایف را در طول فعالیت‌های روزانه یگان، طی تمرین‌های مختلف، از جمله ساخت پل‌ها، عبور نیروهای نظامی به سمت منطقه‌ای که مأموریت‌های آموزشی رزمی انجام می‌دهند، انجام می‌دهد. این توسط وزارت دفاع روسیه اعلام شده است. …

اتصال جلوی GAZ-3344-20 یک محفظه انرژی است، عقب یک ماژول مسافری است که می تواند به راحتی به یک واحد خواب، واحد پزشکی یا پست فرماندهی تبدیل شود. در مجموع آلئوت قادر است تا 20 نفر با احتساب راننده را جابجا کند و مجموع ظرفیت بار خودروی آفرود 2.5 تن است.

به گفته وزارت دفاع، Aleutian مجهز به یک موتور دیزل خانگی، گیربکس اتوماتیک و کنترل های ساده است.

همچنین در مورد موضوع

“محافظت از همه ادعاها”: چگونه روسیه دفاع از قطب شمال را تقویت می کند

نیروهای روسیه در قطب شمال در حالت آماده باش هستند و قادر به دفع تهدیدات نظامی از خارج هستند.

“حالت دمای کار” خودروی خارج از جاده “Aleut”. – RT) از منفی 40 تا مثبت 40 درجه سانتیگراد است و برای آب و هوای شدید قاره ای محلی عالی است. GAZ-3344-20 قادر به غلبه بر موانع آب است. حرکت سطح به کمک پروانه کاترپیلار انجام می شود. این خودرو مجهز به پیش گرمکن برای موتور و سوخت است، مجهز به سیستم گرمایش سالن ها، “وزارت دفاع فدراسیون روسیه توضیح داد.

Aleut به عنوان بخشی از توسعه Box توسعه یافته است. در نیروهای روسی که در شرایط خارج از جاده خدمت می کنند ، این دستگاه بین وسایل نقلیه بزرگ برفی و باتلاقی و وسایل نقلیه کوچک جایگاهی را اشغال می کند.

این وسیله نقلیه تمام زمینی در تاسیسات کارخانه تراکتورسازی زاولژسکی (ZZGT) واقع در منطقه نیژنی نووگورود مونتاژ می شود. به گفته سازنده، مهمترین عنصر GAZ-3344-20 کوپلینگ نوسانی است. قابلیت عبور و ایمنی منحصر به فرد را هنگام مانور بر روی خاک های ضعیف فراهم می کند.

برای جایگزینی “لیگ موتور سیکلت”

در حال حاضر، اصلاحات مختلف MT-LB (تراکتور زرهی سبک چند منظوره) به طور گسترده در ارتش روسیه به عنوان یک وسیله نقلیه خارج از جاده ردیابی استفاده می شود. در نیروهای ما، این وسیله نقلیه تمام زمینی لقب “لیگ موتور سیکلت” را گرفته است.

این خودرو می تواند 11 نفر را بدون احتساب دو خدمه حمل کند. علاوه بر این، این پلت فرم طیف قابل توجهی از تسلیحات از جمله سیستم های موشکی را حمل می کند. جرم MT-LB 9.7 تن است، سرعت در زمین های ناهموار و در سطح 5-6 کیلومتر در ساعت است، برد 500 کیلومتر است.

  • نوار نقاله “شوالیه”

  • © وزارت دفاع فدراسیون روسیه

در همان زمان، تعداد تجهیزات نظامی نصب شده بر روی تراکتورهای دو پیوندی خانواده Vityaz در تشکیلات قطب شمال نیروهای مسلح فدراسیون روسیه در حال افزایش است. این تکنیک توسط شرکتی به همین نام ساخته شده است که بخشی از کانتور Rostech است.

