10 طراوت کوکتل میوه به جرعه تمام تابستان

فصل مبهم توت جرعه نوشابه های گازدار و نوشیدنی های یخ زده است فقط در اطراف گوشه. ما همچنین کردم سواحل شنی و آفتابی استخر در مغز ما اما ما احساس ما برنامه های تعطیلات نمی تواند به دنبال مانند آنها معمولا این سال است. به همین دلیل ما فکر می کنم ما باید به سادگی آن را به کسانی که vibes راست به خانه ما در حال حاضر.

این 10 میوه به جلو است. boozy نوشیدنی باید همه چیز شما طلب در تابستان sipper و حفظ خواهد کرد شما را تجدید و از هم اکنون از طریق کار در روز. لرزش و آنها را هم بزنید تا به لذت بردن از در ایوان خود را در حیاط خلوت خود را و یا حتی فقط بر روی نیمکت خود را آورد و تعطیلات به شما.

1. مشخصی لیموناد توت فرنگی

این 3 عنصر کوکتل است که به سادگی یک مخلوط از توت فرنگی شربت ابلیمو و سفید عجیب و غریب است. خوشبختانه, آن را در یک پارچ از آنجا که آن را آسان برای همه به فکر تهیه مکان مستقل.

دریافت دستور العمل مشخصی لیموناد توت فرنگی

این سانگریای شب قبل از اینکه شما می خواهید برای لذت بردن از آن را اگر شما قادر به از پیش برنامه ریزی. آن را اجازه می دهد تا برش های میوه به انتشار خود آب میوه های شیرین و برای متعادل تر بنوشید.

دریافت دستور العمل: هلو آلو سان گری

3. 3-عنصر مارگاریتا هندوانه

همه شما باید انجام دهید این است که ترکیب تکه های هندوانه تازه پس از آن فشار آب و لرزش آن را با آب لیمو و آب آهک به دریافت این مسخره طراوت را در یک مارگاریتا در شیشه ای خود را.

دریافت دستور العمل: 3-عنصر مارگاریتا هندوانه

4. بهترین پالوما کوکتل

پالوما است مارگاریتا را پر از وزوز های گازدار ، که به لطف بسیاری از تازه فشرده آب گریپ فروت و سخاوتمندانه چلپ چلوپ از گریپ فروت نوشابه.

دریافت دستور العمل: بهترین پالوما کوکتل

5. منجمد و آناناس و موز و نارگیل پوست کنده

این ماورا-الهام کوکتل است که بهترین ساخته شده با چربی شیر نارگیل برای رسیدن به بیشترین خامه نتایج. اما شما در خلق و خوی برای چیزی سبک تر و در عین حال هنوز هم طراوت سعی کنید مبادله آن را با آب نارگیل.

دریافت دستور العمل: منجمد و آناناس و موز و نارگیل پوست کنده

فراموش نکنید slushy پشیمانی و شیرین مخلوط گذشته خود را — این دستور غذا را به شما نشان می دهد چگونه به گرفتن خیره کننده قرمز توت فرنگی و به نوبه خود آنها را به طور مستقیم به کامل مارگاریتا. چوب به کلاسیک دستور گذاشته اینجا و شما خواهید فهمید که چرا این نوشیدنی بسیار محبوب در وهله اول.

دریافت دستور العمل: توت فرنگی مارگاریتا از آشپزی هیل

7. ریحان آلو Pimm جام

این Pimm جام است باغ های کلاسیک و کوکتل اساسا یک جام میوه الکلی در فرم. طراوت را در قطعی انگلیسی آشامیدنی به ارمغان می آورد در ریحان و آلو را به آن را بسیار نزدیک به boozy تجسم این فصل است.

دریافت دستور العمل: ریحان آلو Pimm جام از جانب راست

احساس رایگان برای استفاده از هر ترکیبی از توت فرنگی, زغال اخته, تمشک و تمشک در این شراب قرمز سانگریای. شما حتی می توانید با استفاده از انواع توت ها منجمد در صورتی که همه شما را در دست داشته!

دریافت دستور العمل: تابستان بری سان گری

با آن تخت از یخ خرد شده و نعناع بهمراه رگه سبک mojito است که همیشه آب و هوای گرم و گیج کننده. این نسخه طول می کشد خوش طعم تمشک و اجازه می دهد آنها را به خود رنگ و عطر و طعم ظریف و در عین حال آسان برای ساخت کوکتل.

دریافت دستور العمل: تمشک Mojitos از تند آشپزخانه جنوب

10. منجمد هلو بوربن قاطر

این منجمد پیچ و تاب و مسکو قاطر معاوضه با ودکا بوربن و یو پی اس های شیرینی با هلو تازه. آن را هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فایل های فشرده از تند, زنجبیل, آبجو.

دریافت دستور العمل: منجمد هلو بوربن قاطر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>