10 روز مادر ایده های شام از لیمو-کره ماکارونی برای Herby استیک سالاد

روز مادر مناسب است در اطراف گوشه و حتی اگر در این سال ممکن است نگاه کمی متفاوت یکی از مطلق بهترین راه برای نشان دادن عشق و قدردانی برای مادر در زندگی شما این است به طبخ یک شام ویژه فقط برای او. این که آیا شما پناه در محل با ساخت آن در خانه و انداختن آن در ایوان و یا حتی پخت و پز از طریق FaceTime, ژست ساده از پخت و پز چیزی فقط برای او یک راه عالی برای او احساس قدردانی است.

ما می دانیم که صبحانه کلاسیک بروید-برای روز مادر, غذا, اما شام پخت و پز می تواند فقط به عنوان به ویژه — و شاید کمی غیر منتظره است. از چشمگیر مارچوبه ترش به herby استیک سالاد در اینجا 10 شام را که هر مادر احساس مراقبت از, مهم نیست که چگونه شما در حال جشن.

1. کره سیر پاستا با مارچوبه و نخود فرنگی

این رنگارنگ ماکارونی ترکیبی از همه بهترین چیز در مورد بهار به یک وعده غذایی ساده. مارچوبه و نخود فرنگی و منداب گرد هم می آیند برای ایجاد یک شام دلچسب که سرشار از طراوت بهار و عطر و طعم. خدمت آن را با نان ترد و یا لباس سبز.

دریافت دستور العمل: کره سیر پاستا با مارچوبه و نخود فرنگی

2. 20 دقیقه ای سیر کره لغو احکام صادره ی گوشت بره

این دستور ترکیبی خوش طعم سیر و کره با مناقصه لغو احکام صادره ی گوشت بره برای ایجاد کامل محور برای جشن روز مادر شام. خدمت به آنها را با برنج و سبزی یا ماکارونی و شام انجام داده است. اگر شما نمی توانید لغو احکام صادره ی گوشت بره تازه در فروشگاه های مواد غذایی, احساس رایگان برای استفاده از منجمد و گرم شدن آنها را یک شبه.

دریافت دستور العمل: 20 دقیقه سیر کره لغو احکام صادره ی گوشت بره

اگر شما می خواهید به طبخ چیزی قابل توجه و در عین حال آسان برای مادر این است که دستور نهایی. پاستا خامه لود شده با بیکن ترد و لطیف مارچوبه و نخود فرنگی است که دستور غذا را برای جشن این فصل است. سبزیجات و بیکن پخته شده در فر و همه چیز را می شود با هم پرتاب در یک گلدان ساخت آن کاری که با سهولت به هم پرتاب.

دریافت دستور العمل: مارچوبه, بیکن, پاستا

4. 20 دقیقه استیک سالاد با شیلی و سیر و سبزی

اگر مادر خود را یک استیک-عاشق این سالاد فقط چیز را برای او. آن را ترکیبی از ترد کاهو با مناقصه قلوه برای ایجاد کامل دلچسب هنوز وعده غذایی سبک. اگر شما می خواهید به صورت فله در آن شما می توانید آن را در خدمت با برنج پخته و رشته فرنگی یا توت فرنگی.

دریافت دستور العمل: 20 دقیقه استیک سالاد با شیلی و سیر و سبزی

یک راه برای تحت تاثیر قرار دادن مامان این ماه: کباب یک کل طرف ماهی سالمون با لیمو تازه گشنیز و سخاوتمندانه glug از روغن زیتون. اگر شما نمی توانید پیدا کردن ماهی قزل آلا تازه در فروشگاه مواد غذایی شما می توانید گرم کردن منجمد فیله مدت یک شب — و یا تعویض آن با هر ماهی های دیگر شما می توانید پیدا کنید.

دریافت دستور العمل: گشنیز-آهک ماهی قزل آلا

6. یک پان مرغ و برنج و زیتون و لیمو

این لمونی بوداده مرغ و برنج است که قابل توجه ترین شام شما می توانید فقط در یک ماهی تابه. آن لود می شود تا با شور زیتون و روشن آب لیمو برای ایجاد یک ومزه all-in-one شام احساس می کند که جشن.

دریافت دستور العمل: یک پان مرغ و برنج و زیتون و لیمو

7. ژامبون و مارچوبه و Gruyère ترش

این ساده و در عین حال خیره کننده ترش شروع می شود با یک ورق از فروشگاه خریداری پف دار و بارهای آن را با پنیر رنده مارچوبه و ژامبون. خدمت آن را با یک طرف از لباس سبز, یک سوپ ساده یا همه خود را برای یک جشن بهار شام مادر را دوست دارم.

دریافت دستور العمل: ژامبون و مارچوبه و Gruyère ترش

8. کره لیمو پاستا و سبزیجات

این روشن گیاهی-حاوی ماکارونی دستور العمل مناسبی برای استفاده از تمام بهار و سبزیجات شروع به پاپ. سس ساخته شده است با یک ترکیب ساده از روغن زیتون و لیمو و سبزیجات کاملا انعطاف پذیر است بنابراین شما می توانید آنها را مخلوط بر اساس مامان تنظیمات. اگر او یک فن از گوجه فرنگی آنها را ترک کردن. مارچوبه است که مورد علاقه خود را ؟ احساس رایگان به آن اضافه کنید.

دریافت دستور العمل: کره لیمو پاستا و سبزیجات

مرغ کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه است یکی از کسانی که وعده های غذایی ساده است که بیش از حد علاقه داشتن به نام. آن را در واقع فقط مرغ نورد با ژامبون و پنیر, پس از آن پوشش داده شده در پودرهای سوخاری و ترد. چگونه می تواند به شما اشتباه است ؟

دریافت دستور العمل: مرغ کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه

10. پنج عنصر اسفناج Risotto

آشپزی risotto برای کسی است که راه نهایی برای نشان دادن قدردانی خود را. اگر چه آن را آسان به آن را طول می کشد زمان و مقدار مناسب و معقول از توجه. این نسخه طول می کشد فقط پنج مواد تشکیل دهنده و بی وقفه سازگار است. شما می توانید در هر یک از های مورد علاقه مامان و مواد (مانند سبزیجات و پنیر و سبزی) و لباس آن را به بالا یا پایین با این حال شما می خواهم.

دریافت دستور العمل: پنج عنصر اسفناج Risotto

آنچه که شما بروید-برای روز مادر دستور غذا? اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im