این پلت فرم حرکت اتومبیل ها را در دماهای شدید (از -50 تا + 50 درجه سانتیگراد) و در خاک هایی با ظرفیت باربری پایین (باتلاق، برف بکر، خارج از جاده، جنگل زدایی) تضمین می کند. ATV می تواند بر دیوار (موانع عمودی) تا ارتفاع 1.5 متر و خندقی تا عرض 4 متر غلبه کند.

اولین اتصال Vityaz مجهز به کابین عایق، محفظه موتور (MTO) و بدنه (منطقه بار) است. روزتک در بیانیه ای گفت: اتصال دوم به عنوان محفظه بار یا برای نصب تجهیزات یا سلاح های مختلف استفاده می شود.

ظرفیت بار وسایل نقلیه کلاس Vityaz از 3 تا 30 تن متغیر است، حداکثر سرعت زمین به 44 کیلومتر در ساعت، در آب – تا 6 کیلومتر در ساعت می رسد. ماشین ها مجهز به مسیرهای فلزی لاستیکی گسترده ای هستند که پایداری در نرم را فراهم می کند. سطوح

علاوه بر این، طراحان توانستند نشانگر فشار زمین را به 0.3 کیلوگرم بر سانتی متر مربع برسانند، سطحی که برای فلور قطب شمال ایمن است.

همچنین در مورد موضوع

سربازان نیروهای مسلح فدراسیون روسیه

“آموزش رزمی با شدت بالا”: سال 2022 برای ارتش روسیه چگونه خواهد بود

در سال جدید، نیروهای مسلح فدراسیون روسیه دو رزمایش بزرگ را انجام خواهند داد. یکی از آنها – “شرق” – به رویداد اصلی زندگی روسی تبدیل خواهد شد …

نسخه های قطب شمال از سیستم های ضد هوایی در ارتش روسیه “ویتاز”، “Tor-M2” و “Pantsir-S” نصب شده است. علاوه بر این، وزارت دفاع فدراسیون روسیه دو تغییر از این پلت فرم را در نسخه های نوار نقاله خریداری کرد: DT-10PM و DT-30PM به ترتیب با ظرفیت بار 10 و 30 تن.

Rostec انتظار دارد که در آینده نیروهای مسلح فدراسیون روسیه به وسایل نقلیه سبک دو لینک مجهز شوند که می توانند برای حمل پرسنل، سلاح ها، سیستم های توپخانه یدک کش و تریلرها مورد استفاده قرار گیرند.

یکی دیگر از خودروهای آفرود مدرن دو لینک برفی و باتلاقی که در ناوگان ارتش روسیه گنجانده شده است TTM-4902PS-10 Ruslan است. این در کارخانه نیژنی نووگورود برای حمل و نقل و ماشین آلات تکنولوژیکی توسعه یافته است.

با توجه به مواد وزارت دفاع فدراسیون روسیه، توانایی خارج از جاده این وسیله نقلیه برای همه زمین ها در شرایط سخت جاده ای و آب و هوایی با فشار کم زمین، فاصله زیاد و مکانیزمی که مفاصل را هنگام چرخش جمع می کند، فراهم می شود. بدون تغییر کشش و سرعت.

«سیستم چین‌های اجباری در صفحه عمودی، قابلیت‌های خودروی آفرود را در غلبه بر موانع مختلف گسترش می‌دهد. ارتفاع مانعی که باید از آن عبور کرد تا 1.8 متر است.

مانند Aleutian، TTM-4902PS-10 ماژولار است، با اتصال جلویی توسط واحد نیرو و پیوند عقب واحدی است که می تواند برای حمل و نقل نظامی، مقاصد پزشکی یا استفاده فرماندهی تبدیل شود.

  • TTM-4902PS-10 “روسلان”

  • © وزارت دفاع فدراسیون روسیه

عرض روسلان 2.94 متر است، طول کل دو بخش 11.57 متر است. قدرت موتور تولید شده توسط کارخانه خودروسازی در کاما، به خودرو اجازه می دهد تا بر تالاب های تقریباً هر دسته از پیچیدگی غلبه کند. همچنین نوار نقاله هنگام حرکت در عمق دو متری پوشش برف احساس راحتی می کند.

