11 دست عفونی شما می توانید خرید در حال حاضر که نمی خواهد خشک کردن پوست خود را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان آب و هوا قطره و ما شروع به صرف زمان کمی بیشتر از آن را هنوز هم ضروری برای قرار دادن در یک ماسک صورت و حمل ضد عفونی کننده دست با شما, به خصوص اگر شما در حال رفتن به اطراف سینک مناسب برای شستن دست. و با جریان اصلی گزینه هنوز هم سخت است, از آن زمان به دنبال به همان اندازه قوی جایگزین. خوشبختانه یک تن از indie در مارک های زیبایی را راه اندازی خود دست عفونی هستند که حاوی نگه داشتن دستورالعمل CDC (حداقل 60 درصد الکل) در ذهن داشته اما آن را گرفته تا یک زن و شوهر از شکاف بیشتر با اضافه کردن تسکین دهنده و مرطوب کننده مواد تشکیل دهنده است که نمی خواهد خشک کردن پوست خود را و یا نوار اگر از ضروری روغن های طبیعی است. به عنوان یک پاداش بسیاری از شرکت ها نیز اهدا عفونی به جوامع در نیاز و یا دادن بخشی از فروش خود را به سازمان های غیر انتفاعی و COVID-19-مربوط به بودجه امداد. زیر 11 گزینه برای خرید نرم جوانه-رایگان دست!

1. Vegamour ضد عفونی کننده دست

اگر شما شده است تلاش برای گرفتن دست خود را در کارخانه بر اساس زیبایی شرکت ضد عفونی کننده دست در حالی که در حال حاضر شانس خود را! خود را مرطوب کننده فرمول ساخته شده است با 75 درصد الکل و همچنین ارگانیک آلوئه ورا و آووکادو و روغن است که تغذیه پوست در حالی که نگه داشتن آن را تمیز جیر جیر. و اگر شما از آنها بدم میاید که بوی گس که غالب اکثریت دست عفونی Vegamour را ضد عفونی کننده نیز دارای رایحه آرام بخش اسطوخودوس و طولانی پوست پرتقال. انتخاب بین 6-اونس است. (16 دلار) و یا 2 اونس. (6 دلار) بطری و 20 درصد از فروش را به سمت پروژه فرشته غذایی که ارائه وعده های غذایی برای افراد مبتلا زندگی تهدید بیماری در سراسر لس آنجلس.

خرید: Vegamour ضد عفونی کننده دست, 16 دلار

2. Touchland مرطوب ضد عفونی کننده دست غبار

نفرت چسبنده بافت از دست عفونی? Touchland را شیک ضد عفونی کننده دست غبار کاملا با توجه به ارزش. آن را فوق العاده نور و جذب می شود و نه به سرعت اما هنوز هم هر غبار شامل یک دوز سالم از اتیل الکل با ترکیبی از عصاره آلوئه ورا و تربچه ریشه لیمو ترش, لیمو و روغن های ضروری است. این مورد تایید متخصصین پوست می آید در هفت بوی میوه ای و حتی یک عطر گزینه. فروشگاه برای فردی مه و یا صرفه جویی در پول و دریافت بسته نرم افزاری از سه و پنج یا بیست. و اگر شما می خواهید برای دریافت واقعا تصور Touchland همچنین فروش سیلیکون و غبار موارد با حلقه کلید! نگه داشتن در ذهن است که سفارشات در حال مصرف هر نقطه بین یک تا سه هفته به حمل.

خرید: Touchland مرطوب ضد عفونی کننده دست غبار $12

5. کاپیتان Blankenship ضد عفونی کننده دست

ساخته شده با 70 درصد آلی اتیل الکل, این ضد عفونی کننده دست اتحاد خوشمزه یادداشت های گیاهی مانند دارچین, آویشن, نعناع و لیمو و میخک. علاوه بر این, آن را بسته بندی شده با آلوئه ورا برای ترک دست خود را آرام و تغذیه.

خرید: کاپیتان Blankenship ضد عفونی کننده دست, $10

6. megababe جیر جیر تمیز ضد عفونی کننده دست

مردمی در پشت مگا محبوب ضد ساییدگی چوب راه اندازی یک ضد عفونی کننده دست که بوده است همیشه به فروش می رسد و در نهایت در دسترس در Ulta Beauty. همه طبیعی وگان فرمول شامل 62 درصد الکل که کشد تا 99.99 درصد میکروب ها در حالی که ترکیبی از مرکبات احساسات شما را بیدار و آرام روغن های ضروری مانند اسطوخودوس بادام شیرین و نارنگی و پرتقال و آووکادو نگه داشتن پوست را تغذیه و هیدراته.

خرید: megababe جیر جیر تمیز ضد عفونی کننده دست, $6

اعتبار: اورلی

7. اورلی اسپری ضد عفونی کننده دست

غیر سمی ناخن لهستانی با نام تجاری اورلی یکی از چند indie زیبایی شرکت برای راه اندازی یک ضد عفونی کننده دست. فرمولاسیون آنها بیش از CDC توصیه هایی برای درصد الکل و ساخته شده است با 75 درصد ایزوپروپیل الکل. قوی فرمولاسیون همچنین بسته در گلیسیرین و پراکسید هیدروژن و آب تصفیه شده. این یک انتخاب بزرگ برای هر کسی که نسبت به اسانس و رایحه. به علاوه یک درصد از درآمد حاصل از کمک به حمایت از اولین پاسخ دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان COVID-19-جوامع نهفته.

خرید: اورلی اسپری ضد عفونی کننده دست (بسته 4), $20

8. گیاهخوار دست قهرمان 75 درصد الکل دست تصفیه Gel

فرقه-زیبایی با نام تجاری شناخته شده برای آن پوست-محصولات مراقبت از ایجاد یک ضد عفونی کننده دست برای کارکنان خود را که تنها به تازگی برای خرید در دسترس. 2-اونس است. بطری به نظر می رسد به عنوان شیک که آن موثر است. ساخته شده با 75 درصد الکل قدرتمند فرمول نیز شامل حاوی هیالورونیک اسید و عصاره آلوئه ورا. را انتخاب کنید بین یک روشن گریپ فروت عطر یا رویایی اسطوخودوس. نام تجاری اهدای 75,000 دست عفونی به جوامع در سیاتل و نیویورک.

خرید: گیاهخوار دست قهرمان 75 درصد الکل دست تصفیه ژل $12

9. TONYMOLY الکل آلوئه ژل دست

شناخته شده برای خود را سرگرم کننده ماسک صورت و زیبایی محصولات زیبایی کره ای با نام تجاری ضد عفونی کننده دست با فرمول ویژه آبرسانی برای کسانی از ما با پوست خشک و پوسته پوسته. ترکیبی از 62 درصد الکل میکروب ها را می کشد در حالی که مواد تشکیل دهنده مانند آلوئه و witch hazel کمک به آرام کردن هر موجود التهاب و ترک پوست به آرامی هیدراته و مرطوب.

خرید: TONYMOLY الکل آلوئه ژل دست, $10

10. پیپت ضد عفونی کننده دست

11. دکتر Bronner را اسطوخودوس آلی ضد عفونی کننده دست

آیا ما از دست های مورد علاقه خود را ضد عفونی کننده دست? اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم و ما به شما در حفظ و به روز رسانی این لیست!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im