10 فوری قابلمه گوشت شام را امشب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حال حاضر که من بوده ام به پخت و پز با من فوری گلدان برای حدود پنج سال وجود دارد چند چیز من نیست ساخته شده در آن است. من تکیه بر آن برای وعده غذایی آمادگی استفاده از آن را لذیذ ترین کیک پنیر من تا به حال طعم و نوبت به آن زمانی که من می خواهم به طبخ آسان رضایت بخش گوشت گاو شام. من که جز ribeye یا فیله برای من چدن یا کوره اما گوشت اشپزی کباب و briskets همه بازی منصفانه فوری گلدان.

فوری گلدان یک حرفه ای در تبدیل تقریبا هر برش از گوشت گاو به شام weeknight و نگه داشتن ظروف کثیف را به حداقل در این فرآیند است. آماده برای دیدن آنچه که من صحبت کردن در مورد ؟ در اینجا 10 مورد علاقه من فوری قابلمه ی دستور غذاها گوشت برای شام.

با تشکر به یک دسته کوچک موسیقی جاز از گوشت و چاشنی سوسیس ایتالیایی این فوق العاده خوش طعم کوفته بسته بندی شده با طعم اما نگه داشتن دبستان کار را به حداقل برساند. آنها طبخ درست در سس هیچ سوزاننده لازم و آمار جدول ها در حدود 30 دقیقه است.

دریافت دستور العمل: فوری قابلمه کوفته

2. فوری گلدان توت فرنگی و پوره سیب زمینی

شما با استفاده از گلدان در گلدان پخت و پز را به این کلاسیک آرامش شام. پوره سیب زمینی پخته شده در پایین فوری گلدان در حالی که میت لوف پخته شده را در یک تابه کیک بالای فوری گلدان را trivet.

دریافت دستور العمل: فوری گلدان توت فرنگی و پوره سیب زمینی

فوری گلدان توت فرنگی و پوره سیب زمینی

این weeknight دستور هنوز هم می ایستد به عنوان من تمام زمان های مورد علاقه سس گوشت. پس از قهوه ای شدن گوشت در این, اسپاگتی, سس مارینارا و برخی از آب هستند و همه با هم پخته شده در فوری گلدان. آن را نمی ممکن است کل خیلی سریع تر از یک stovetop نسخه اما dirties کمتری ظروف.

دریافت دستور العمل: فوری دیگ ماکارونی

4. فوری گلدان فرانسوی شیب ساندویچ

ساخت یک کلاسیک فرانسوی شیب کاملا یک فرایند پس شما باید به آرامی کباب گوشت در فر و, در خانه, jus. همین دلیل است که ما در ایجاد شده در این لحظه گلدان نسخه. آن سنتی نیست اما آن را قطعا آسان تر و dirties کمتر غذاهای زیرا هر جزء می آید با هم در پلوپز.

دریافت دستور العمل: فوری گلدان فرانسوی شیب ساندویچ

مانند بسیاری از کلاسیک قورمه دستور شما شروع با یک گوشتی ومزه کباب چاک. اما به سرعت شام تا حتی بیشتر از شما قطع کباب به کوچکتر استیک قبل از اینکه شما پخت و پز. شما همچنین می خواهید استفاده کنید به مراتب کمتر مایع از شما ممکن است با فر یا اجاق کباب, اما به من اعتماد کن: هنگامی که شما برای باز کردن خود را فوری گلدان در پایان, شما پیدا کردن مقدار زیادی از سس خوشمزه می شود که ضخیم با آرد ذرت دوغاب.

دریافت دستور العمل: فوری قابلمه قورمه

گوشت گاو barbacoa ساخته شده از گوشت سینه است یک نامزد برای فوری گلدان پخت و پز می آید و با هم فقط در یک ساعت. Tacos طبیعی مناسب برای barbacoa اما شما همچنین می توانید با استفاده از chipotle-گوشت گاو آغشته به بالا burrito کاسه سالاد و یا به کاسه خود را از مک و پنیر افزایش فوق العاده خوبی است.

دریافت دستور العمل: فوری گلدان Barbacoa

7. فوری گلدان ایتالیایی گوشت و فلفل

با الهام از کلاسیک و سبک شیکاگو ساندویچ این نسخه متکی بر فشار-اجاق گاز تابع خود را فوری دیگ برای طبخ کباب چاک در کسری از زمان و در عین حال هنوز هم بازده آهسته بو و طعم از شما انتظار می رود. لایه آن را در یک hoagie رول با مناقصه, پخته, فلفل, فروشگاه خریداری تند giardiniera ترشی و چند برش از پنیر پنیر پرولون.

دریافت دستور العمل: فوری گلدان ایتالیایی گوشت و فلفل

8. آسان قشنگ فوری گلدان لازانیا

این نسخه از لازانیا ممکن است نگاه مانند کلاسیک غذای مرکب از گوشت وارد, اما آن را ارائه گوشتی خوبی قشنگ شما انتظار می رود — در کسری از زمان. وجود دارد دو مرحله که بسیار مهم برای موفقیت: اضافه کردن به آب در دو مرحله (هنگامی که شما اضافه کردن مارینارا در آغاز و مانده فقط قبل از بسته شدن گلدان) و مطمئن شوید که برای استراحت لازانیا قبل از حفاری در.

دریافت دستور العمل: آسان قشنگ فوری گلدان لازانیا

فوری گلدان فلفل قرمز است که چه چیزی شما را زمانی که کلاسیک فلفل قرمز هوس قوی هستند اما زمان کوتاه است. این چیزی است که شما را هنگامی که شما هنوز هم می خواهید خود را فلفل را به طعم و مزه آن را دوست دارم پختند کم در تمام طول روز, اما شما لازم نیست زمان برای دریافت اجاق گاز آهسته رفتن قبل از کار.

دریافت دستور العمل: فوری گلدان فلفل قرمز

10. چیزبرگر مک و پنیر

این دوستدار خانواده شام رفتار شما به خامه راحتی از مک و پنیر به همراه کمی اضافی دلربایی از browned گوشت چرخ به علاوه یک اشاره از شیرین و دارای مزه تند و طعم مورد علاقه خود چاشنی همبرگر.

دریافت دستور العمل: چیزبرگر مک و پنیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>