10 ماشین ظرفشویی حقایق (آیا شما در سمت راست؟)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

از تمام وسایل در آشپزخانه ماشین ظرفشویی است که جرقه ترین استدلال در میان هم اتاقی ها و خانواده ها. شما می دانید آنچه که ما در حال گرفتن در اینجا. شاید به این دلیل که شوهر خود را می گوید شما بار ماشین ظرفشویی نادرست? یا از آنجا که نوجوان شما اصرار بر قرار دادن همه چاقو خود را در وجود دارد ؟ ماشین ظرفشویی می تواند بسیار بحث برانگیز! بنابراین ما تصمیم به حل و فصل برخی از چیزهایی که یک بار و برای همه است.

زیر 10 حقایق هستند که فقط حقایق هستند که 100 درصد درست است. (بیشتر از 1000 درصد درست است در صورتی که ریاضی امکان پذیر است.) برخی از شما می خواهم به بحث کمی از این — و شما آزاد هستید اما بقیه از ما حقیقت را می دانم.

1. انگار یک راه درست برای بار آن است.

شاید بزرگترین مبارزه ما می شنویم این است که کسی را متهم دیگری از بارگذاری ماشین ظرفشویی اشتباه است. همه ما روش اما واقعا وجود دارد یک راه درست. و به طور معمول که در راه است توضیح داده شده در کتابچه راهنمای کاربر خود را. به طور کلی اگر شما می خواهید خود را به بشقاب بود رو به سمت داخل و شما نمی خواهید به بلوک سمپاش بازو. فراتر از این دو چیز خود مشورت کنید دستی. آن را به شما بگویم!

ادامه مطلب: راه درست برای بار ظروف برای هر عمده ماشین ظرفشویی با نام تجاری به عنوان نشان داده شده در دفترچه راهنما

2. شما نمی نیاز به شستشو ظروف خود را.

بله شما باید برای تمیز کردن این چیزی که وجود دارد صرفا برای تمیز کردن چیزهای دیگر. حداقل, شما باید در آن وجود دارد برای تمیز کردن هر گونه مواد غذایی که انباشته شده در اطراف دام, اما, واقعا, شما باید آن را عمیق تر و تمیز چند بار در سال است.

مراحل را ببینید: چگونه برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی

4. شما با استفاده از بیش از حد مواد شوینده.

ما معنی سلطنتی شما در اینجا دلیل این که شما ممکن است خوب باشد اما بسیاری از مردم با استفاده از بیش از حد مواد شوینده. چه معامله بزرگ است ؟ خوب, برای شروع, آن را اتلاف پول است. (آیا آن را نمی تواند به خوبی به دریافت 180 چرخه از بطری استفاده می شود که به شما 90?) آن را نیز می تواند ترک یک ابری فیلم و یا لکه های روی ظروف شیشه ای. بنابراین اگر شما تا کنون دیده اید کسی در یک نصف فنجان ارزش از مواد شوینده داخل محفظه آنها را نشان می دهد این مقاله است. اما جالب در مورد آن ، هیچ دلیلی برای گرفتار می شود در اینجا.

ادامه مطلب: ماشین ظرفشویی اشتباه تقریبا همه (و چگونه به ترک)

5. شما نباید آن را اجرا کنید اگر آن را کامل.

“گرمایش از ظرفشویی آب یکی از مهمترین و محیط زیست هزینه چیزهایی که ما فراموش می گوید:” تد Lindeman استاد زیست شناسی و بیوشیمی گروه در کالج کلرادو. بنابراین شما واقعا باید آن را به ارزش آن است. شستشو فقط چند ظروف که با تمام آب گرم ؟ ارزش آن را ندارد! البته شما نمی خواهید به ازدحام ماشین (چون پس از آن شما را تا پایان با بسیاری از هنوز هم-ظروف کثیف). که ما به ارمغان می آورد بازگشت به نقطه ای که آن را یک ایده خوب به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای کاربر برای ماشین شما. (اگر شما نمی توانید پیدا کنید و شما ممکن است قادر به پیدا کردن آن را آنلاین.)

ادامه مطلب: 2 بدترین ماشین ظرفشویی اشتباهات شما احتمالا ساخت

6. برخی از چیزهایی که فقط تعلق ندارد وجود دارد.

نگاه ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از چاقو های جدید و گلدان که با برچسب گفت: آنها در ماشین ظرفشویی می تواند. و آنها می توانند هر یک بار در در حالی که. اما ما توصیه نمی آن شب پس از شب یا حتی هفته به هفته. آن می افزاید: بسیاری از غیر ضروری و درنتیجه به ابزار خود را. (نگاه کنید: این چیزی است که یک ماشین ظرفشویی در واقع به چاقو خود را.) و همچنین باعث می شود آن را سخت را برای شما را به پیگیری از آنچه که می تواند به ماشین ظرفشویی و آنچه نمی تواند. اگر شما همیشه مطمئن نیستید در مورد چیزی قطعا دست آن را بشویید.

بیشتر بخوانید: 11 همه چیز شما احتمالا نباید قرار دادن در ماشین ظرفشویی

7. اما برخی از چیزهای شگفت انگیز را در ماشین ظرفشویی!

8. سرکه می تواند کمک به آن را انجام دهد بهتر است.

لازم نیست به صرف پول در تخصصی شستشو کمک — شما فقط می توانید با استفاده از سرکه سفید به خصوص اگر شما در حال تلاش برای مبارزه سخت آب رنگ. برخی پور به یک ماشین ظرفشویی امن کاسه را روی قفسه بالای خود را در ماشین ظرفشویی (با قرار دادن آن در محفظه شستشو کمک می تواند سازش یکپارچگی محفظه را واشر) و اجرای چرخه مانند معمول است.

مربوط به: شما باید با قرار دادن یک کاسه سرکه را در ماشین ظرفشویی — اینجا چرا

9. شما باید اجرا کنید آب گرم قبل از شروع چرخه.

“به طور متوسط برای dishwater آن طول می کشد حدود دو دقیقه برای گرم کردن آب داخل لوازم خانگی درجه 1,” خنجر Sappok رئیس توسعه محصول در Miele و تراویس رابرتسون دانش مدیریت در سیرز صفحه اصلی خدمات گفت: یکی از نویسندگان ما. “اکثر چرخه نیاز به درجه حرارت به 135ºF. اگر درجه حرارت آب ورودی تنها 105ºF برای مثال این امر اضافی را 60 دقیقه به پایان چرخه.” بنابراین اگر شما اجرا از آب در نزول خود را برای یک بیت برای دریافت آن می توانید دستگاه کارآمد تر.

جزئیات بیشتر: یکی از چیزهایی که شما در حال فراموش کردن به انجام هنگامی که شما برای اجرای ماشین ظرفشویی

10. شما نیاز به تمیز/کثیف آهنربا.

اجازه دهید بحث را آغاز کنید! ترک افکار خود را در نظرات زیر!

لیزا فریدمن

شیوه زندگی مدیر

لیزا فریدمن است که شیوه زندگی مدیر در Kitchn. او هرگز ملاقات پنیر یا یک واشی نوار او را دوست ندارم. او در نیویورک زندگی می کند دولت با شوهرش و خود را از شر pup Millie.

دنبال لیزا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de