10 سالم مواد تشکیل دهنده این متخصص تغذیه نگه می دارد نگردند در شربت خانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من به طور معمول با استفاده از تغییر فصل به عنوان یک فرصت برای گرفتن سهام از شربت خانه من. پیدا کنم من دقیق مواد غذایی خریدار و شادتر خوار زمانی که من می دانم که دقیقا چه چیزی از من شربت خانه نگه می دارد; هم ریخته, کثیف آشپزخانه باعث می شود برنامه ریزی وعده های غذایی احساس می کنید نزدیک به غیر ممکن است. به همین دلیل من بعد از مرتب کردن بر اساس از طریق هر چیزی که منقضی شده و یا نیاز به استفاده می شود من می خواهم برای دوباره پر کردن شربت خانه من با مقدار زیادی از مواد مغذی متراکم قفسه پایدار مواد تشکیل دهنده.

من به تازگی یک کمی شربت خانه بررسی در بهار و این 10 تشکیل دهنده من دوباره مواجه نگردند برای وعده های غذایی سالم.

غلات سبوس دار مانند کوینولا و جو و ارزن و برنج قهوه ای بزرگ به سهام شربت خانه خود را با. آنها را به مواد مغذی متراکم از راه های به صورت فله تا شام. وحشی برنج به ویژه ناهار مورد علاقه به خاطر آن است که کم قند و بالاتر پروتئین و فیبر به طور منظم از برنج.

انتخاب من: Lundberg وحشی مخلوط برنج $9.54 برای سه 16-کیسه انس در خارج

2. کنسرو ماهی تن و ماهی قزل آلا

وحشی سیاره تنها برند کنسرو ماهی که من به دلیل خرید آن را پایدار و واقعا با کیفیت بالا و وقتی که می آید به طعم و مشخصات تغذیه ای. از نظر تغذیه ای, وحشی ماهی تن و ماهی قزل آلا منابع بسیار خوبی از پروتئین بدون چربی امگا-3 و ویتامین های گروه B و روي و آهن است. من می خواهم به نگه داشتن چند قوطی های خود را بدون نمک-اضافه شدن ماهی تن و بدون نمک-اضافه شدن ماهی قزل آلا قوطی در دست آنها در بالا از سالاد و سبزیجات خرد شده.

انتخاب من: Wild Planet Albacore تن $13.44 برای چهار 5-آیا هر اونس در خارج

من می خواهم به مطمئن شوید که من همیشه 100 کالری بادام بسته در دست به جفت با میوه های فصلی برای یک میان وعده بعد از ظهر — این کمک می کند تا مطمئن شوید که من به اندازه کافی مواد مغذی متعادل در طول روز. چرا که آنها قبل از بخش پیدا کنم که من را از طریق این کیسه سریع تر از من می خواهد یک کیسه بزرگتر (به طوری که آنها هرگز اجرا خطر از رفتن فاسد). آن را نیز ساده ترین راه برای اضافه کردن مقدار مناسب از آجیل به اسموتی کاسه سالاد.

من انتخاب: الماس آبی 100 کالری بادام بسته $10.74 برای 12 کیسه

ترفند من برای ساخت وعده های غذایی سالم و بدون محدود کردن کالری و یا اندازه سهم فقط به استفاده از نمک و ادویه به جای بالا و سدیم می آمیزد. من دوست دارم کاستکو کرکلند نسخه امضا. من استفاده از آن در سالاد و برش های تازه و سبزیجات و تن ماهی و یا ماهی قزل آلا و تخم مرغ و غلات سبوس دار. من همچنین می خواهم به هم بزنید و آن را به پاکتی بدون چربی ساده ماست یونانی برای سریع و سالم شیب!

