10 آشپزخانه با اتاق های مخفی که در حال ساخت ما بسیار حسادت در حال حاضر

من فکر داشتن یک ماشین ظرفشویی یک ویژگی مطلوب در آشپزخانه یا یخچال که دارای دو درب و اتاق به اندازه کافی برای نگه داشتن بیش از یک هفته است به ارزش غذایی. اما پس از آن من تو را دیدم این آشپزخانه با تمام راز اتاق پنهان در پشت آشپزخانه, درب و زیر مادر سلیمان (بله, واقعا) و من ایده از یک “رویا” آشپزخانه ناگهان گسترش یافته است.

وجود دارد یک روند جدید در Infinite که در آن مردم نشان دادن بهترین بخشی از خانه های خود. تمام فیلم دنبال همان اسکریپت: “هر کس که یک چیز در خانه خود را که هر کس فکر می کند خیلی باحاله. می تواند یک کابینه. کمی فیلم اتاق. گجت. اما ما این است.” سازندگان محتوا راه رفتن در اطراف خانه خود را و سپس در نهایت خود را نشان می دهد “coolest” فضا در خانه خود را. وجود دارد بیش از 30000 ویدئوها متصل به این اسکریپت. آنهایی که محبوب ترین ویترین فکر می کند مانند بزرگ استخر فک بالا سقف و دمدمی حمام و سرویس بهداشتی.

نیز وجود دارد یک عدد تعجب آور از آشپزخانه های برجسته در این روند و بسیاری از آنها را فوق اتاق های مخفی. اکثریت این راز آشپزخانه اتاق در واقع فقط pantries اما وجود دارد یک زن و شوهر تعجب آور آنهایی که بیش از حد (مانند یک speakeasy!). در اینجا چند تا از بهترین آنهایی که من تا کنون دیده ام.

تاپیک های زیادی برای باز کردن در این ویدئو برای اولین بار. منظورم این است که آیا شما ببینید که شراب سازی وضعیت ؟ من فکر کردم که قرار بود به راز “اتاق” اما پس از آن او می رود بیشتر به آشپزخانه (که عظیم است) و باز می شود یک درب است که به نظر می رسد مانند آن خواهد منجر به یک کم عمق شربت خانه. اما هیچ! این یک اتاق کوچکتر با سینک و یکی دیگر از یخچال.

بنابراین. بسیاری از. سوالات. چرا دقیقا شما می خواهم که از ویژگی های در یک آشپزخانه ؟ آن را مانند پاداش شربت خانه منطقه ؟ یا شاید یک راز ورود به گاراژ ؟ به نظر می رسد شوم! من یک کمی می ترسم.

من عاشق این یکی. این واقعا به من! من تا به حال هیچ ایده که وجود دارد رفتن به یک اتاق مخفی پشت آن درب. همچنین من دوست دارم که چگونه آن را در واقع خود را میان وعده و آشپزی اتاق — آنها فقط نیاز به اضافه کردن یک صندلی در آن وجود دارد و این نوع رویای من محل.

خوب من در بر داشت این یکی به خصوص جالب توجه است چرا که با توجه به عنوان این که فضا استفاده می شود به یک اتاق ناهار خوری با سه ویندوز. او تصمیم گرفت تا آن را کمی شربت خانه غار به جای من و من را تایید کند.

این نیست یک اتاق مخفی در آشپزخانه, این یک راز آشپزخانه اتاق! و نه تنها که آن را این وحشی كلاسيك, کسی که شام میخورد. آنها خوردن شام در آن وجود دارد ؟ آنها میزبان احزاب ؟ من نیاز به اطلاعات بیشتر.

من فقط راه رفتن را به یک مینی 7-Eleven? تنقلات! قهوه! کسی که دارای اولویت است.

در ابتدا من فکر کردم این اتاق مخفی بود و در پشت درب با دستگیره ، آن بالا میآید از دیوار. و ما چه می بینید ؟ یک گوشی SPEAKEASY. چگونه بازی گاه به گاه.

این یک دوربین مخفی…برای سگ! و چه بهتر از آن ؟

این راز کوچک اتاق به نظر می رسد مانند آن را تنها یک چیز در آن: یک واشر و خشک کن. چه هستند شما در تمیز کردن وجود دارد ؟ فقط ظرف ژنده پوش?

یکی دیگر از کلاسیک اتاق مخفی. این به نظر می رسد مانند یک کم عمق گنجه ، آن راه می رود! و آن را با آنچه به نظر می رسد مانند تمیز کردن لوازم و کمی صبحانه قطعه زمین پیش امده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>