10 مقاومت ساندویچ صبحانه است که شما را یک فرد صبح

من هرگز ملاقات یک ساندویچ صبحانه من را دوست ندارد. آن را پر و خوش طعم, راه برای شروع روز را چندان به جلو و با هم یک ساندویچ است که به طور جدی خوشمزه است. بهترین از همه, نه تنها ترکیب تقریبا بی پایان اما اکثر ساندویچ صبحانه نیز می تواند جلوتر از زمان.

بیکن, تخم مرغ و پنیر کلاسیک است که همیشه تضمین شده برای برآوردن اما این است که واقعا فقط آغاز است. وجود دارد بنابراین بسیاری از تاب و بزرگ و کوچک را به این دستی صبح وعده های غذایی سرگرم کننده و جالب است. شما می توانید تغییر دهید تا گوشت (یا ترک آن را در مجموع به نفع سرخ کرده سبزی و یا قطعه قطعه آووکادو); bookend ساندویچ خود را با یک اذوقه و نوشابه کروسانت, نان برشته کن, وافل یا حتی یک نرم ترتیلا; و یا تکیه بر چاشنی مانند دیژون یا افرا کره برای یک پاپ از عطر و طعم.

آماده برای شروع روز خود را بر روی پای راست? ما گرد کرده ام تا 10 از ما مقاومت ناپذیر ترین ساندویچ صبحانه.

1. را پیش رو کروسانت ساندویچ صبحانه

تمام طول می کشد است کروسانت روغنی و یک ضربه تند وشدید زدن از دیژون به کلاسیک, ژامبون, تخم مرغ و پنیر صبحانه ساندویچ از پایه به درخشان. ذخیره خوب croissants برای زمان دیگری چون چند دقیقه در فر باعث می شود فقط خوب croissants طعم flakier بیشتر اذوقه و نوشابه و کاملا غیر قابل مقاومت.

دریافت دستور العمل: را جلوتر کروسانت ساندویچ صبحانه

2. فریزر پسند ساندویچ صبحانه

زمانی که من می خواهم یک McMuffin اما همچنین می خواهید چیزی در خانه این است که کلاسیک انگلیسی مافین ساندویچ مورد علاقه من است. شما پخت تخم مرغ را در یک ظرف پخت و سپس با استفاده از یک بیسکویت برش (یا چاقو) به طوری که آنها فقط به اندازه مناسب.

دریافت دستور العمل: فریزر-دوستانه ساندویچ صبحانه

3. تخم مرغ سوسیس و پنیر Bundt صبحانه ساندویچ

4. درهم نخود و اسفناج Pitas

اگر شما نیاز به یک استراحت از تخم مرغ, این پوره نخود و گیاهی-پر pitas فوق العاده رضایت بخش جایگزین. جایزه: آنها منجمد مانند یک رویا است.

دریافت دستور غذا: نیمرو نخود و اسفناج Pitas

5. کلم بیکن و تخم مرغ گندم صبحانه ساندویچ

پس از سال ها از ساخت یک نسخه از این صبحانه ساندویچ, من می توانم به شما بگویم که آن را فوق العاده متنوع و سازگار به هر آنچه شما را در دست داشته. حتی اگر آن را خواستار کلم هر نوع سرخ کرده سبزی کار خواهد کرد و زمانی که من لازم نیست که یک رول بشقاب سفالی کوچک انگلیسی و یا یک برش نان کار فقط خوب است.

دریافت دستور العمل: کلم بیکن و تخم مرغ گندم صبحانه ساندویچ

6. ژامبون و تخم مرغ و پنیر صبحانه Quesadilla

هر زمان که من می خواهم یک ساندویچ صبحانه که من می توانید تعداد که کاملا رضایت بخش است اما کمی هیجان انگیز تر از آنچه که من معمولا شلاق تا یک خورده quesadilla است که همیشه راه حل است. آنها همچنین یخ مانند یک رویا است.

دریافت دستور العمل: ژامبون, تخم مرغ و پنیر صبحانه Quesadilla

7. ویفر تخم مرغ ساندویچ با ادویه افرا کره

8. صبحانه مدیترانه Pitas

این پروتئین های بسته بندی شده ترکیبی از تخم مرغ و حموس یقین راه برای شروع روز خود را در سمت راست داشته باشید.

دریافت دستور غذا: صبحانه مدیترانه Pitas

همه چیز بهتر است به عنوان یک نوار لغزنده که شامل ساندویچ صبحانه. در حالی که اینها تازه از فر آنها حتی بهتر از زمانی که به سادگی کشیده از فریزر در صبح روز دوشنبه.

دریافت دستور غذا: صبحانه لغزنده

10. فریزر پسند سیب زمینی Chorizo و قشنگ Burritos تخم مرغ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>