انتخاب من: Kirkland امضا آلی بدون نمک چاشنی $13.98 برای 14.5 اونس

سبزی پودر چیزی است که من همیشه در دست داشته باشند اما آنها به خصوص کلید در بهار پس من بسیاری از بیشتر مخلوط و آب میوه در طول ماه های گرم. من دوست دارم به ترکیب یک بسته (یا حرکت شبیه چمچه زنی) از سبزی پودر را به مخلوط و فصلی آب سبزیجات برای یک لحظه مواد مغذی افزایش می دهد.

من میدارد: چشم, چمن, 22 دلار برای 8.5 اونس; باغ زندگی از 29 $برای 7.3 اونس; و روزانه سبز افزایش 31 دلار برای 8 اونس

خام دانه کدو کمی تغذیه نیروگاهی! در علاوه بر این به مزه عالی آنها نیز بسته پروتئین, فیبر, فسفر, آهن, روی و کلروفیل. خام تخم کدو به, سالاد, ماست, چرب, کاسه, و بلغور جو دوسر کمی بافت های اضافی و بحران. نگه داشتن آنها را در شیشه میسون در شربت خانه خود را و یا بخشی از آنها به کمی قبل از بخش baggies و استفاده از آنها را با سهولت.

انتخاب من: آلی بدون پوسته دانه کدو تنبل 8 $برای 1 پوند در Nuts.com

7. ساده فوری بلغور جو دوسر بسته

لرزنده اصلی Instant Oatmeal تنها instant oatmeal من خرید به دلیل آن را شامل نمی شود هر گونه اضافه شدن روغن و قند و یا سطح بالایی از سدیم. آن نیز همان فیبر و پروتئین و کالری در هر اونس به عنوان به طور منظم جو. من دوست دارم spreed و راحتی از این بسته ها به دلیل آنها طبخ سریعتر از منظم پخت و پز جو را — که به معنی زمان کمتر ایستاده بیش از اجاق گاز در گرم آب و هوا.

انتخاب من: لرزنده Instant Oatmeal ارزش بسته $4.88 برای 24 یک اونس بسته در خارج

سرکه و آب لیمو تازه در حال رفتن به مواد تشکیل دهنده به لباس من سالاد با. حتی اگر من بسیار ضربه زننده در مورد چه نوع از سرکه من خرید من هم قیمت آگاه و متوجه شده اند که شما می توانید یک بطری بزرگ در سوپر مارکت برای یک قیمت مناسب و معقول.

من میدارد: Colavita سرکه بالزامیک $3.69 برای 17-اونس در هدف و دی Nigris سرکه بالزامیک $3.74 برای 33 اونس در خارج

انجیر خشک یکی از تنقلات سالم را در دست دارند چرا که آنها سرشار از کلسیم, منیزیم و فیبر و پتاسیم ساخت آنها مواد مغذی متراکم و پر کردن اسنک با صفر شکر اضافه شده است. آنها ایده آل برای ساخت بدون پخت گزش ساخته شده با آجیل و دانه ها. من همچنین می خواهم به آنها را ریز ریز کردن و قرار داده و آنها را در بالای کاسه ماست یا سالاد و اضافه کردن آنها را به یک شبه جو.

انتخاب من: آفتابی میوه های ارگانیک, انجیر, 19 دلار برای 40-اونس

در طول زمستان من دوست دارم یک فنجان چای داغ, اما به عنوان آب و هوا گرم تا من عشق را به چای سرد و خدمت به آن را با لیمو تازه. این یک راه آسان برای هیدراته باقی بماند و به دلیل آن می تواند آن را گزینه ای بهتر از اکثر بسته بندی چای سرد. من تمایل به خرید fruitier می آمیزد برای فصل بهار و به دنبال آنهایی که حاوی ترش rooibos, مرکبات, میوه و یا انواع توت ها.

من میدارد: آسمانی ادویه توت قرمز, $12.70 برای 3 جعبه و آسمانی ادویه های وحشی توت Zinger $2.37 در هر جعبه در خارج

آیا شما رفتن به شربت خانه مواد تشکیل دهنده ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>