10 ضروری توت فرنگی دسر را به تمام تابستان طولانی

ما در حال ورود به فصل توت فرنگی و من برنامه های بزرگ. من شروع به خوردن مقدار زیادی از انواع توت ها مستقیما از سبد, رنگ آمیزی, نوک انگشتان من در طول راه. اما آنچه که من نگاه به جلو به بیش از هر چیز دیگری است تبدیل آن شیرین ruby-سنگهای قرمز به خلاصه دسر.

زیرا در حالی که آبدار توت فرنگی رسیده بزرگ در خود دارد آنها حتی بهتر از زمانی که پخته شده را به کیک و چیپس همکاری با ترش ریواس و blitzed به بستنی. وجود تعداد بی شماری از راه به نوبه خود توت فرنگی به دسر, اما زمانی که شما می خواهید یک ضربه تضمین این ضروری توت فرنگی دسر که هرگز نا امید.

1. ساده ترین توت فرنگی نان روغنی

توت فرنگی نان روغنی است که من ناب تابستان دسر; من این نسخه تقریبا هفتگی در طول تابستان است. این درست است که خوب است, اما آن را نیز فوق العاده آسان و شدنی در weeknight.

دریافت دستور العمل: ساده ترین توت فرنگی نان روغنی

2. توت فرنگی-ریواس واضح

به دلیل کشیدن یک ترد نسخه کلاسیک این دسته کوچک موسیقی جاز است که راه آسان تر از پای. پخته توت فرنگی و ریواس اعتصاب تعادل کامل از ترش و شیرین, و هنگامی که شما اضافه کردن یک ترد اذوقه و نوشابه جو با شکوه و بستنی وانیلی شما رو غیر قابل توقف دسر.

دریافت دستور العمل: توت فرنگی-ریواس واضح

3. کیک توت فرنگی (با توت فرنگی تازه!)

یک کیک توت فرنگی بدون شک دوست داشتنی ترین دسر شما احتمالا می تواند به جلو و با یک سبد توت فرنگی تازه. اگر شما یک تولد یا مناسبت های ویژه در آینده در این تابستان این دسر را.

دریافت دستور العمل: کیک توت فرنگی (با توت فرنگی تازه!)

4. 3-مواد تشکیل دهنده توت فرنگی خوب کرم

پیش امدگی سه مواد لازم (تازه و توت فرنگی و موز و غیر لبنی شیر) ایستاده بین شما و این طراوت شیرین درمان است. شما می خواهید به یک قاشق دستی برای این یکی وقتی که شما حمله رعد اسا آن هم در پردازنده مواد غذایی, دلیل این که شما نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر فرو بردن آن در طعم و مزه.

دریافت دستور العمل: 3-عنصر توت فرنگی خوب کرم

5. وارونه, توت فرنگی, کیک کتری

از همه ضروری تابستانی, دسر, من می خواهم استدلال می کنند که یک براق در صدر توت فرنگی کتری کیک سزاوار یک نقطه در بالای لیست خود را. فقط نگاه کنید که در آن لایه ای از انواع توت ها شیرین!

دریافت دستور العمل: وارونه, توت فرنگی, کیک کتری

6. آسان بو توت فرنگی ریواس کیکهای با هل و خامه

اجازه توت فرنگی شنا در یک مخلوط از شراب قرمز و شکر قهوه ای و وانیل را به صورت کمی و آنها را تبدیل به چیزی حتی بهتر از شما می توانید تصور کنید.

دریافت دستور العمل: شراب قرمز توت فرنگی

8. بدون پخت توت فرنگی یخچال کیک

لایه لایه با کراکر گراهام خامه و توت تازه در نظر بگیرید این آسان و بدون پخت درمان مطلق تابستان ضروری است.

دریافت دستور العمل: بدون پخت توت فرنگی یخچال کیک

قهوه ای و کره و شکلات سفید و شاداب, انواع توت ها رسیده فقط در این ترفند به, کلاسیک, هاردکور, یک, تازه, خلاصه ارتقا دهید.

دریافت دستور العمل: توت فرنگی Blondies

10. وگان چرخش بستنی توت فرنگی

تابستان است که به سادگی کامل و بدون حداقل یک دسته از بستنی توت فرنگی و این نسخه من نگه داشتن به آینده را به سال پس از سال است. این دستور غذا خواستار لوبیا وانیل اگر چه یک زن و شوهر قاشق چای خوری عصاره وانیل فقط خوب کار خواهد کرد.

دریافت دستور العمل: وگان چرخش بستنی توت فرنگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>