10 راه خوشمزه به نوبه خود کنسرو تن ماهی به یک وعده غذایی

کنسرو ماهی تن است OG از اساسی شربت خانه. فقط در مورد هر یک از ما احتمالا می توانید یک یا دو کمین در کمد انتظار برای تبدیل به چیزی. معمولا چیزی است که مایو-لادن سالاد تن ماهی — کلاسیک تن ماهی دستور العمل است که کاملا خوشمزه اما اگر که همه شما در حال انجام با آن شما از دست رفته در بسیاری از بالقوه است.

نگه داشتن آشپزخانه مجهز با خوب-کیفیت محیط زیست کنسرو ماهی تن و غذاهای آسان و همیشه در نوک انگشتان خود را. در اینجا 10 تن ماهی دستور العمل های که ثابت کند چقدر همه کاره ماهی است.

1. به سبک یونانی سالاد تن ماهی

این سالاد تن ماهی نقطه مقابل نسخه کلاسیک. آن نور, تازه های رنگارنگ و کاملا رایگان از سس مایونز. آن را در خدمت خود بیش از سبزی یا انباشت اشیاء بدست آمده روی نان تست است.

دریافت دستور العمل: به سبک یونانی سالاد تن ماهی

2. چگونه می توان بهترین ماهی تن خورش از ابتدا

3. سالاد ماکارونی با ماهی تن, فلفل قرمز بو داده & پونه

این سالاد ماکارونی تماس پس از دیگری شربت خانه مورد علاقه: یک شیشه فلفل قرمز بو داده. اگر شما لازم نیست که تازه پونه کوهی در دست احساس رایگان برای استفاده از آویشن تازه یا جعفری و یا تعویض در پونه کوهی خشک شده.

دریافت دستور غذا: سالاد ماکارونی با ماهی تن, فلفل قرمز بو داده & پونه

4. کامل سالاد تن ماهی

ساده سالاد تن ماهی, غنی, با, خامه, mayo است به عنوان کلاسیک به عنوان شما می توانید در موقع ناهار. حفظ این نسخه و آینده خود را ساندویچ خواهد شد با تشکر از شما.

دریافت دستور العمل: کامل سالاد تن ماهی

5. “کم و اجاره” تن ماهی میبینم کاسه

میبینم کاسه به طور معمول ساخته شده با ماهی تن تازه اما این کنسرو ماهی تن نسخه کامل برای آسان شربت خانه غذا. در صورت تمایل به مبادله برنج قهوه ای برای کوینولا, برنج سفید یا حتی farro اگر این چیزی است که شما باید.

دریافت دستور العمل: “کم و اجاره” تن ماهی میبینم کاسه

6. ماهی تن ذوب با روغن زیتون سس مایونز & پارمسان

این فانتزی پیچ و تاب در تن ذوب خواستار, در خانه, مایو و قاب تست برش. اما هیچ کس فکر می کنم هر چیزی کمتر از شما اگر شما با استفاده از فروشگاه خرید مایو و قطعه قطعه نان ساندویچ.

دریافت دستور العمل: تن ماهی ذوب با روغن زیتون سس مایونز & پارمسان

7. مدیترانه تن ماهی ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد

ماهی تن ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد نیست معمولا چیزی است که در لباس پوشیدن, اما این نسخه ثابت می کند در غیر این صورت. اضافه کردن کنگر فرنگی, زیتون, سیب زمینی قرمز کیپر و گیاهان به آن استعداد مدیترانه ای.

دریافت دستور العمل: مدیترانه تن ماهی ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد

8. چگونه به یک Nicoise سالاد

در حالی که وجود دارد برخی از عناصر سنتی Nicoise سالاد که nonnegotiable (ahem تن) بسیاری را می توان مخلوط و همسان. سعی کنید مبادله گوجه فرنگی با فلفل قرمز بو داده که لوبیا سبز با مارچوبه و یا حتی سیب زمینی شیرین برای سفید سیب زمینی.

دریافت دستور العمل: چگونه به یک Nicoise سالاد

9. تن ماهی و خیار سالاد کوینولا با عسل و خردل, سرکه بریزید

در حالی که این دستور العمل های تماس برای سه رنگ کوینولا, دریغ نکنید برای استفاده از ساده کوینولا اگر این چیزی است که شما باید. منداب نیز می توان با جایگزین اسفناج یا کلم و سبزی تازه را می توان از سمت چپ اگر شما آنها را نمی.

دریافت دستور العمل: تن ماهی و خیار سالاد کوینولا با عسل و خردل, سرکه بریزید

پان bagna است که اساسا ساندویچ نسخه Nicoise سالاد — بنابراین شما می دانید آن را به خوبی. آن را بهترین ساخته شده یک زن و شوهر از ساعت جلوتر بنابراین طعم هم به مخلوط و ممزوج شدن.

دریافت دستور العمل: پان Bagna

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>