تحت بهترین شرایط من برای شادی پرش زمانی که من تلو تلو خوردن بر یک نفت و بر اساس دستور کیک (کیک ساخته شده با روغن در محل کره). اما در حال حاضر زمانی که ایجاد چیزی شیرین و خوشمزه به سرعت و بدون رقص ایرانی یک تن از غذاهای — بالای ذهن من عشق به این آسانی قابل اعتماد کیک است که در تمام زمان بالا. به همین دلیل من گرد کرده ام تا 10 بر اساس نفت کیک که, کامل, تسکین دهنده, خوشمزه و سریع پادزهر برای این زمان نامشخص است.

اما آنچه باعث می شود مبتنی بر نفت کیک خیلی بزرگ

اگر شما در حال حاضر تبدیل به روغن های پایه و کیک و اجازه می دهد من به مورد من. در زیر آنچه به نظر من مبتنی بر نفت کیک را قابل توجه ترین ویژگی ها است.

مبتنی بر نفت کیک سریع به جمع آوری. از آنجا که وجود دارد بدون نیاز به نرم کردن کره یا کرم آن را در میکسر مبتنی بر نفت کیک سریع تر به شلاق تا از کره خود را بر اساس هستند. همه از دستور العمل های زیر نیز یک کاسه امور (مشترک گرفتن از نفت و بر اساس کیک) بنابراین کمتر دبستان و کمتر تمیز کردن بیش از حد.

مبتنی بر نفت کیک فوق العاده مرطوب. بر اساس نفت کیک است که هرگز خشک و در اینجا به همین دلیل: روغن مایع (یا برای عدم وجود یک کلمه بهتر است “مرطوب”) در دمای اتاق و به لطف که نقدینگی کیک ساخته شده با آن طعم و مرطوب. کره از سوی دیگر است که در دمای اتاق جامد است که به معنی کیک های ساخته شده با کره را اجرا خطر مزه و خشک است.

مبتنی بر نفت کیک بسیار لطیف است. بیش از مخلوط کردن خمیر کیک منجر به بیش از حد گلوتن-توسعه و سختی کیک. اما از آنجا که روغن خالص است و چربی و گلوتن بازی نمی کند به خوبی با هم احتمال overdeveloping گلوتن در آرد است و به صورت تصاعدی کاهش می روم شما با مناقصه و هرگز سختی کیک.

روغن های پایه و کیک و حتی بهتر است به عنوان آنها می نشینند. نفت فراهم می کند و کیک خود را با ماندن در قدرت است که نمی تواند ضرب و شتم اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از یک قطعه تا یک هفته پس از پخت. و در حالی که بسیاری از کیک شروع به از دست دادن یک بیت از درخواست تجدید نظر خود را یک روز و یا پس از آنها پخته و مات مبتنی بر نفت کیک شدت در عطر و طعم به عنوان روز عبور ساخت یک کیک شکلات و حتی بیشتر شکلات-y در روز دو و یک کیک لیمو و حتی بیشتر لیمو-y است.

1. اپل کیک ماست با دارچین-شکر خط

آن را به شما حدود 15 دقیقه را به این کیک مرطوب با یک خرده که تقریبا کرمی swirled با دارچین و آبدار با گزش کوچک از اپل.

2. آسان یک کاسه سیب کیک حلقهای طرحدار

نکردم با تکه های سیب با عطر دارچین به پایان رسید و با شیرین و دارای مزه تند پنیر لعاب این زرق و برق دار Bundt cake با استفاده از سر و صدا-یک کاسه روش که باعث می شود آن را آسان به پرتاب با هم به سرعت.

3. چگونه به یک کاسه کیک وانیلی

راستش این کیک را با هم می آیند سریعتر از فر را قبلا گرم.

4. یک کاسه ماست و عسل و روغن زیتون کیک

این فروتن کیک هم می آید از چند شربت خانه مواد و bakes تا به دور از نشان می دهد. اما آن را یکی از مهمترین و مرطوب و مناقصه کیک شما تا کنون پخته.

5. آسان لیمو کیک حلقهای طرحدار با لیمو تازه و لعاب

بهار آمده (و یا اجازه دهید صادقانه هر زمان واقعا!), وجود ندارد و دسر کلاسیک تر و جهانی دوست داشتم از یک لیمو کیک حلقهای طرحدار. این نسخه یک ادم دسر که به نظر می رسد کاملا فانتزی و در عین حال بسیار آسان برای شلاق زدن با هم.

6. یک کاسه وانیل کیک ورق با Sprinkles

چرا که آنها نیاز به فقط یکی از ساده تابه و پخت سریع کیک ورق در نظر گرفته شده فوق العاده آسان , کیک, اما این وانیل گیج کننده تنها نیاز به یک کاسه بیش از حد و آن را دو فوق العاده آسان.

7. شکلات ورق کیک با عسل-کره بادام زمینی بو داده رویه خامهای کیک یا شیرینی

یک شکلات کیک ورق یکی از صمیمی دسر ما می دانیم. چه طول می کشد و این یکی خاص بیش از بالا ، اوج آن را با یک نور-به-هوا عسل-کره بادام زمینی رویه خامهای کیک یا شیرینی و یک آبپاش عسل-بادام زمینی بو داده.

8. یک کاسه Bundt Cake with Chocolate, نم نم باران

این جفت شدن ساده وانیلی, کیک و شکلات لعاب به نظر می رسد و سلیقه زیادی مانند شکلات لعاب شیرینی بی شیرینی.

9. آسان کیک هویج کیک با پوشش پنیر خامه ای

این کیک به عنوان آسان که می تواند نیاز به فقط یک کاسه و یک ماهوت پاک کن زدن به خمیر. حتی بچه ها کمک می کند در اینجا!

10. ریواس کیک وارونه

این یک شروع می شود با یک جعبه کیک مخلوط کنید و آن را ساده ترین از این دسته است. اگر شما فقط می توانید دست های خود را منجمد ریواس, گرم شدن آن را به مدت یک شب در یخچال و سپس تخلیه هر گونه بیش از حد مایع قبل از استفاده از آن در دستور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im