لاغری با سبوس برنج دکتر بیز /09109483228

 لاغری با سبوس برنج دکتر بیز      سبوس برنج یکی دیگر از محصولات جذاب دکتر بیز است و سوا

توسط DASTESALAMATT در 27 شهریور 1401

 لاغری با سبوس برنج دکتر بیز 

 

 

سبوس برنج یکی دیگر از محصولات جذاب دکتر بیز است و سوالات زیادی پیش می آید که یکی از آنها این است که آیا سبوس برنج دکتر بیز شما را لاغر می کند؟

 

در این مقاله قصد داریم به طور کامل و مفصل در مورد سبوس برنج و کاهش وزن صحبت کنیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

 

سبوس برنج آریوکالا چیست؟

 

خواص سبوس لایه دوم برنج قهوه ای

خواص سبوس برنج قهوه ای (بی کمپلکس): خواص سبوس برنج فراتر از خود برنج است. البته سبوس برنج دوم یا به طور کلی سبوس برنج قهوه ای به معنای دانه هایی است که دارای سبوس و سبوس جدا شده از آنها جزء ویتامین ها و پروتئین هستند و اهمیت خود را از دست می دهند. سبوس برنج قهوه ای حاوی فیبر، ویتامین B6، نیاسین، تیامین، اسید پانتونیک و ویتامین E است.

بنابراین بهتر است صدا را جداگانه تهیه کنید و با هم استفاده کنید تا از تمام خواص آن بهره مند شوید.

خواص سبوس برنج قهوه ای: با دیابت مبارزه می کند، وزن را کاهش می دهد و به دلیل غنی بودن از ویتامین های گروه B در پیشگیری از ریزش مو تاثیر زیادی دارد و سلامتی را بهبود می بخشد!

 

سبوس برنج و لاغری دکتر بیز

استفاده از سبوس برنج قهوه ای به عنوان یک درمان کاهش وزن، نحوه استفاده:

1-در وعده صبحانه

1- ده دقیقه قبل از صبحانه یک قاشق غذاخوری سبوس برنج را با شیر در یک لیوان مخلوط کرده و بنوشید اشتهای شما را کم می کند و همچنین از اول صبح به شما انرژی و نشاط می دهد و شاد و سلامت خواهید داشت. روز را پر از انرژی شروع کنید

۲- هنگام ناهار و شام: ده دقیقه قبل از ناهار و شام، یک قاشق غذاخوری را در ظرفی با ماست مخلوط کرده و میل کنید، کم کم به شما میل می کند.

 

سبوس برنج دکتر بیز و خواص لاغری آن چیست؟

 

برای شوره سر و ریزش مو می توانید 2 قاشق غذاخوری سبوس برنج را در 2 لیتر آب جوش بریزید و بعد از 15 دقیقه که سبوس آن کم شد، آب را روی سر خود بریزید و موهای خود را با صابون یا شامپو بچه بشویید.

مشخص شده است که ویتامین‌های ب کمپلکس، گاما اوریزانول، پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌های پیچیده (مختلط)، کروم، پلی‌ساکاریدها، همی سلولز، لیپیدها، فیبر، توکوفرول‌ها، توکوترینول‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها، که همگی سبوس برنج وجود دارد، نقش مهمی دارند. و نقش مثبتی در متابولیسم گلوکز دارد.

 

این نه تنها برای بیماران دیابتی خبر خوبی است، بلکه برای همه افرادی که می خواهند از بیماری هایی مانند هایپرگلیسمی (قند خون بالا)، هیپوگلیسمی (قند خون پایین)، مقاومت به انسولین یا سندرم X در امان باشند. بسیاری از مصرف کنندگان گزارش کرده اند که توسط با خوردن برنج میل آنها به مواد شیرین و تغییرات خلقی ناشی از قند خون بالا و پایین (رژیم غذایی دیابتی) کاهش یافت.

 

سبوس برنج چه فوایدی دارد؟

یکی از فواید سبوس برنج که بسیار حائز اهمیت است تاثیر این ماده بر سلامت بدن و بدن است، حاوی انواع ویتامین های گروه B و پایه برنج دارای دو پوسته سفت و سخت است. پوسته دوم که صدای اصلی است در مراحل زیر حذف می شود.

 

به آن برنج قهوه ای می گویند. سبوس برنج منبعی غنی از پروتئین، ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان است و خواص و فواید زیادی برای سلامتی دارد.

 

https://aryokala.ir/product/buy-dr-biz-rice-bran/

آخرین مطالب