آسان 10 تابستان شام را در تکرار

بدون شک تابستان مورد علاقه من است فصل پخت و پز. مطمئن, من عاشق یک مدت طولانی پخته شده, دنج, زمستان, غذا, اما نور و آسان است که تقریبا همیشه اولویت من وقتی که می آید به شام. هر دو طعم و خلق و خوی فصل را در این نوع از مواد غذایی را به طور طبیعی به همین دلیل است که من خودم خوشحال ترین در آشپزخانه در حال حاضر از طریق کار در روز.

در این تابستان من ولع مصرف این نوع از سادگی بیش از همیشه است. جهان احساس frazzled در حال حاضر و مفهوم نگه داشتن وعده های غذایی به عنوان ساده به عنوان می تواند آنان است که نمی بسیار دیگری است. این 10 دستور العمل فقط این نوع از چیزی که من می خواهم به حفاری بیش از چند ماه آینده. برخی از جشن های رنگارنگ تولید دیگران تماس برای شکستن کوره و یک زن و شوهر نیاز به سختی هر گونه پخت و پز در همه. من امیدوارم که آنها به شما الهام بخش از طریق این آینده آفتابی هنوز نامشخص روز تابستان پیش رو است.

1. کبابی Gnocchi با کدو تابستان و پشت سر هم گوجه فرنگی

2. کاراملی بادمجان & پیاز Orzo

این پر جنب و جوش کتری برابر است با قطعات تازه و آرامش با تشکر از مخلوط بادمجان فلفل و گوجه فرنگی به همراه پاستا و پنیر. به علاوه اگر شما هر گونه سمت چپ بیش از آن لذت می برد می تواند سرد به عنوان یک, پاستا, سالاد برای ناهار روز بعد.

دریافت دستور العمل: Caramelized بادمجان & پیاز Orzo

3. ساده ترین کباب مرغ در فر

کباب مرغ ناب تابستان مواد غذایی است. ساخت آن را در کوره می تواند وقت گیر پس شما باید تمایل به گوشت و پینه بسته آن غالبا. این اجاق نسخه یک کل خیلی بیشتر دست آزاد.

دریافت دستور العمل: چگونه به ساده ترین کباب مرغ در فر

4. خلاصه ماهی قزل آلا Niçoise سالاد

من دوست دارم یک تابستان خوب است شام سالاد و یکی از این مدت طولانی است که مورد علاقه است. در حالی که ماهی های سنتی در یک Niçoise سالاد پیدا کنم گرم فیله ماهی قزل آلا به حتی بیشتر رضایت بخش به علاوه من فکر می کنم آن را می سازد حتی زیباتر بشقاب.

دریافت دستور العمل: خلاصه ماهی قزل آلا Niçoise سالاد

5. نهایی برگر گیاهی برای کباب

برای سال در خانه برگر گیاهی خشم من چرا که آنها تقریبا همیشه سقوط از هم جدا در کوره. این هوشمند دستور را انجام خواهد داد که به لطف miso رب که نه تنها به عنوان یک چسباننده اما همچنین باعث می شود برگر گیاهی.

دریافت دستور العمل: نهایی برگر گیاهی برای کباب

6. 3-ماده, ماست, مرغ مزه دار شده

ماست باعث می شود برای مرغ سحر و جادو داشتم. که به دلیل لاکتیک اسید و کلسیم موجود در آن به آرامی شکستن پروتئین در گوشت آن را مزه آبدار و فوق العاده حساس.

دریافت دستور العمل: 3-ماده, ماست, مرغ مزه دار شده

7. گوجه فرنگی تازه مخلوط کن سس

زمانی که گوجه فرنگی در اواسط تابستان واقعا وجود دارد خیلی بیشتر از شما نیاز به آنها را از بازی شیر یا خط آنها را در مخلوط کن را روشن سس برای ماکارونی های مورد علاقه خود.

دریافت دستور العمل: گوجه فرنگی تازه مخلوط کن سس

8. گریل پستو مرغ چهار نان

9. استیک و برنج سالاد ماکارونی با نعناع و بادام زمینی

این سرد ماکارونی, سالاد چیز کامل را اگر شما یک کمی مانده استیک گریل شده از شب قبل. و اگر شما تازه نعناع و بادام زمینی پیش بروید و استفاده از گشنیز یا جعفری و یا تست دانه کنجد یا بادام خرد شده به جای.

دریافت دستور غذا: استیک و برنج سالاد ماکارونی با نعناع و بادام زمینی

10. به سبک یونانی سالاد تن ماهی

این است که نور هیچ-طبخ شام است که می تواند لذت می برد تعدادی از راه های. آن را در خدمت بیش از سبزی انباشت اشیاء بدست آمده در ضخامت برش نان تست, یا, کون گشاد بیش از حموس برای یونانی الهام گرفته از حموس کاسه.

دریافت دستور العمل: به سبک یونانی سالاد تن ماهی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>