ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در چهار هفته است که من شده اند با ماندن در خانه من پخته متعدد و کیک و سعی در ساخت gnocchi از ابتدا اقدام به بافتن نان و حتی پرورش یک فرد به دنبال کمبوچا استارت که من بهترین دوست جدید (اما همچنین به احتمال زیاد مرده). و این نه فقط من: یک اسکن سریع در Instagram به شما نشان می دهد و نان و پاستا و همه چیز را در بین مردم که در حال ساخت در خانه اغلب برای اولین بار! عمل ساده پخت و پز شده است هرگز بیشتر مسهل به همین دلیل است که ما خواسته آشپز خانه از سراسر جهان به ما بگویید آشپزخانه ابزار آنها با تکیه بر ترین در حال حاضر. از قهوه برای پخت ملزومات به یکی واقعا باهوش ماهوت پاک کن زدن این خود بروید-tos برای پخت و پز در حالی که قرنطینه.

1. کلمبیا: مطبوعات فرانسه

“در بوگوتا ما تحت مستند برای تقریبا یک ماه و ما شروع جدید آیین جایی که من پدر و باعث می شود قهوه برای تمام خانواده هر روز صبح می گوید:” کریستینا Esguerra یک فرهنگ و هنر خبرنگار در کلمبیا. “بر خلاف یک دستگاه قهوه فرانسه فشار بیش از حد قوی نیست و شما می توانید بهترین قهوه سیاه یا” tinto,’ به عنوان ما آن را در اینجا.”

Kitchn توصیه می کند: Bodum خانه مطبوعات فرانسه قهوه ساز, $40

2. هنگ کنگ: سیلیکون ذخیره سازی ظروف

“من خیلی کم با تکنولوژی در آشپزخانه, به, بود, صادق, اما یک چیزی که من استفاده زیادی به تازگی این سیلیکون ظروف مواد غذایی می گوید:” دوروتی پس از یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر محتوا استراتژیست. “من در واقع استفاده از آنها را برای همه چیز — وعده غذایی شاخص ذخیره سازی باقی مانده آوردن به صورت فله-خرید/بسته رایگان فروشگاه را پر کنید تا با کوینولا,” او می گوید. “و پس از آنها ساخته شده از سیلیکون نرم آنها را حتی تا اتاق کمتر در یخچال و فریزر.”

آن را امتحان کنید: سقوط آن مستطیل 100% سیلیکون, $15

5. هند: Bialetti مکا اسپرسو ساز

“ما در حال ساخت بسیاری از زمان ما در خانه با غرقه شدن در طولانی تنبل صبحانه هر روز صبح می گوید:” Akhil Kapadia معمار از بمبئی که در داخل خانه از هند راه اندازی در سراسر کشور مستند بیش از دو هفته پیش. “یکی از مورد علاقه ما بیت دم قهوه خوشمزه در moka pot که ما را نگه می دارد رفتن برای بقیه روز.”

Kitchn توصیه می کند: Bialetti مکا اکسپرس 6-فنجان مدل Stovetop اسپرسو ساز, $35

6. ایالات متحده: ماهوت پاک کن زدن توپ

“من در اصل خریداری ماهوت پاک کن زدن توپ به عنوان یک مجموعه ای از سه و آنها بیشتر استفاده می شود برای پروتئین می لرزد می گوید:” Maura Pagano بروکلین-بر اساس دستور العمل کوکتل توسعه دهنده که کشف زن-اجرا شرکت در آمازون و آن را دوست داشت آنقدر که او رسیده به توسعه و کمک به او از طریق یکی دیگر از زن و شوهر از دور توسعه است. “این است که محصول نهایی و من با استفاده از آن را برای من مرنگ, در خانه میل کرم (90 ثانیه حداکثر) و تخم مرغ و کف قهوه نوشیدنی و غیره.”

آن را امتحان کنید: VinsieHome شاکر توپ $12

8. برزیل: فرشته غذایی پان

“من ماندن عاقل پخت کیک سالم هستند زیرا درمان شیرین برای خانواده در طول این دوران سخت! می گوید:” آدریانا Kuchler جدید مادر از سائو پائولو که در داخل خانه پس از تولد یک نوزاد دختر در ژانویه. “این نوزاد بعد از قرنطینه به تازگی تمدید شده است برای همیشه لطفا برای در حال حاضر و من واقعا دست بودن در خارج از منزل.”

آن را امتحان کنید: Wilton پیشبرد انتخاب حق بیمه نچسب 10 اینچ, فرشته, غذا, ظرف 15 دلار

9. غنا: کتری برقی

“هرگز چیزی من اما به عنوان مستند در اثر سقوط من در کتری به من قهوه یا چای می گوید:” ارتش Osabutey از Prampram یک شهر ساحلی در غنا است که در یک هفته دو مستند. “با یک کودک در خانه آن را نیز آسان تر برای گرم کردن آب در کتری به جای روشن کردن اجاق گاز است.”

خرید: OXO دم شارژی شیشه ای کتری برقی $64 (به طور معمول $80)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im