10 چیزهایی که برای خرید در Costco به تظاهر شما در تعطیلات هستید

یک نگاهی به این نقشه از ایالات متحده در حال حاضر و شما متوجه است که سفر تقریبا در هر نقطه به سادگی یک ایده عالی در این تابستان. اگر چه خود را بسیار پیش بینی سفرهای ممکن است لغو شود, شما هنوز هم می تواند ایجاد تعطیلات vibes با برخی از خرید های هوشمند در Costco. (بله این یک پیشنهاد جدی.) در اینجا چه چیزی را انتخاب کنید تا به بسیاری از staycation هستید این سال است.

اعتبار: Patty Catalano

2. خوک دنده یدکی 3.29 سنت در هر پوند

اگر برنامه های تابستانی خود را معمولا شامل رانندگی backroads است آمریکا و سوخت گیری در دود کباب مفاصل در طول این سال شما در حال رفتن به گرفتن امور (و گوشت) را در دست خود. شروع شده توسط گرفتن یک بسته بزرگ از دنده از Costco و آنها را تبدیل به آسمانی فر پخته دنده با Kitchn را ادم روش.

اعتبار: Patty Catalano

3. Coho 30-می توانید نرم طرفه کولر $49.99

این کولر به اندازه مناسب برای حیاط خلوت picnicking یا اجتماعی فاصله lounging در دریاچه. آن را مناسب می تواند تا 30 قوطی (در صورتی که خود را جم) اما احساس رایگان برای تقسیم فضا بین seltzers و تنقلات.

اعتبار: Patty Catalano

4. حاوی رطوبت روزانه پوست شامپو و نرم کننده $17.99 برای 34 اونس

لذت بردن از گرمسیری بوی فوق العاده مرطوب کننده روغن نارگیل شامپو و نرم کننده و هر دوش احساس می کنم مثل یک دور شو. نگاهی به خر خر کردن و تظاهر مثل شما در ساحل.

اعتبار: Patty Catalano

5. بدن دستکش, ساحل, حوله $13.99 هر

سال گذشته حوله ساحل به احتمال زیاد پژمرده و فرسوده. Restock عرضه خود را با این نرم و حوله های رنگارنگ برای حیاط خلوت picnicking و آفتاب گرفتن.

اعتبار: Patty Catalano

6. بهترین-فروش کتاب از $14.49

این مراسم از خواندن تابستان گیر با شما پس از دبیرستان ؟ شما در شانس هستید چون Costco سهام پرفروش در مرکز آن راهرو پشته. انتخاب کنید تا این سال را به داغترین کتاب-باشگاه میدارد و از دست رفته در یک داستان بزرگ.

اعتبار: Patty Catalano

7. Greenerways آلی بدهی رایگان اشکال دافع $9.99 برای 20 اونس

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یک جادار کمپینگ نقطه در این تابستان فراموش نکنید که برای بسته اشکال دافع. اگر کمپینگ نیست در کارت شما در حال رفتن به می خواهید به برخی از این مسائل در دست به دور مهمانان ناخواسته هنگامی که غذای بیرون در حیاط خلوت.

اعتبار: Patty Catalano

8. مخفی وحشی دو سفر امام جواد $24.99

قطع این نور و قابلیت جمع شدن راحت جواد بین دو درخت (یا در موضع امام جواد در حیاط خلوت) و گوش دادن به cicadas بخوان. نوسان می کند دو وظیفه تبدیل به یک پتو اگر شما اتفاق می افتد به خودتان پیدا کنید ماشین کمپینگ.

اعتبار: Patty Catalano

9. Coppertone کرم های ضد آفتاب $16.99 به صورت یک پک سه

کرم های ضد آفتاب ضروری است که آیا شما در حال قدم زدن در خیابان های شهر نشسته کنار استخر یا پیاده روی در تابستان امسال است. خرید این بسته از حفاظت بنابراین شما باید به اندازه کافی برای نگه داشتن یک ماشین در کیسه خود را و در حمام خود را مقابله با.

اعتبار: Patty Catalano

10. فلاسک FUNtainer ناهار مجموعه $12.99

این فولاد ضد زنگ بطری آب و عایق جام مجموعه ای است که فقط حق را برای نگه داشتن بچه ها هیدراته. آن را نیز یک راه عالی برای آنها را احساس مسئولیت برای خود را ظرف نبات هندوانه. پر کردن بطری و بسته بندی تنقلات قبل از شما در تنظیم کردن در یک محله ماجراجویی.

آنچه که شما در حال خرید در Costco در این تابستان به خود را برآورده سودای سفر به خارج?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de