دریافت اقامت مالتا

حالت دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری برنامه ویزای اقامت نامحدود مالتا دو برنامه ویزای طلایی از شیوه سر

توسط DASTESALAMATT در 25 مهر 1400

حالت دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری برنامه ویزای اقامت نامحدود مالتا دو برنامه ویزای طلایی از شیوه سرمایه گذاری ارائه میکند. یک عدد به جهت تابعیت(MIIP) و دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری دیگری برای اقامت دائم(MIRP). همین برنامه حق اقامت نامحدود به جهت سرمایه گذاران میان المللی که حداقل 250.000 یورو در سندها قرضه مدنی مالتا یا به رخ سرمایه خالص برای مدت 5 سال در مملکت سرمایه گذاری کرده اند ارائه میکند. علاوه بر این سرمایه گذار باید 30.000 یورو برای سهم صندوق مدنی مالتا و خرید یا این که اجاره مسکن در جزیره پرداخت کند. هزینه قانونی روند ویزا 40.000 یورو است.

اقامت مالتا با خرید ملک

همین برنامه یک سرمایه گذاری استوار و قلیل خطر به دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری جهت کسب اقامت یک عدد از کشورهای اروپایی حیطه شنگن می باشد دریافت ملیت از شیوه سرمایه گذاری در مالتا طرح سرمایه گذاری ملیت مالتا که به تیتر برنامه سرمایه گذاری مستقل مالتا ( MIIP) شناخته میگردد به کسانی که ثروت مستقل ویژه ای دارند ارائه میشود. سرمایه گذاران مستقل باید حداقل مبلغ 650.000 یورو به صندوق گسترش ملی که بوسیله دولت مشخص میشود یاری کنند . همچنین بایستی 150.000 یورو در دستگاه های مالی تایید شده سرمایه گذاری نمایند و دارای تعهد به دست‌کم 5 سال اقامت در مالتا شوند.

ارزش ملک خریداری شده باید حداقل 350.000 یورو باشد. هر یک از اعضای خانواده می بایست مبلغ 25000 یورو برای همکاری در صندوق توسعه و گسترش اختصاص دهد. از مزایای اقامت یک ساله دریافت اقامت شهروندی و گذرنامه دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری دوم مالتی است که به نوبه خویش تابعیت اروپا را ارائه می دهد و امکان زندگی،کار و تحصیل در کل کشورهای اتحادیه اروپا را امکان پذیر می کند. شرایط دریافت پاسپورت مالتا از طرز سرمایه گذاری دولت مالت مهاجرت مالتی (گذرنامه اروپایی / اتحادیه اروپا) یا این که اقامت به سرمایه گذاران دربین المللی که به توسعه و گسترش اقتصادی مرزو بوم یاری می کنند، ارائه می دهد.

اقامت مالتا با 15000 دلار

شهروندی مالتی توسط سرمایه گذاری می تواند تحت اصلاحیه ای در نوامبر 2013 به قانون شهروندی مالتی، فصل 188 قانون مالت اعطا شود. برنامه سرمایه گذاران مالتی در مالت (IIP) افراد ثروتمند را از موقعیت مطلوب به جهت دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت مالتی و شهروندی اتحادیه اروپا بر اساس سرمایه گذاری در مالت ارائه می دهد. شهروندی اتحادیه اروپا مجوز زندگی، عمل یا این که علم آموزی در هر مرز و بوم اتحادیه اروپا را می دهد. متقاضیان ناچار نیستند قبل و بعد از آن از تأیید شهروندی در مالتا زندگی کنند. برنامه های اقامت مالتا (GRP، MRVP، OR، و TRP) به متقاضیان اذن اقامت در مالتا را می دهند و برای همگی کشورهای اروپایی در دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری ناحیه شنگن فارغ از ویزا هجرت می کنند. نامزدهای واجد موقعیت عبارتند از: مدیران به دست آوردن و فعالیت دربین المللی، سرمایه گذاران، چهره های عمومی / افراد VIP و شهروندان خصوصی که دست‌کم الزامات برنامه را برآورده می کنند.

