ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

داشتن این نوع از ظروف سرباز یا مسافر ریختن آشپزخانه خود کابینت و زیر شلواری مطمئن قرار می دهد دندانه در روز خود را. یک انباشت اشیاء بدست آمده تا ظروف سرباز یا مسافر از درب آن را یک مبارزه به دور وعده غذایی خود را در دبستان از روز جمعه. و شما ممکن است فقط می خواهم در مورد صرفه جویی فراوان در شام باقی مانده زمانی که شما نمی توانید از یک ظرف به ظرف قرار داده و آنها را در. به ما اعتماد خود را سازماندهی ظروف ذخیره سازی مواد غذایی در حال رفتن به پرداخت سخاوتمندانه در دراز مدت صرفه جویی در زمان و پول شما.

خبر خوب: وجود دارد مقدار زیادی از راه های آسان برای نگه داشتن خود را در ظروف ذخیره سازی مواد غذایی از خود باعث خرابی کل آشپزخانه سیستم سازمان. و این اخبار حتی بهتر است که شما ممکن است چند تا از این منابع در حال حاضر در صفحه اصلی. که بدان معنی است که حتی بیشتر از پول و زمان را نجات داد. (نگاه کنید, شما در حال حاضر آن را کشتن!)

برای الهام خود را در اینجا 10 راه برای دریافت مواد غذایی خود را ذخیره سازی ظروف تحت کنترل است.

1. پشته درب به صورت عمودی در یک صفحه رک

شما می توانید ببینید که چگونه به راحتی به ذخیره سازی مواد غذایی درب را می توان با یک صفحه رک — تنظیم و تقسیم و آنها را با اندازه باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن دقیقا آنچه شما نیاز دارید. شما می توانید یک منبع بامبو ظرف قفسه برای خشک کردن برای کمتر از 10 دلار و سپس فقط آن را در داخل کابینت های آشپزخانه خود را — و یا در بالای مقابله با اگر شما می خواهید به نگه داشتن آن در دسترس آسان.

یک راه حل ساده برای نگه داشتن ظروف پلاستیکی از اندازه های مختلف شسته و رفته و مرتب به نوبه خود پارچه کتاب مخازن در دو طرف خود را و استفاده از آنها به عنوان تقسیم. شما در حال حاضر ممکن است نرم طرفه کتاب مخازن است که شما می توانید به قرض گرفتن از بچه ها, اتاق و یا خرید برخی از کتاب مخازن جدید. اما واقعا هر نوع سبد یا bin در اینجا کار می کنند (ما با استفاده از این کشو دهندگان در عکس بالا) — به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید متناسب با آن را در کابینه خود یا کشو با افتتاح سمت شما در کسب و کار!

3. نگه داشتن درب در بررسی با میله کشش

کوچک تنش میله های هوشمند راه برای نگه داشتن درب از گرفتن از دست, به عنوان آنها می تواند به گسترش مناسب فقط در مورد هر اندازه کشو. کشش آنها را در سراسر عرض یا عمق کشو خود را تمام راه را به یک طرف ترک اتاق فقط به اندازه کافی برای سرپا نگه داشتن یک پشته از چندین درب در سمت خود را. اگر شما لازم نیست که تنش میله در حال حاضر در صفحه اصلی شما می توانید نمره شش بسته و برای کمتر از $15. (ذخیره اضافی برای ایجاد جایزه کفش سازی در گنجه و یا سرپا نگه داشتن ورق پخت در جایی دیگر در آشپزخانه است.)

4. جدا کردن درب ظروف با کشو تقسیم

با کمک برخی از کشو تقسیم و برخی از هوشمند انباشته این کشو است و در حال حاضر کاملا سازمان یافته و فوق العاده رضایت بخش را به نگاه. ما با استفاده از این 15 دلار قابل تنظیم سازمان از تخت حمام و فراتر از آن است که تقسیم کار در دو جهت اما واقعا هر نوع تنش کشو تقسیم می رویم برای کمک به ایجاد حس خود را از ظروف سرباز یا مسافر.

5. استفاده از پورد برای نگه داشتن ظروف در محل

6. فروشگاه درب در یک سخت بازپرسی کردن از مجله

درمان خارج از کنترل درب? اضافه کردن یک سخت بازپرسی کردن از مجله و یا فایل های جور به داخل درب کابینه خود را برای مشاهده آسان برای رسیدن به ذخیره سازی هر زمان که شما نیاز به قرار دادن باقی مانده دور. شما می توانید آن را با هر باریک سیم سازمان و چوب-فرمان قلاب (مطمئن شوید که این سازمان دارای سوراخ به اندازه کافی بزرگ به جای قلاب). و یا پیدا کردن یک فایل و جور است که طراحی شده است که به دیوار نصب شده و اتصال آن به درب کابینه خود را با پیچ به صورت نيمه راه حل دائمی.

این ممکن است سریعترین و ارزان ترین راه حل (حداقل اگر خانواده خود را می خورد بسیاری از حبوبات و ماکارونی و یا واقعا هر چیزی که می آید در یک جعبه). چنگ زدن به یک جعبه به مقصد برای بازیافت و قطع بالا و یک گوشه ای برای ایجاد یک مجله به سبک سازمان عملا از هوا نازک. اگر شما می خواهید به لباس تا بسته بندی آن را مانند یک هدیه زیبا با طرح کاغذ بطرف خود کش کرد و با مداخله کاغذ در اطراف لبه های برش.

8. ایجاد یک درب سازمان با یک قفسه برای خشک کردن

اگر شما در حال حاضر ذخیره سازی مواد غذایی خود را درب ظرف در bin اما آرزو می کنم این راه حل کمی tidier در نظر بگیرید: گیر رول آپ ظرف قفسه برای خشک کردن و باز کردن آن در سراسر بالای خود را در بن خود را درب شسته و رفته کوچک بخش به اسلاید به. شما می توانید خرید یک رول آپ رک شبیه به این برای $8 آنلاین — اما آنها شناخته شده است به نوبه خود تا در فروشگاه دلار یا معامله بخش از فروشگاه های مورد علاقه خود را بیش از حد. دیدن این ترفند در عمل در اینجا.

9. خرید یک Off-the-Shelf راه حل

اگر این همه هک و تبادل نظر شما نیست شما باید بدانید که تقریبا هر سازماندهی شرکت راه حل باعث می شود نسخه خود را از یک ذخیره سازی مواد غذایی درب سازمان. این YouCopia سازمان قابل تنظیم بخش می آید و در چند اندازه مختلف برای مناسب هر فضا شما باید به مرتب کردن بر اساس. و این یکی از mDesign ساده و جامد و بنفش نگاه ممکن است بازی خود را با دیگر سازمان کاملا (اگر نه آنها را یک بامبو نسخه بیش از حد).

10. سرمایه گذاری در یک سنگین سیستم ذخیره سازی

اگر شما مقدار زیادی برای ذخیره و شما می خواهم را ترجیح می دهند فقط به پوسته را برای آماده سازی سیستم کادیلاک از ذخیره سازی مواد غذایی سازمان به این ذخیره سازی مواد غذایی بیرون شربت خانه از Rev-a-قفسه. آن را متناسب با استاندارد 21.5 اینچ عمیق کابینه می آید و در دو عرض و شما می توانید آن را برای فروش در آمازون و یا Wayfair حدود 250 دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im