در محتویات ریمل شما چیست؟

  مژه ها توانایی چشمگیری در تغییر چهره شما دارند. راهنمای همه چیز برای مژه ها یک هفته داستان درباره مژ

توسط DASTESALAMATT در 12 شهریور 1400

 

مژه ها توانایی چشمگیری در تغییر چهره شما دارند. راهنمای همه چیز برای مژه ها یک هفته داستان درباره مژه ها است ، از همه ریمل هایی که ما با وسواس آزمایش کرده ایم تا احساسات شخصی ما در مورد اهمیت مژه ها.

 

چند نفر طول می کشد تا چیزی سیاه روی مژه های شما ایجاد شود؟ صدها. ریمل "کامل" شما نتیجه چندین دوره دکتری ، دوره های شیمی پیشرفته و مدارک مهندسی صنایع است. در شرکت های بزرگ زیبایی مانند L’Oréal Paris ، Maybelline و CoverGirl ، چندین دستگاه ریمل مغز مغز وجود دارد که می توانند سالها برای انتخاب ، آزمایش و تنظیم دقیق یک قسمت از ریمل کار کنند. Orrea Light ، معاون L'Oréal Paris ، رئیس نوآوری و شتاب زیبایی بازاریابی جهانی ، می گوید: "تیمی از مردم در پاریس کار می کنند که فقط روی برس های ریمل کار می کنند." خرید ریمل دوسر نیاز مند دانش و تجربه است.

 

یک ماشین اسپرت فراری از 30 هزار قطعه تشکیل شده است. ریمل برنده جایزه فقط از سه عدد تشکیل شده است. اما هر یک از این قسمتها شامل صدها گزینه است که مانند مسئله ترکیب ریاضی ضرب می شوند ، به معنی صدها هزار جایگزینی احتمالی است (و اکنون می دانید که چگونه تعداد زیادی ریمل می تواند در جهان وجود داشته باشد). Cut با چند فرد توسعه دهنده محصول صحبت کرد تا مشخص کند که واقعاً در ریمل مژه و ابرو شما چگونه است ، چگونه فرمول از گرد و غبار زغال سنگ بیرون آمده است و جزء مخفی که در داخل لوله پنهان شده است.

 

فرمول

فرمولاسیون ریمل نیز این را "ساخت" می نامند. در گذشته ، ریمل ها اساساً کیک های سخت رنگدانه ای بودند که زنان برای مالیدن آنها روی مژه ها آنها را "آسیاب" می کردند. (برای مدتی از گرد و غبار زغال سنگ ، خاکستر و ژله نفتی نیز استفاده می شد.) طبق فرمول های ریمل امروزی ، موم ها بازی را تغییر داده و فرمول های ریمل را شکل پذیر و مایع کرده اند ، به طوری که دیگر نیازی به آسیاب شدن ندارند. گوآکامول و به راحتی در یک لوله ریخته می شود. در واقع ، هنگامی که از ریمل مژه و ابرو استفاده می کنید ، این فرآیند عملاً شیمیایی است-شما یک فرمول خامه ای نیمه جامد را مسواک می زنید که سپس روی مژه حالت جامد پیدا می کند. این مواردی در سطح تغییر شکل هری پاتر است.

 

به گفته آنکه گینزبورگ ، مدیر ارتباطات علمی ، تحقیق و توسعه زیبایی جهانی CoverGirl ، همه فرمول های ریمل - صرف نظر از اینکه ضد آب ، کثیف ، لوله ای یا فیبر هستند ، دارای چند ترکیب مشترک هستند. آب اولین عنصر است ، زیرا همیشه در زیبایی حتی در ریمل مژه و ابرو است. تبخیر می شود و عنصر کلیدی آن چیزی است که به ریمل اجازه می دهد خشک شود و تغییر شکل دهد. موم ها و روغن ها در مرحله بعد هستند ، با برخی از امولسیفایرها به طوری که روغن و آب می توانند مخلوط شوند. بعدی پلیمری است که ریمل را قادر به فیلمبرداری می کند و سپس ضخیم کننده ها ، مواد پرکننده و مواد نگهدارنده آن را به پایان می رسانند. هر شرکتی فرمول های خود را متفاوت اما در دسته بندی های وسیع دسته بندی می کند. در CoverGirl ، سه نوع اصلی مختلف فرمول های ریمل وجود دارد: ضد آب ، "مرطوب و براق" و سپس "مات و جامد".

 

علیرغم آنچه نظریه پردازان توطئه ریمل ممکن است معتقد باشند ، هیچ دو فرمول ریمل کاملاً شبیه به هم نیستند (اگرچه نمی توانم با این نظریه که برخی بسیار شبیه به هم هستند بحث کنم). بسیار شبیه به مواد اولیه در دستور العمل های مختلف برای کیک کنفی ، بسیاری از مواد اصلی ریمل برای همه مشترک است ، اما انواع مختلفی از جمله در فرآیند وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از ریمل های جدیدتر حتی جایگزین هایی را در فرمول های خود مانند رایحه یا روغن CBD تزریق می کنند. ریمل جدید مایبلین نیویورک Total Temptation Mascara برای ایجاد یک ریمل "حسی" ایجاد شده است - هر لوله با عطر نارگیل تزریق شده است

آخرین مطالب