10 دستور العمل کاملا غیر قابل مقاومت است که با شروع پنیر

من استفاده می شود به فکر می کنم تنها از پنیر خامه ای را به عنوان چیزی بیش از اندازه بر روی شیرینی — پسر من از دست رفته بر روی این پتانسیل واقعی. مطمئن شوید که یک schmear در کنجد یا دارچین کشمش لذت بخش است اما این فقط شروع است. پنیر خامه ای اضافه می کند تجمل غنا به همه چیز از ماکارونی و سوپ به کیک و بیسکویت. که به معنی آن را به خوبی به ارزش نگه داشتن یک بلوک یا دو در یخچال و فریزر خود را در تمام زمانها. اگر شما من را باور نمی, در اینجا 10 پنیر دستور العمل های که اثبات ارزش خود را.

1. آسان قشنگ داغ پیتزا شیب

بله پیتزا شیب است که چسبناک و آرامش به عنوان شما فکر می کنم آن است. از آن لذت ببرید بازی در اطراف با پر کردن: به جای پپرونی سعی پخته شده و هم پاشیده سوسیس, تکه فلفل و پیاز و یا خرد شده ریحان تازه.

دریافت دستور العمل: آسان قشنگ داغ پیتزا شیب

2. چگونه می توان مک و پنیر در آرام پز

پنیر خامه احتمالا اولین عنصر که به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم مک و پنیر اما شاید آن را باید. حول مکعب به اجاق گاز آهسته با پاستا و پنیر خرد شده کمک می کند تا چاق و چله کردن نودل و حتی creamier سس.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان مک و پنیر در آرام پز

3. بدون پخت پای کره بادام زمینی با شکلات خامه

اگر شما عاشق شکلات کره بادام زمینی, فنجان, این مطمئن است به یک جدید دستور العمل های مورد علاقه. یک فشار در پوسته پای تضمین می کند این دسر می آید با هم به راحتی — پوسته می تواند حتی جلوتر و منجمد تا سه روز.

دریافت دستور العمل: بدون پخت پای کره بادام زمینی با شکلات خامه

کلاسیک آبش اسفناج است که اغلب ساخته شده با سس بشامل که می تواند یک بیت از یک بدون هیچ زحمتی. این میانبر نسخه مردد به صورت پنیر به جای, و فقط به عنوان غنی و منحط است.

دریافت دستور العمل: خامه اسفناج پخت

5. لیمو و تمشک پنیر خامه میله

پهلو پنیر خامه و تمشک تازه در بین دو لایه روغنی هلال رول خمیر و شما می دانید که شما در چیزی خوب است. شما همچنین می توانید سعی کنید ذغال اخته یا تمشک, بیش از حد, اگر شما می خواهم.

دریافت دستور العمل: لیمو-تمشک و پنیر خامه میله

6. یک کاسه پنیر و بیسکویت

7. آسان خامه فوری قابلمه سوپ سیب زمینی

این سوپ سیب زمینی ساخته شده است ضخیم و خامه با تشکر از پنیر خامه ای. فقط فراموش نکنید که با شکوه هر کاسه با بیکن بیت چدار رنده شده و ورقه scallions قبل از خدمت.

دریافت دستور العمل: آسان خامه فوری قابلمه سوپ سیب زمینی

8. چگونه به ساخت کیک پنیر

شما نمی توانید بحث در مورد پنیر دستور العمل بدون پرداخت توجه به پنیر. این کلاسیک نیویورک-سبک دسر دستور غذا را به استاد و پخت برای سال آمده است.

دریافت دستور العمل: چگونه به ساخت کیک پنیر

9. ساده ترین کم کربوهیدرات پنیر خامه ای پنکیک

آن را به ارزش گرفتن ماشین مخصوص مخلوط کردن به خمیر برای این پنکیک. انجام این کار تضمین می کند شما نمی نیش به یک توده از پنیر خامه ای هنگامی که شما گرفتن یک forkful از پشته خود را.

دریافت دستور العمل: ساده ترین کم کربوهیدرات پنیر خامه ای پنکیک

10. کیک هویج با کرم پنیر با رویه خامهای کیک یا شیرینی

تا آنجا که من عاشق کیک هویج, من ممکن است دوست دارم پوشش پنیر خامه ای در بالا بیشتر است. این ورق کیک یک دسر راحت واسوده که نباید فقط ذخیره برای موارد خاص.

دریافت دستور العمل: کیک هویج با کرم پنیر با رویه خامهای کیک یا شیرینی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>