الزامات برنامه به جهت واجد موقعیت بودن هر یک از مهاجرت ها از شیوه برنامه های سرمایه گذاری، درخواست کننده دارای باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و یک سوابق کیفری خالی داشته باشد. درخواست کننده دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری حیاتی همینطور ممکن است وابستگان را به اقامت یا درخواست شهروندی طولانی تر کند، از پاراگراف همسر، فرزندان کوچک، فرزندان بالغ که به طور وفادار به ازدواج و وابستگی به اقتصاد و والدین یا این که پدربزرگ و مادربزرگشان وابسته نیستند.

پاسپورت مالتا

زیر خلاصه ای از الزامات سرمایه گذاری را ارائه می دهد. لطفا از فرم تماس ما برای به دست آوردن محاسبه لیست کاملی از ورقه ها التماس استعمال کنید که بستگی به تعداد اعضای فامیلی دارد که باید در آن قرار داشته باشند. دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری دریافت تابعیت مالتا از روش سرمایه گذاری دریافت تابعیت مالتا از طریق سرمایه گذاری A) Malta Citizenship: برنامه سرمایه گذاران فردی (IIP) این برنامه شهروندی مالتی (پاسپورت اتحادیه اروپا) را ارائه می دهد و تمام مزایای استفاده از ملیت اتحادیه اروپا را غیرقانونی می کند.

به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا، شما مجاز به زندگی، کار و تحصیل در هر یک از 26 مملکت اتحادیه اروپا هستید. ملیت مالتی همچنین به شما اذن دسترسی به تمام مجال های سرمایه گذاری در مالتا و در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، و همچنین مهاجرت بدون روادید به بیش از 160 کشور دنیا از گزاره ایالات متحده آمریکا، کانادا، خاور میانه، آفریقا، آسیا و اکثر کشورهای آمریکای شمالی، دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری مرکزی و جنوبی. تنها شهروندی اهمیت تصویب اتحادیه اروپا توسط برنامه سرمایه گذاری در اروپا اقامت در 3 – 4 ماه، شهروندی در 12 – 18 ماه اعضای خانواده را می قدرت در برنامه گنجاند. کلیدی میزان مرغوب بودن بالا و مجانی مراقبت های بهداشتی و تدریس و پرورش کارت شینگن هجرت بدون‌پول و ویزا به 168 مقصد (شامل ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان) متقاضیان اهمیت باید مبلغ 650،000 یورو را به دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری صندوق بسط ملی و اجتماعی اختصاص دهند.

کشور مالتا کجاست؟

سهم به جهت همسر و فرزندان کوچک، 25000 یورو است. امداد به والدین متعلق بالای 55 سال و کودکان وابسته به سن 18 تا 26 ساله 50،000 یورو است. علاوه بر سهمیه، درخواست کننده مهم بایستی محل اقامت خود را در مالتا از طریق (a) خرید کردن املاک مهم بها کاهش از 350،000 یورو یا این که (b) اجاره ملک بدون دستکم 16،000 یورو در سال پرداخت شود و درصورتیکه خریداری دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری شود، املاک و مستغلات پس از پنج سال نگه داشتن دوره فروخته می شود. در نهایت، درخواست کننده مهم نیز بایستی سرمایه گذاری 150،000 یورو را در ابزارهای تأیید شده به وسیله دولت تأمین کند. همین سندها بهادار همینطور پس از یک زمان پنج ساله حفظ می شود.

کلمات کلیدی:

اقامت مالتا با 15000 دلار, اقامت مالتا با خرید ملک, اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری, اقامت مالتا ملک پور, اقامت مالتا ۲۰۲۱, اقامت مالتا 2020, اقامت مالتا از طریق ثبت شرکت, مزایای اقامت مالتا, اقامت مالتا از طریق خرید ملک, اقامت مالتا با اجاره ملک, اخذ اقامت مالتا, اقامت کشور مالتا, اقامت کشور مالت, شرایط اقامت مالتا, اقامت مالتا برای ایرانیان, اقامت تحصیلی مالتا, اقامت جزیره مالت, اقامت در جزیره مالتا, اقامت در جزیره مالت, مالتا اقامت دائم, اقامت دائم مالتا, شرایط اقامت در مالتا, اخذ اقامت در مالتا, اقامت دائم در مالتا, شرایط اخذ اقامت دائم مالتا, اخذ اقامت مالتا از طریق خرید ملک, اقامت کاری مالتا, اقامت سرمایه گذاری مالتا, اقامت تمکن مالی مالتا, اقامت در مالتا

آخرین مطالب