11 همه چیز برای خرید در معامله گر جو به تظاهر شما در تعطیلات هستید

بیایید آن روبرو هستند — ما در حال رفتن در هر نقطه برای آینده قابل پیش بینی. برنامه قرار داده شده است در مکث تعطیلات لغو شده است. و در حالی که آن را قطعا یک بد شانسی در خانه ماندن (هنوز!) حداقل ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در جوامع ما و نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.

همانطور که ما در نزدیکی پایان ماه ژوئیه ما خیلی reimagined چه تابستان سال 2020 به معنی این سال است. برای برخی از ما که به معنای چند ویژه سفر به معامله گر جو را انتخاب کنید تا مواد غذایی که به ما یادآوری از فصل در زمان عادی.

در اینجا 11 غذایی برای گرفتن زمانی که شما می خواهید به ماندن در خانه احساس کمی دور شو.

1. آلی Elote ذرت تراشه Dippers $2.29 برای 9.75 اونس

معامله گر جو هیچ کمبود تراشه گزینه های, اما این تراشه های ذرت هستند که تا بحال بهترین. آنها شیرین و شور موجب خلاصه طعم elote و محکم به اندازه کافی برای ایستادن حتی chunkiest guacamole. خوردن یک کیسه از این خود را در پشت ایوان است روز تعطیلات صرف خوبی!

2. درخشان هندوانه $3.99 برای چهار قوطی

اگر شما نمی خواهید به اختصاص قیمتی سبد حمل و نقل فضایی به کل هندوانه ممکن است پیشنهاد ما به جای خود غلت بزنید در این قوطی های درخشان آب هندوانه به جای ؟ جولیان Montijo, the ‘grammer پشت @TraderJoeSampleKing نشان می دهد اضافه کردن یک چلپ چلوپ از ودکا. درخشان است.

3. ایتالیایی Bomba گرم سس فلفل 3 دلار برای 6.7 ounches

احساس گرمای تابستان (حتی بیشتر) با اضافه کردن Bomba, یک, تند, تخمیر, Calabrian رب شیلی به خود صبحانه, ناهار و شام چرخش است. فقط $3 یک شیشه آن نیز اتفاق می افتد که فوق العاده مقرون به صرفه — پس از استفاده از آن آزادانه.

4. TJ آلی acai با کاسه $3.99 برای 10 اونس کاسه

شروع روز خود را از راه های فانتزی با ترکیب خود را acai با کاسه تا کنون که بدون نیاز به ترک خانه خود را. علاوه بر بسته های منجمد acai با آب در TJ فریزر بخش فروشگاه نیز آماده کاسه است که شما می توانید به طور خلاصه مایکروفر یا پهلو در یخچال شب قبل از یخ زدایی. آنها حتی با یک بسته گرانولی را کنار بگذارید برای یک بازی سرگرم کننده با شکوه.

5. معامله گر جو Brut رزرو $10

در حالی که شما ممکن است یک جشن واقعی تعطیلات این سال انتخاب کنید تا یک بطری شامپانی به نان تست خود را به staycation هستید به جای. با توجه به اقامت ما شراب متخصص دایان McMartin این ترکیب است “واضح و با طراوت با طعم لیمو کشک و کمی لیمو در پایان برسد.” آیا ما به ذکر آن فقط 10 دلار است ؟

6. معامله گر جو Tapas نمونه $4.49 برای 5.29 اونس

هیچ چیز می گوید: تابستان مانند یک فانتزی اسپانیایی پنیر نمونه. در کمتر از 5 دلار برای 3 قاچ از Manchego, Iberico و کبرا al Vino, پنیر, شما واقعا نمی تواند ضرب و شتم که قیمت و یا.

7. Bloody Mary سالسا $2.99 برای 12 اونس

چه چیزی بیشتر تعطیلات-مجاور از شروع صبح خود را با یک Bloody Mary? معامله گر جو آن طول می کشد یک قدم بیشتر با Bloody Mary سالسا. آن را کردم, دلپذیری, گوجه فرنگی, ترشی شور ترب قرمز هالاپینیو و سبز شیلی, فلفل, سس ووسترشر کیپر و پیاز و آب لیمو و سرکه. (همه چیز اما ودکا!)

8. پاسیو چیپس سیب زمینی $2.29 برای 6 اونس

برای غیر قطعی در قلب این کیسه حاوی آمیزه ای از تراشه — نمک دریا & سرکه خوشمزه شوید Homestyle سس گوجه فرنگی و Smokin’ شیرین BBQ — به معنای جفت کاملا با تابستان کباب.

9. لیمو, Peal, 8 دلار برای شش قوطی

لیمو Peal متقابل بین سخت لیموناد و مرکبات آبجو. اگر شما در خارج, خورشید در حال درخشیدن است و شما باید یک بزرگ کولر یخ در نزدیکی ما تضمین شما را دوست دارم این نوشیدنی.

10. حرکت تند و سریع به سبک درخت چنار تراشه $1.79 برای 6 اونس

اگر شما همین حالا هم تمام کیسه از این تند, شور کاملا نازک و crisped درخت چنار تراشه در یک نشسته ممکن است ما نشان می دهد جفت خود باقی مانده با #11 زیر ؟

11. آووکادو و ماست و خیار شیب $3.99 برای 12 اونس

این خلاصه شیب ترکیبی از ماست یونانی با آووکادو به همراه تکه خیار و یک اشاره از فلفل هالاپینیو. آن را سرگرم کننده تر از به طور منظم ماست و خیار و یک شیب یا ادويه (دو تابستان ملزومات).

آنچه را که شما اضافه کردن به این لیست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de