10 آسان تنها با یک پان دستور العمل های است که نمی خواهد شما استرس

اگر شما با داشتن یکی از این هفته که در آن حتی فکر چه چیزی برای شام تنش شما از این دستور شما نیاز دارید. پس از یک روز پر مشغله تنها راه حل است که شما را حفظ خواهد آرام چیزی است که می آید با هم به راحتی و برگ حداقل ترین مقدار از ظروف کثیف ، این 10 یک پان وعده های غذایی هستند که فقط. به علاوه آنها ارائه راحتی خالص هر خوار در اطراف جدول را از لذت بردن در پایان روز, به طوری که آنها در حال پیروزی در سراسر.

1. ورق پان میگو Tacos

مونتاژ تمام قطعات تاکو شب می تواند گاهی اوقات یک درد است. این نسخه با این حال متکی به یک ظرف ورق را به همه چیز با هم زحمت.

دریافت دستور العمل: ورق پان میگو Tacos

2. ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات

فراموش نکنید که این سر و صدا از انتظار برای یک قابلمه بزرگ آب را به جوش آورد. برشته gnocchi با سبزیجات رنگارنگ نه تنها آنها را خوب و ترد اما سبزیجات نیز به نوبه خود به آسان سس.

دریافت دستور العمل: ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات

این سریع هم بزنید سرخ آشپز کوفته مستقیم از فریزر بنابراین شما حتی نمی نیاز به زحمت ذوب آنها. به علاوه شما می توانید با استفاده از هر دامپلینگ شما ترجیح می دهند, مثل, مرغ, میگو یا گیاهی.

دریافت دستور العمل: Potsticker هم بزنید سرخ

4. یک کتری مرغ با سیر, کلم بروکلی و Croutons

بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ شهرت برای بودن آسان است — اما آنها نیز شهرت بودن کمی خسته کننده است. به جای انتخاب کردن برای استخوان در پوست-در سینه که خیلی بیشتر از عطر و طعم با هیچ کار بیشتر.

دریافت دستور العمل: یک کتری مرغ با سیر, کلم بروکلی و Croutons

5. سیر, کره, استیک و سیب زمینی

هنگامی که شما ولع مصرف یک کلاسیک استیک و سیب زمینی شام اما فکر مونتاژ یک تنش شما را لاغر در این دستور غذا. سیب زمینی استیک و سس گرد هم می آیند همه در یک دیگچه, روم شما با حداقل پاکسازی.

دریافت دستور العمل: سیر, کره, استیک و سیب زمینی

6. پنیر فتا و گوجه فرنگی پخته نخود

این 5 عنصر کتری یک آرامش شام بدون گوشت است که آسان به احساس خوبی در مورد. شما قطعا می خواهید به آن خدمت می کنند با برخی از نان ترد هر چند به دلیل وجود مقدار زیادی از خوب سس به mop ،

دریافت دستور العمل: پنیر فتا و گوجه فرنگی پخته نخود

7. Broccolini و مرغ و سوسیس و Orzo کتری

امید بستن برای precooked مرغ سوسیس معنی همه شما باید انجام دهید این است که قهوه ای و آن را گرم. از آنجا که orzo آشپز راست در کتری آن انتشار برخی از آن نشاسته و باعث می شود کل ظرف خامه و تقریبا risotto مانند.

دریافت دستور العمل: Broccolini و مرغ و سوسیس و Orzo کتری

8. Weeknight کتری لازانیا

ساخت لازانیا از ابتدا می تواند استرس زا باشد — اما این کتری نسخه نیست. خوش طعم سوسیس طول می کشد محل گوشت چرخ کرده, بنابراین شما لازم نیست برای رسیدن به عنوان بسیاری از ادویه جات ترشی جات و رشته فرنگی طبخ درست در سس.

دریافت دستور العمل: Weeknight کتری لازانیا

9. آسان ورق پان فلفل قرمز و سیر کبابی, میگو و کلم بروکلی

10. لوله کتری کبابی پنیر با ژامبون و سیب

زمانی که همه شما واقعا ولع مصرف یک گرم و چسبناک ساندویچ پنیر کبابی به نوبه خود به این دستور العمل که به بیشتر از یک وعده غذایی با علاوه بر این از ژامبون. آن را قطعا شما را تغذیه کل جمعیت است.

دریافت دستور العمل: لوله کتری کبابی پنیر با ژامبون و سیب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im