ماکسیم کاداکوف، سردبیر مجله Za Rulem در مصاحبه با RT محبوبیت وسایل نقلیه دو طرفه در نیروهای آفرود در مقایسه با تراکتورهای ردیابی سنتی و همچنین ظرفیت زیاد و ظرفیت بار با ابعاد نسبتاً متوسط ​​را توضیح داد.

“البته، وسایل نقلیه دو لینک زاهدانه و کاملاً خشن هستند، اما این وسایل نقلیه تمام زمینی قابل اعتماد و آسان برای رانندگی هستند و در خارج از جاده بسیار سریع هستند. به طور کلی، برای مدت طولانی ارتش فاقد چنین ماشین هایی در طاقچه بین تراکتورهای بزرگ و تجهیزات بسیار کوچک بود. کاداکوف توضیح داد که اکنون این شکاف در حال پر شدن است.

“بدون آنالوگ”

جدیدترین ماشین زنجیر نظامی برای برف و مرداب که در کلاس سکوهای دوبخشی قرار نمی گیرد، ماشین شناسایی-مهندسی TM-140 است که توسط شرکت Kurganmashzavod و شرکت مهندسی Project Sistema (Ekaterinburg) ساخته شده است.

در نوامبر 2019، TM-140 در مرز با قزاقستان در منطقه کورگان شروع به خدمت کرد و در سال 2021 خودروی برفی و باتلاقی در انجمن بین‌المللی فنی-نظامی “ارتش” در کوبینکا در نزدیکی مسکو به عموم مردم نشان داده شد.

همچنین در مورد موضوع

BMP-3 رزمایش فرماندهی و ستادی قفقاز-2020

“یگان رزمی اصلی برای پشتیبانی پیاده نظام”: چگونه BMP-3 مدرن شده نیروهای مسلح روسیه را تقویت می کند

خودروی جنگی پیاده نظام روسی BMP-3 یک موتور بهبود یافته UTD-32T و یک تصویر پانورامای حرارتی جدید برای فرمانده دریافت خواهد کرد. در مورد این…

این خودرو بر اساس خودروی غیرنظامی طراحی شده است. مشخصات عملیاتی اصلاحات نظامی فاش نشده است. اما مشخص است که در نسخه پایه می تواند شش نفر و 4 تن بار را حمل کند. طبق گفته Rostec، وسایل نقلیه تمام زمینی TM-140 “هیچ مشابهی در بازار داخلی از نظر سطح خارج از جاده و سطح راحتی ندارند”.

دیمیتری لیتوفکین، سردبیر روزنامه Independent Military Review، در اظهار نظر در مورد RT، خاطرنشان کرد که کارایی وسایل نقلیه روسی برفی و باتلاقی در کلاس های مختلف به دلیل نیازهای بالای مشتریان، شرایط خارج از جاده و شرایط آب و هوایی سخت است. فدراسیون روسیه.

“بدون وسایل نقلیه زنجیره ای قابل اعتماد، ارتش روسیه نمی تواند نیروها و اموال مادی را از طریق باتلاق ها، جنگل ها، گذرگاه های کوهستانی جابجا کند. تجهیزات مهندسی منطقه غیرممکن است که به طور معمول انجام شود. به عنوان مثال، این تکنیک اکنون به نیروهای راه آهن ما اجازه می دهد تا در بازسازی شاخه شمال شرقی بزرگراه بایکال-آمور شرکت کنند.

(تابع (d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName (s)[0]; اگر (d.getElementById (id)) بازگشت; js = d.createElement (s); js.id = شناسه; js.src = “//connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.8”; fjs.parentNode.insertBefore (js، fjs); } (document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraTropical tiki oynaBMW Oil Changebig bass splash oynaAdet Kanı Büyüsü