10 آرام پز دستور العمل های مرغ را به تمام تابستان

اگر واژه “آرام پز مرغ” التماس کردن تصاویر دلچسب خورش و خامه مواد غذایی راحتی از آن زمان به در نظر گرفتن قدرت از تابستان اجاق گاز کند. بله این دستگاه یک ابزار عالی برای ساخت دنج وعده های غذایی تمام پاییز و زمستان را سزاوار یک نقطه در آشپزخانه خود را در طول سال برای توانایی خود را به شلاق تا تابستان پسند وعده های غذایی به عنوان به خوبی. در واقع زمانی که آن روز گرم تابستان در اطراف رول و آن را احساس بیش از حد تحریک به خم کردن اجاق گاز و یا ایستادن بر روی اجاق گاز, اجاق گاز خود را آهسته است بهترین راه حل برای گرفتن شام روی میز بدون اینکه آشپزخانه داغتر از آن در حال حاضر است.

قانع نشده ؟ این 10 دستور العمل به همه اثبات که شما نیاز دارید. از مزرعه مرغ ساندویچ به خرد مرغ BBQ به پر مرغ tinga tacos, شما می خواهید به نگه داشتن این آرام پز دستور العمل مرغ در تکرار تمام تابستان طولانی است.

1. آرام پز ساندویچ مرغ در مرتع پرورش احشام

اگر شما مانده سالاد کلم و نان برگر از اخیر cookout قرار داده و آنها را به خوبی با استفاده از این آرام پز مرغ در مرتع پرورش احشام. این دستور غذا خواستار ساخت خود را در مرتع پرورش احشام ادویه (که فوق العاده آسان!), اما شما همچنین می توانید مورد علاقه خود را خریداری بسته اگر شما ترجیح می دهند.

دریافت دستور العمل: Sکم پز ساندویچ مرغ در مرتع پرورش احشام

2. آرام پز سالسا مرغ کشیده

شما فقط نیاز به دو مواد تشکیل دهنده این غذا اتفاق می افتد: بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ و سالسا. فقط مطمئن شوید که سالسا تازه یخچال گوجه فرنگی انواع به جای jarred! خدمت این مرغ در tacos در سالاد یا در burrito کاسه.

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته سالسا مرغ کشیده

3. آرام پز گوشت مرغ

آیا هر چیزی می گویند تابستان کاملا مانند پستو? شاید این آرام پز گوشت مرغ است که در سالاد ماکارونی پیچد و دانه کاسه. شما می توانید با استفاده از مورد علاقه خود را خریداری پستو اینجا اما در حال حاضر زمان نخست خود را بسازید!

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته پستو مرغ

4. آرام پز, عسل, سیر, سینه مرغ

این دستور از شما می پرسد که برای اولین بار از کار افتاده سینه مرغ قبل از اضافه کردن آن را به پخت و پز آهسته اما اگر شما نمی تواند درک روشن کردن اجاق خود را نگران نباشید — شما می توانید کاملا از این مرحله بگذرید. خدمت تمام تابستان طولانی در سالاد و یا با یک طرف از سبزیجات کبابی.

دریافت دستور العمل: آرام پز, عسل, سیر, سینه مرغ

5. آرام پز مرغ Tinga

6. آرام پز کباب مرغ خرد شده

این آسان مرغ BBQ, تماس, تنها چهار مواد تشکیل دهنده و به سختی هر دست در کار است. هنگامی که آن را آماده خدمت به خرد مرغ با سالاد کلم در مستی و یا سعی کنید دست خود را در کباب مرغ پیتزا (که شما کاملا می تواند در کوره!).

دریافت دستور العمل: آرام پز, کباب مرغ خرد شده

7. معامله گر جو آرام پز تند, مدیترانه, مرغ

این دستور خم در معامله گر جو تند zhoug سس (ترکیبی از گشنیز هالاپینیو قرمز تکه های فلفل قرمز و سیر و هل و زیره) به عنوان اصلی آن عامل عطر و طعم. زوج با فلفل و زیتون این آرام پز ظرف است روشن و پر از وزوز — مناسب برای چاشنی به پیتا یا خدمت بیش سالاد سبزها.

دریافت دستور العمل: معامله گر جو آرام پز تند, مدیترانه, مرغ

8. چگونه می توان ترد و آبدار ران مرغ را در آرام پز

9. کرالا-سبک رازیانه و بادیان آرام پز مرغ کاری

این مرغ کاری است که نور و معطر — مناسب برای سرد شب تابستان هنگامی که شما می خواهید چیزی کمی بیشتر آرامش. خدمت با برنج, برنج گل کلم یا کوینولا و یا لذت بردن از آن را در ترد خنک کننده فنجان کاهو.

دریافت دستور العمل: کرالا-سبک رازیانه و بادیان آرام پز مرغ کاری

10. آرام پز تایلندی به سبک مرغ Tacos

این مرغ آسان می آید با هم در آرام پز را با دو اضافی مواد لازم: کره بادام زمینی و تند sambal. هنگامی که آن را آماده خدمت در چیپس با طرف ترد کلم سالاد کلم برای طراوت را در تاکو شنبه.

دریافت دستور العمل: آرام پز تایلندی به سبک مرغ Tacos

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>