سلام خسته نباشید من در حال حاظر ۱۲ تا جنین توی بیمارستان دارم، و میخوام اینا رو اهدا کنم، ولی متاسفانه همسرم هپاتیت B دارن، ولی از نوع مزمن، و انتقال نمیدن بیماریشون رو،الان خدارو شکر خودم دوقلو دارم و هیچ مشکلی ندارن، خواستم ببینم میتونم این جنین ها رو اهدا کنم؟ خانمی هستم 28ساله،یک دختر 8ساله دارم، میخوام بارداری دوم تعیین جنسیت کنم، پسر بشه بچم، ایا با روش ivf 100درصد تعیین جنسیت میشه؟ با سلام خانم 45 ساله ای هستم خواستم بدونم میتونم مراحل فریز تخمک را انجام بدم؟ سلام ساکن تهران هستم . متاسفانه برخی از کلینیک ها با تبلیغ های چون ایمپلنت ارزان در تهران سعی در فریب افراد هستند.

سنجش تراکم استخوان Bmd
از کشیدن سیگار یا هم نشینی با افراد t score در تراکم استخوان سیگاری اجتناب کنید. میشه راهنماییم کنید از کجا شروع کنم؟ سلام من ۳۰ ساله و همسرم ۳۲ ساله هر دو برای بارداری مشکلی نداریم و الان باردارم و بچه م گل دختره میخام بعد زایمانم برای روش pgd و دوقلو پسر اقدام کنم. هزینه زایمان سزارین دوقلو سال ۹۹ چقدر هست؟ با بیمه سلامت چقدر هزینه اش میشه ؟ با دفترچه بیمه سلامت هزینه زایمان طبیعی چند هست؟ برای آشنایی با خوراکی های حاوی کلسیم مقاله غذاهای مفید برای سلامت استخوان را مطالعه نمایید. لازم به ذکر است که پیشنهاد می شود حتی زمانی که شما به سنین بالا نرسیده اید از لحاظ تغذیه خود مراقب تراکم استخوان باشید یا تحت نظر یک پزشک باشید تا مواردی که موجب مراقبت از استخوان ها می شود را به شما یادآور شود. شما اول از نزدیک با دندانپزشک صحت کنید و تراکم استخوان های فک رو بسنجید تا وضیعتش رو ببینید چیه.

برای دریافت کلسیم و ویتامین D، از محصولات لبنی بدون چربی یا کم چرب مثل پنیر، شیر و ماست استفاده کنید. همچنین مردان بالای 70 سال و زنان بالای 50 سال می بایست حداقل 1200 میلی گرم در روز کلسیم دریافت نموده و زنان باردار یا شیرده به حداقل 1300 میلی گرم کلسیم در روز نیاز دارند. گرچه ویتامین دی توسط پوست بدن انسان وقتی زیر نور آفتاب است ساخته میشود ولی در زندگی شهری امروزی بندرت کسی را میتوان یافت که به اندازه کافی در معرض نور خورشید قرار گیرد تا ویتامین دی مورد نیاز به وی برسد. با پزشک خود صحبت کنید که آیا به دارو برای جلوگیری از تحلیل رفتن استخوان نیاز دارید یا خیر. والان خیلی میترسم که بازاین اتفاق بیفته.میشه راهنماییم کنید چطور باید بارداربشم؟

تراکم استخوان در کرج
سپس، در مورد اقداماتی که میتوانید برای کاهش سرعت تحلیل استخوان یا محافظت از استخوانهای خود در سالهای آینده انجام دهید با پزشک صحبت کنید. نرمشهای مرتب تقویت عضله به شکلی که عضلات تمام بدن را به نحوی درگیر کند هم نقش موثری در این زمینه دارد. آیا بیمه های پایه و نکمیلی هزینه لاپاراسکوپی را می پردازند؟ سلام ، هزینه تقریبی جراحی خارج کردن رحم با روش لاپاراسکوپی چقدر است به طور آزاد؟ سلام خسته نباشید میخام بدونم هزینه زایمان طبیعی بدون دفترچه چقدره و هزینه زایمان اوپیدورال چقدر هست ؟ سلام وقت بخیر بیمارستان فریز اسپرم انجام میدهد؟ من ۳۷ساله و مجردم.میخوام برای فریز تخمک اقدام کنم.باید برم مطب دکتر یا اینکه میتونم بیام مرکز شما؟