10 رضایت بخش گیاهی شام را در خود فوری گلدان امشب

فوری گلدان عالی است در پخت و پز برخی از مورد علاقه های گیاهی در محصولات اساسی از کاملا پخته شده و لوبیا خشک به مناقصه نیز چاشنی اسپاگتی, کدو و صاف و خامه حموس. و به ما آموخته ام این پتانسیل را به وعده غذایی دبستان جلسات کمی ساده تر و حتی صرفه جویی زمان در آشپزخانه. اما این مفید لوازم خانگی است که به سختی فقط برای جوراب زنانه ساقه بلند در سالم کالاهای اساسی — آن هم چه ما به نوبه خود به زمانی که ما می خواهید برای دریافت آسان بدون گوشت غذا بر روی میز است.

از آن زمان به استفاده از خود را فوری گلدان توانایی برای پر کردن برنامه غذایی خود را با گیاهی-بسته بندی پاستا عدس Joes درهم و برهم, لود, سیب زمینی, و بیشتر. در اینجا 10 آسان و رضایت بخش گیاهی شام را در مسنجر خود را در گلدان است.

1. هیولا سبز مک و پنیر

این فوق العاده رضایت بخش شام weeknight ساخته شده است حتی بهتر از زمانی که شما به هم بزنید در پستو ریحان, تازه, کلم بروکلی و اسفناج.

دریافت دستور العمل: هیولا سبز مک و پنیر

2. اتیوپی-سبک اسفناج & سوپ عدس

3. 15-Minute فوری دیگ برنج مکزیکی

در حالی که این گوجه فرنگی-برنج آغشته عالی سمت ظرف آن را حتی بهتر است به عنوان پایه ای برای burrito کاسه. بالای آن را با دودی لوبیا سیاه و ذرت خرد شده و سبزی guac و سالسا به نوبه خود آن را به شام.

دریافت دستور العمل: 15 دقیقه فوری دیگ برنج مکزیکی

4. چگونه سیب زمینی فوری گلدان

5. فوری دیگ ماکارونی و پنیر

فوری دیگ ماکارونی و پنیر نیاز به فقط پنج مواد تشکیل دهنده (OK شش اگر شما شامل آب) و آشپز کاملا از آغاز تا پایان در 20 دقیقه.

دریافت دستور العمل: فوری دیگ ماکارونی و پنیر

6. فوری گلدان کدو ماکارونی

اسپاگتی, کدو, در فوری گلدان نیاز به صفر دبستان و بیرون می آید مناقصه. پس از 15 دقیقه زمان پخت همه که سمت چپ انجام دهید این است که این رشته با مارینارا و نم Parm.

دریافت دستور العمل: فوری گلدان کدو ماکارونی

7. آسان فوری قابلمه سوپ سیب زمینی شیرین

8. فوری قابلمه پاستا Primavera

بله شما حتی می توانید یک گیاهی بسته بندی شده بسته بندی شده در خود را فوری گلدان. آن را آسان weeknight مورد علاقه تمام خانواده موظف است به عشق.

دریافت دستور العمل: فوری قابلمه پاستا Primavera

9. فوری دیگ عدس Joes درهم و برهم

سکس عدس به این ساندویچ مقدار زیادی از meatiness در واقع بدون استفاده از هر گونه گوشت چرخ کرده.

دریافت دستور العمل: فوری دیگ عدس Joes درهم و برهم

10. 15 دقیقه Risotto در پلوپز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>