10 سالم مخلفات به جفت با هر وعده غذایی

داشتن چند قابل اعتماد مخلفات شما می دانید که خانواده خود را دوست دارد باعث کشیده شدن پاره پاره شام weeknight ی

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

داشتن چند قابل اعتماد مخلفات شما می دانید که خانواده خود را دوست دارد باعث کشیده شدن پاره پاره شام weeknight یک کل خیلی بیشتر قابل کنترل است. به این معنی که شما می توانید توجه خود قرار داده و در غذای اصلی به جای داشتن به عرق کردن در مورد آنچه که به خدمت با هر آنچه که شما با داشتن آن مرغ, ماهی, ماکارونی, و یا حتی فقط یک takeout پیتزا. چه حتی بهتر این است که اگر کسانی که به طرف غذاهای سالم (دفعات بازدید: سبزی-به جلو و نه بیش از حد سنگین و یا غنی و کامل از سالم و مغذی است که ترک هر کس در جدول احساس بهترین خود را).

به زندگی خود را ساده تر ما گرد تا 10 از ما بسیار مورد علاقه, احساس خوب, سبزی-سنگین طرف که گرد هم می آیند به سرعت و به راحتی — با تمرکز بر آنهایی که جفت به خصوص به خوبی با فقط در مورد هر چیزی که شما در حال خدمت. انتخاب چند که شما می دانید خواهد شد بیش به خوبی با جمعیت خود را که آیا آن را سیب زمینی بو داده و یا ساده سالاد منداب و سپس آنها را یاد بگیرند و آنها را دوست دارم. به زودی شما فقط ممکن است پیدا کردن شما به سختی حتی به نگاه خود را انتخاب و دستور العمل — به شما اجازه می دهد به جمع آوری این ساده مخلفات واقعا بدون سر و صدا.

1. آسان 10 دقیقه سیر Broccolini

اگر شما هرگز آماده Broccolini اجازه دهید این دستور اساسی راهنمای شما باشد. گیاهی است بسیار آسان به طبخ آن که ممکن است جای خود دیگر معمولی طرف سبز.

دریافت دستور العمل: آسان 10 دقیقه سیر Broccolini

2. آسان سالاد اسفناج با سیب و گردو و پنیر فتا

احساس رایگان به ترکیب و مطابقت این خشنود سالاد بسته به خلق و خوی خود را و فصل. مبادله در سیب و گلابی و توت یا میوه سنگ و استفاده از آجیل های مورد علاقه خود و پنیر.

دریافت دستور العمل: آسان سالاد اسفناج با سیب و گردو و پنیر فتا

3. قشنگ سیر و گیاه شکست, سیب زمینی شیرین,

بو سیب زمینی شیرین بسیار مناسب ظرف سمت به عنوان است اما اضافه کردن پنیر و سبزی و سر و صدا آنها را و شما رو چیزی که رقبای اصلی ،

دریافت دستور العمل: قشنگ سیر و گیاه شکست, سیب زمینی شیرین,

4. آسان 15-دقیقه, سیر, کره, قارچ

5. آسان کتری Kale با لیمو و سیر

تا آنجا که ما می توانید بگویید کلم شوق رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی, بنابراین ما فکر می کنم شما باید یاد بگیرند که چگونه به طبخ آن را به خوبی. این دستور اساسی است یکی به خاطر سپردن.

دریافت دستور العمل: آسان کتری Kale با لیمو و سیر

6. خامه ترش و شوید سالاد خیار

در حالی که نه سنتی, اگر شما می خواهم برای اضافه کردن یک کمی پروتئین به این خامه سالاد خیار و آن را فوق العاده سالم و بی خطر مبادله در دشت کل شیر, ماست یونانی برای خامه ترش.

دریافت دستور العمل: خامه ترش و شوید سالاد خیار

این لیمو و روغن زیتون-لباس پوشیدن و سالاد است که منطبق با هر وعده غذایی. به علاوه, آن را بسیار آسان که پس از شما از آن ساخته شده ایم پس شما هرگز باید در دستور دوباره.

دریافت دستور العمل: ساده سالاد منداب

8. 3-عنصر بوداده دیژون سیب زمینی

حول سیب زمینی با خردل دیژون نه تنها گویا جدی طعم, اما آن را نیز می دهد و آنها را غیر قابل مقاومت طلایی-قهوه ای پوسته.

دریافت دستور العمل: 3-عنصر بوداده دیژون سیب زمینی

این طراوت سالاد کلم بهتر است با استراحت در یخچال زمانی که همه طعم آن ورق را رو کردن بنابراین احساس رایگان به آن را یک روز جلوتر.

دریافت دستور العمل: دارای مزه تند و هویج, سالاد کلم

10. آسان لیمو زنجبیل اسفناج

زنجبیل تازه رنده شده می افزاید: نیش سریع کتری از اسفناج سرخ کرده و باعث می شود آن را به یاد ماندنی تر از معمول خود را کنار.

دریافت دستور العمل: آسان لیمو زنجبیل اسفناجtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن