10 دستور العمل Gnocchi ما همیشه ولع مصرف

یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید برای خودتان انجام دهید این است نگه داشتن یک کیسه یا دو تا از فروشگاه خریداری gnocchi در فریزر خود را. چرا ؟ به دلیل آن است که پتانسیل بی پایان برای خانواده پسند شام. من همیشه تمرین آنچه که من موعظه, اگر چه, و در آن موارد زمانی که من ارزو شورتی, پیراشکی من با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای آنها را به خودم. آن را آسان تر از آن برای تلفن های موبایل به این دلیل که جهان از gnocchi گسترده است و وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مرده-راه های ساده برای آنها را بدون نیاز به کانال شما درونی, ایتالیایی, nonna.

مهم نیست که چه, اگر چه, gnocchi است مواد غذایی راحتی در آن بهترین که بدان معنی است که آن را همیشه استقبال در میز شام. این 10 دستور العمل gnocchi ثابت نظر من.

1. ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات

اگر شما فکر می کنم تنها راه به نوبه خود gnocchi به یک وعده غذایی است که شروع به جوش یک قابلمه آب دوباره فکر می کنم. این مبتکرانه دستور العمل های تماس برای سادگی حول نپخته gnocchi مستقیم بر روی یک ورق تابه و برشته کردن آنها را با یک مخلوط از سبزیجات برای تبدیل شدن به ترد در خارج و مناقصه در داخل.

دریافت دستور العمل: ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات

Ricotta gnocchi بهترین gnocchi شما می توانید از ابتدا به دلیل آن را بسیار سادهتر از سیب زمینی gnocchi. فقط مطمئن شوید که برای خرید ضخیم ریکوتا شما می توانید پیدا کردن و یا تخلیه آن را از طریق cheesecloth برای بهترین نتایج.

دریافت دستور العمل: آسان Ricotta Gnocchi

3. Gnocchi لازانیا با اسفناج, لوبیا سفید, و سوسیس

4. زعفراني Gnocchi و قارچ

این فانتزی-ish دستور غذا را احساس می کند مانند چیزی است که شما می خواهم سفارش در یک رستوران, اما آن را واقعا نشانی از گرد هم می آیند تا به سرعت. احساس رایگان را امتحان کنید دیگر سبزی تازه در محل ریحان مانند جعفری یا ترخون اگر شما ترجیح می دهند.

دریافت دستور العمل: زعفراني Gnocchi و قارچ

5. کبابی Gnocchi با تابستان کدو و گوجه فرنگی

هنگامی که آن را بیش از حد گرم برای کباب خود را gnocchi آن را به کوره. در اینجا کوفته رزوه بر روی سیخ کباب و خشکیده شدن کامل به همراه گریل شده تابستان کدو و گوجه فرنگی.

دریافت دستور غذا: کبابی Gnocchi با تابستان کدو و گوجه فرنگی

6. کتری Gnocchi مک و پنیر

اگر شما فکر می کنید ماکارونی و پنیر می تواند می کنید بهتر است با این gnocchi نسخه. آن را در خدمت یک جمعیت اما آن را نیز آسان به اندازه کافی به نصف.

دریافت دستور العمل: کتری Gnocchi مک و پنیر

7. ترد ورق پان Gnocchi با قارچ, سوسیس و کدو

8. Gnocchi با اسفناج و پنیر آبی و بیکن

9. پاریس Gnocchi با کره قهوه ای و آویشن

10. تقلیدی مرغ باغ زیتون Gnocchi سوپ

اگر شما عشق باغ زیتون کلاسیک سوپ شما باید سعی کنید این تقلیدی نسخه. آن را فقط به عنوان غنی و خامه و آرامش به عنوان رستوران.

دریافت دستور العمل: تقلیدی مرغ باغ زیتون Gnocchi سوپ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im