10 چیز شگفت آور شما می توانید با یک می توانید از اسپری پخت و پز

که می توانید از اسپری پخت و پز حلق آویز کردن در کابینه خود را? شما می توانید استفاده از آن را برای بیش از فقط نگه داشتن کیک های شکلاتی از چسبیده به تابه. این که آیا شما با استفاده از sprayable روغن نباتی, روغن زیتون, روغن نارگیل و یا چیز دیگری شما ممکن است بطور دلپذیر شگفت زده با تمام راه آن می تواند به بهبود زندگی خود را — هر دو در داخل و خارج از آشپزخانه.

می خواهید امتحان کنید برخی از آنها در حال حاضر ؟ در اینجا 10 راه هوشمندانه برای قرار دادن اسپری پخت و پز به کار در سراسر خانه شما.

با شتاب خود را به اسپری پخت و پز و به حمام دلیل آن را نیز می توانید ذخایر معدنی و تفاله صابون خود را در حمام یا وان ناپدید می شوند. اسپری منطقه آسیب دیده اجازه دهید آن را برای چند دقیقه نشستن و سپس به طور کامل آن را بشویید دور.

اگر شما لازم نیست که هر WD-40 در دست اسپری پخت و پز است یک جایگزین موثر. به سادگی spritz کمی از روغن بر روی جیر جیر منطقه از هر گونه لولا. سعی کنید این کار را بر روی درب و کابینت به طور یکسان!

3. جلوگیری از پلاستیک ظروف ذخیره سازی مواد غذایی از رنگ آمیزی.

سس گوجه فرنگی لکه های سمج به حذف — به ویژه هنگامی که آنها قفل شده است و به ظروف غذا. به جای برخورد با لکه جلوگیری از اتفاق می افتد در وهله اول. قبل از پر کردن یک ظرف را با باقی مانده کت داخل با اسپری پخت و پز است که عمل به عنوان یک مانع بین پلاستیک و متخلف مواد غذایی.

4. اضافه کردن درخشش به وسایل.

اسپری پخت و پز است که یک قهرمان گمنام برای دستگیره های شیر آب یا وسایل نیاز به یک pick-me-up. فقط spritz برخی بر روی یک پارچه میکرو و سپس پاک کردن. فلز خواهد بود براق در هیچ زمان.

5. اندازه گیری مواد چسبنده.

اگر شما تا کنون به حال به اندازه گیری افرا شربت عسل یا ملاس برای یک دستور غذا را تجربه کرده اید نا امیدی از انتقال آن مواد چسبنده از جام حذفی را در یک کاسه مخلوط کردن. قبل از اینکه شما divvy تا هر یک از این مواد تشکیل دهنده اسپری پخت و پز اسپری در فنجان اندازه گیری و آن را اسلاید سمت راست.

یک قفل است که سخت به نوبه خود ؟ اسپری پخت و پز یک راه ساده برای مراقبت از آن توسط شونده سفت یا گیر مکانیسم های داخل قفل خود را. اسپری کلید و سپس استفاده از آن برای قفل کردن و یا باز کردن قفل آسیب دیده ،

دفعه بعد شما تکه تکه پنیر اسپری خارج از پنجره اهنی با اسپری پخت و پز برای اولین بار. آن را بسیار آسان تر برای حذف چسبنده پنیر باقی مانده پس از شما انجام می شود.

8. جلوگیری از آب از جوش ،

نفرت زمانی که آب جوش ؟ اسپری پخت و پز به نجات! شما می توانید با استفاده از این دو روش: کت گلدان در اسپری قبل از اینکه شما شروع به پخت و پز و اگر شما متوجه آب در حال تبدیل شدن به بیش از حد بالا شما می توانید اسپری نی نی بیشتر در سطح آب برای جلوگیری از نشت.

9. از بین بردن یخ تجمع در فریزر خود را.

اگر فریزر خود تمایل به دریافت سرد ایجاد می کند این نکته است که برای شما. دفعه بعد شما یخ زدایی آن, اسپری دیوار داخل — این کمک خواهد کرد جلوگیری از یخ از ساختمان.

موم شمع فاجعه می تواند درد به تمیز کردن. فقط اسپری کمی از روغن پخت و پز در rogue موم نرم کردن آن و پاک کردن آن را دور خواهد بود کاری که با سهولت. این کار در مبلمان و شمعدان دارندگان.

هر گونه هوشمند دیگر برای استفاده از اسپری پخت و پز? به اشتراک گذاری آنها را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im