حالا که کباب فصل است بر ما این زمان را به همبرگر به صرف شام صف (و البته آخر هفته خود را cookouts). این که آیا شما انتخاب کردن برای گوشت گاو و بوقلمون و مرغ و یا مورد علاقه خود را گیاهی انواع همبرگر طبخ سریع و شایسته ساده سمت که فقط به عنوان آسان و خوشمزه است. در اینجا ما 10 مورد علاقه های شما.

1. آووکادو سالاد را با گوجه فرنگی و سبزی

اگر شما به خودتان پیدا کنید ساخت یک beeline برای آووکادو در سالاد سبز آن زمان شما را به این خامه مکعب های سبز ستاره از صفحه.

دریافت دستور العمل: آووکادو سالاد را با گوجه فرنگی و سبزی

2. چگونه به طبخ ذرت در چوب بلال

همکاری خود را برگر با یک گوش از ذرت تازه فقط فریاد می زند: “در تابستان.” بهترین از همه این تابستان کلاسیک می آید با هم در فقط چند دقیقه در stovetop.

دریافت دستور العمل: چگونه به طبخ ذرت در چوب بلال

3. مدیترانه ای سالاد خارجی

Orzo یکی از مورد علاقه من انتخاب سریع سالاد ماکارونی. نه تنها آن است که پخت و پز سریع, اما آن را نیز یک راه احساس نیمه فانتزی. به علاوه باقی مانده را به یک ناهار عالی.

دریافت دستور العمل: مدیترانه ای سالاد خارجی

4. خامه ترش و شوید سالاد خیار

خیار سالاد فصل تابستان طرف است که یک استعداد برای جفت شدن با فقط در مورد هر چیزی که شما برای صرف شام به طبخ. است, اما, در برگر شب.

دریافت دستور العمل: خامه ترش و شوید سالاد خیار

من می خواهم به قطع در زمان آمادگی برای این سالاد کلم با شروع با کیسه های از قبل خرد شده کلم و هویج از بخش تولید.

دریافت دستور العمل: کنجد زنجبیل سالاد کلم

6. چگونه به ساده ترین سالاد ماکارونی

شما می خواهید به نگه داشتن این را در تابستان به طور منظم ظرف سمت صف. آن پرش مایو در حمایت از یک پانسمان ساده ساخته شده از مواد تشکیل دهنده است که احتمالا در حال حاضر در شربت خانه خود را و طعم مورد علاقه خود را, ایتالیایی, سس سالاد.

دریافت دستور العمل: چگونه به ساده ترین سالاد ماکارونی

7. نهایی کدو کبابی سالاد

اگر شما شلیک کردن کوره برای برگر شب پیش بروید و پرتاب برخی از کدو سبز و کدو تابستان به عنوان به خوبی. این یک راه سرگرم کننده برای دریافت سالاد روی میز و تغییر سرعت از خود را به طور منظم کاسه سبزی.

دریافت دستور العمل: نهایی کدو کبابی سالاد

8. چگونه به کوره بهترین ذرت در چوب بلال

اگر کوره در حال حاضر از کار اخراج شدند تا جلو بروید و طبخ ذرت در چوب بلال وجود دارد بیش از حد. ذرت کبابی مناقصه و پاداش شما را با یک irresistibly کاراکتر دودی.

دریافت دستور العمل: چگونه به کوره بهترین ذرت در چوب بلال

این پنج عنصر سالاد کلم یک مورد علاقه در خانواده من در طول تابستان و فراتر از آن. آن را سریع و طعم بسته بندی شده سمت من می توانید بازی شیر یا خط هم فقط در چند دقیقه.

دریافت دستور العمل: دارای مزه تند و هویج, سالاد کلم

10. پر رو با فلفل قرمز و سیر و خیار رشته فرنگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de