عکاسان از سراسر ایالات متحده پیوست و با هم در 22 ژوئیه برای شرکت در ‘10,000 Headshots’ ابتکار یک تلاش گروهی است که درگیر ارائه حرفه ای رایگان headshots به کارگران بیکار با هدف کمک به آنها را امن شغل جدید است. ابتکار هماهنگ بود توسط Headshot بوکر که توضیح می دهد که وب سایت خود را که در این جلسه ارائه شد به هر کسی که بیکار بود که از تاریخ 22 ژوئیه هنگامی که این جلسات صورت گرفت.

ابتکار یک موفقیت بود با توجه به Headshot بوکر. شرکت کنندگان علاقه مند در گرفتن headshots شد نیاز به پیش ثبت نام برای 10 دقیقه جلسه و هر مکان محدود بود به 50 کل قرار ملاقات. بیش از 200 عکاسان شرکت کننده در سراسر 50 ایالت و با استفاده از بروکفیلد خواص مکان های خرده فروشی با pop-ups به عنوان استودیو خود را.

آژانس اشاره می کند که در هر مکان مورد استفاده: مناسب اجتماعی فاصله و اقدامات ایمنی برای حفظ همه امن از جمله تماس تحویل تصاویر و داشتن عکاسان پوشیدن ماسک.

Headshots از جنبه های مهم برای پیدا کردن کار این سازمان اشاره می کند. حرفه ای محور پلت فرم اجتماعی LinkedIn ادعا می کند که پروفایل های حرفه ای headshots هستند نه بار به احتمال زیاد به عنوان حساب های دیگر برای دریافت درخواست های اتصال. پرداخت برای یک headshot در حالی که بیکار است به خصوص دشوار است, اما آن را سخت تر برای کسانی که نیاز به یک کار برای پیدا کردن یکی.

عکاس حرفه ای و Headshot بوکر از بنیانگذاران Peter Hurley توضیح داد:

متاسفانه بسیاری از جویندگان کار دست کم گرفتن ارزش های حرفه ای headshot به جای امید بستن برای یک عکس گرفته شده توسط یک دوست و یا حتی بدتر از یک عکاسی از خود. این headshot تبدیل به سنگ بنای یکی از دیجیتال نام تجاری هویت و ما می خواهیم برای توانمند سازی مردم به عنوان آنها را از طریق فرایند از گرداندن مراکز فساد یک کار جدید و به نیروی کار.

ابتکار راه اندازی شد و با همکاری کانن MySpotPhotos و چندین شرکت دیگر. در نهایت هر ثبت نام از شرکت کنندگان در سمت چپ pop-up studios با یک حرفه ای headshot برای رزومه خود را. Headshot بوکر می گوید این بزرگترین, تک عکس ابتکار’ در نوع خود یکی می آید که در میان بیکاری گسترده ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im