10 دستور العمل های که شما را عاشق سالاد سبز

به عنوان خارج از آب و هوا شروع به گرم کردن و دریافت به روز دیگر تنها چیزهایی که من می خواهم به خوردن هستند, تازه, ترد سالاد بسته بندی شده با سبزی. من دیگر ارزو گرم و آرامش casseroles من لذت می برد در طول فصل سرد; در عوض, من اشتیاق برای ترد کاهو پوشش در سرحال vinaigrettes. خوشبختانه بازار در نهایت شروع به حمل بهار تازه تولید و سالاد محل ایده آل برای برجسته کردن آنها و نشان دادن زیبایی خود را.

برای کمک به الهام بخش بعدی خود را ایجاد سالاد ما گرد تا 10 از مورد علاقه ما رفتن به سالاد سبز. از دلچسب carnitas لود سالاد کلاسیک کاب در اینجا به برخی از مورد علاقه ما است.

1. توت فرنگی سالاد منداب

کلاسیک ترکیبی از توت فرنگی شیرین و تند منداب گرفته شده است به یک سطح کاملا جدید با علاوه بر این از ریحان تازه و پسته. اگر شما لازم نیست که ریحان در دست نعناع تازه نیز به خوبی کار می کنند و به من قرض بدهید سالاد پاپ خوش طعم طراوت.

دریافت دستور العمل: توت فرنگی سالاد منداب

2. ترشی نخود و پنیر فتا سالاد با سبزیجات

دارای مزه تند لیمو پانسمان می کند و دو وظیفه به عنوان یک ترشی برای نخود و پنیر فتا و همچنین سرکه بریزید که لباس سبز. پایگاه پخته شده farro باعث سالاد دلچسب اما شما می توانید با استفاده از تقریبا هر دانه شما را در دست داشته از کوینولا به برنج قهوه ای.

دریافت دستور العمل: ترشی نخود و پنیر فتا سالاد با سبزیجات

3. پنج عنصر کلم سالاد سزار

ترفند برای ساخت kale خوب و مناقصه ؟ مالش آن را بین انگشتان دست خود را قبل از پانسمان آن است. آن را می شکند دشوار برگ و آنها را نرم تر و آسان تر به غذا خوردن. فقط شیر یا خط برگ را در یک کاسه و ماساژ آنها را با دست خود را برای چند ثانیه. شما می دانید که آنها در حال آماده به لباس پوشیدن و زمانی که برگ انتشار پوشیده از چمن بوی تبدیل شدن به کمی تیره رنگ و پژمردگی.

دریافت دستور العمل: پنج عنصر کلم سالاد سزار

4. فتوش (خاورمیانه نان سالاد)

اگر شما تا به حال هرگز فتوش قبل از شما به طور جدی از دست رفته. این یک خاورمیانه نان سالاد ساخته شده با ترد لواش و گوجه فرنگی و تربچه و خیار. اگر شما پیتا تراشه در حال حاضر حلق آویز کردن در شربت خانه خود را, شما می توانید با استفاده از آن به جای toasting خود را به صرفه جویی در برخی از زمان خود.

دریافت دستور العمل: فتوش (خاورمیانه نان سالاد)

5. تند Carnitas کاسه سالاد

اگر شما در حال جستجو برای یک سالاد دلچسب این است برای شما. آن را با ساخته شده خرد بروکسل فواره, سیب, خرد شده چیپس, چیپس و مقدار سخاوتمندانه از carnitas به دور از آن همه است. فروشگاه خرید carnitas خواهد کار مناسب در این دستور العمل و یا شما می توانید خود را اگر شما احساس پرماجرا.

دریافت دستور العمل: تند Carnitas کاسه سالاد

وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک کلاسیک, سالاد کاب, و این دستور اثبات است. لود شده با بیکن ترد, خوش شانس, تخم مرغ و مرغ تکه, این سالاد دارای همه چیز شما احتمالا می تواند می خواهید. خدمت به آن را برای ناهار و شام و یا به عنوان یک طرف خیره کننده.

دریافت دستور العمل: کلاسیک کاب سالاد

7. چغندر و پنیر بز سالاد منداب

این دستور غذا را طول می کشد استفاده از ترکیب چغندر و پنیر بز برای ایجاد یک سالاد ساده که مناسب برای ناهار یا شام. آن را نیز یک وعده غذایی-katey رویای. تمام مواد تشکیل دهنده در حال دلچسب و نه در معرض ابتلا به پژمردگی بنابراین احساس رایگان به آن آمادگی جلوتر از زمان. (فقط صبر کنید به آن لباس تا آخرین دقیقه.)

دریافت دستور العمل: چغندر و پنیر بز سالاد منداب

8. 20 دقیقه استیک سالاد با شیلی و سیر و سبزی

این ساده استیک سالاد می شود یک تن از عطر و طعم از سرحال مواد تشکیل دهنده مانند آهک و نعناع و ریحان و هالاپینیو. آن را به یک طعم و بسته بندی سالاد دلچسب است به اندازه کافی به عنوان یک وعده غذایی اصلی. اگر شما می توانید دست خود را بر روی پهلو یا, دامن, استیک, احساس رایگان برای استفاده از هر مناقصه استیک برش شما در دست است. مفت استیک یا نازک استیک دامن خواهد هر دو کار زیبا.

دریافت دستور العمل: 20 دقیقه استیک سالاد با شیلی و سیر و سبزی

9. عسل خردل مرغ مناقصه سالاد

این دستور العمل تبدیل منجمد پوشیده با نان مرغ مناقصات به ترد و طراوت رستوران به سبک سالاد که عملا غیر ممکن به دوست نداشتن. آن را پرتاب در یک ساده عسل و سس خردل و لود شده با گوجه فرنگی و آووکادو برای نهایی ارزو-شایسته سالاد.

دریافت دستور العمل: عسل خردل مرغ مناقصه سالاد

10. سالاد اسفناج با سیب و گردو و پنیر فتا

سیب ورقه شده را به این سالاد یک ضربه از ترش هنوز طعم شیرین در حالی که هم پاشیده فتا می افزاید: پاپ نمک است. اگر شما می خواهید برای آمادگی آن را جلوتر از زمان فقط صبر کنید به خلال سیب تا آخرین دقیقه برای جلوگیری از آنها را از قهوه.

دریافت دستور غذا: سالاد اسفناج با سیب و گردو و پنیر فتا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>