10 چیزهای خوشمزه را با انجیر

چیدن یک سبد انجیر تازه متوقف هرگز به احساس می کنم مثل یک درمان است. اینجا در غرب آنها دو فصل در هر سال: اول در اوایل تابستان و دوباره در اواخر تابستان تا اوایل پاییز است. از آنجایی که آنها در اطراف نیست برای من سریع را انتخاب کنید تا یک سبد یا دو عنوان به زودی به عنوان من آنها را نقطه. و با وجود نگرانی در انتظار ورود خود را در هر سال من هنوز هم تعجب می کنم در مورد چه چیزی برای انجام با انجیر. من می خواهم بیشتر از مسافت.

تازه انجیر را شیرین عسلی عطر و نرم, خوش شانس, بافت که آنها را دوست داشتنی در میان وعده های خود را و همچنین یک شریک کامل به مواد غذایی مانند شارپ و پنیر و زبانه دار ماست و شکلات تیره. آنها میوه های ظریف با عمر مفید, بنابراین شما می خواهید برای رسیدگی به آنها را با مراقبت و خوردن آنها در عرض چند روز. برای کمک به گسترش عمر مفید آن را یک ایده خوب برای انتقال آنها را از سبد خرید و فروشگاه انجیر در یک لایه در یک بشقاب و یا کاسه کم عمق در یخچال.

در حالی که تازه انجیر مقاومت خام خورده آنها را به خوبی به کاراملی در stovetop بودن پخته و حتی کبابی. در اینجا 10 انجیر دستور العمل ها و ایده ها را بیشتر از این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im