11 همه چیز شما باید خلاص شدن از شر در حال حاضر با توجه به حرفه ای سازمان

آیا شما چیزهای بیش از حد? شما باید یا دیگری شما نمی کردید در این داستان. بدون قضاوت ، ما به برخی از کارشناسان برای ایجاد لیست زیر به شما کمک کند. این که آیا شما بسیار پایین در کابینه املاک و مستغلات و یا شما فقط می خواهید برای دریافت چیزهای tidier نسبت به آنها شده است در اینجا 11 چیزهایی که شما باید خلاص شدن از شر در حال حاضر — با توجه به حرفه ای سازمان.

1. بیش از حد غذاهای خدمت

اگر شما بیش از چند پلاتر و کاسه است که به ندرت استفاده می شود در نظر بگیرید خلاص شدن از آنهایی که شما حداقل متصل به. “این کابینه فضا که اغلب می تواند قرار داده می شود برای استفاده بهتر برای جلوگیری از به هم ریخته شمارنده می گوید:” سارا گرانت بنیانگذار و رهبری سازمان بود.شسته و رفته استودیو در تورنتو است. “ویرایش مجموعه خود را از خدمت ظروف, نگه داشتن یک دیدگاه واقع بینانه از فضای خود استفاده و طعم و مزه است.”

یک گلدان مجموعه می توانید ساخت تا سریع تر از شما متوجه و اغلب می تواند تا کل کابینه است که هر دو غیر عملی و بی فایده. “شناسایی خود را رفتن به گلدان برای نمایش گل, دیگران شما می توانید دوباره هدیه با گل و بیشتر به اهدا” گرانت می گوید. “نگه داشتن این اقلام در گردش بدان معنی است که آنها در واقع می تواند لذت می برد و محدودیت نیاز به تولید جدید است.”

به عنوان یک قاعده تنها نگه داشتن ادویه جات ترشی جات شما در واقع استفاده در کابینه خود را. (شانس هستند که شما نمی نیاز به سه نوع دانه خردل اشغالگر با ارزش املاک و مستغلات در شربت خانه خود را.) با توجه به متحد Milligan, آشپزخانه سازمان و بنیانگذار Loveleaf آن را یک ایده خوب را به جای تمام ادویه جات ترشی جات هر چهار سال ادویجات هر دو تا سه سال و گیاهان خشک شده هر یک تا سه سال است. هر چیزی بیش از آن و ادویه جات ترشی جات شروع خواهد شد به از دست دادن قدرت خود را.

4. عدم تطابق ظروف ذخیره سازی مواد غذایی

خداحافظی برای ظروف ذخیره سازی مواد غذایی است که باید شاهد روزهای بهتری (هر چیزی که تاب خورده و رنگ از دست رفته درب و غیره). “بازیافت آنها در صورت امکان و ارتقاء به مجموعه ای از شیشه و ظروف نگهداری مواد غذایی,” میلیگان می گوید. “من وعده باقی طعم بهتر که در آنها ذخیره می شود!”

همیشه خرید چیزی است که به نظر می رسید مانند آن خواهد بود یک صرفه جویی کننده در وقت تنها به کشف آن بی دست و پا برای شستن ذخیره و استفاده کنید ؟ اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال حرکت چیزی از این راه بیشتر از شما در واقع استفاده از آن Grant, توصیه فرار اضافی ابزار — و فکر می کنم دو بار در مورد سرمایه گذاری بعدی خود را.

6. مواد غذایی تخصص

ما همه گناه از خرید یک عنصر خاص برای یک دستور غذا. اگر شما کمی از این چیزها در دست نیست صبر کنید برای آنها به پایان می رسد به خلاص شدن از شر آن. به جای اعطای نشان می دهد ارائه آن را به یک دوست که می توانید از آن استفاده کنید در حالی که آن را هنوز هم تازه است.

“بیش از حد مقوا بسته بندی می خورد تا فضای ساخت آن را سخت تر برای گرفتن سهام از مواد غذایی می گوید:” گرانت. بنابراین انتقال میله میان وعده شیرینی و غلات به برچسب دار ظروف که در آن مواد غذایی بیشتر خواهد بود قابل مشاهده (دل انگیز).

بر خلاف باور شما ممکن است در واقع باید کل بلوک چاقو. میلیگان می گوید: او با استفاده از یک چاقو در به طور منظم — همه منظوره چاقو آشپز — و تنها نگه می دارد که به همراه یک چاقوی دندانه دار و پنیر و چاقو و چاقو بریده شده در دست در یک کشو کوچک. “بدون نیاز به یک چاقوی بزرگ بلوک یعنی حتی بیشتر از فضای ضد,” او می گوید.

حرفه ای سازمان Felice کوهن می گوید لیوان مشترک مجرم وقتی که می آید به آشفته آشپزخانه. صداقت: چگونه بسیاری از لیوان آیا شما استفاده از یک روز ؟ دو در اکثر, اگر شما یک کافئین سنگین آبخوری? اگر لیوان بی ارزش ستون در ماشین ظرفشویی و کابینه او نشان می دهد شما انتخاب می کنید سه یا چهار برگزیده و پاک از هر گونه شما نمی نیاز به مطلقا (به خصوص کسانی که در حال ترک خورده و یا رنده شده — اول ایمنی).

10. رستوران چاشنی و کارد و چنگال یکبار مصرف

شما در حال حاضر ظروف, دستمال و سس گوجه فرنگی خود را. پس چرا شما در حال حلق آویز در به نمک و فلفل بسته و چنگال پلاستیکی که خود را با آخرین takeout منظور ؟ به جای جمع آوری توده ای در کشو حرفه ای سازمان Nonnahs Driskill توصیه پرسیدن رستوران به ترک آنها را در هر زمان به شما سفارش.

11. استفاده مجدد از بطری های آب

استفاده مجدد از بطری های آب هستند یک راه عالی برای کمک به محیط زیست است. اما این بطری انجام نمی دهد و آشپزخانه شما فضای ذخیره سازی هر نعمت اگر شما بیش از حد بسیاری است که شما در واقع با استفاده از. “شانس نی گم شده درب گم شده به آنها متناسب نیست در کابینه خود را به درستی و یا ماشین نگهدارنده فنجان و یا آنها نمی نگه داشتن نوشیدنی شما سرد می گوید:” سازمان های حرفه ای سارا Bereika. “یکی برای هر عضو خانواده است. که همه شما نیاز است.” کمک بقیه.

کردم هر چیز دیگری برای اضافه کردن به این لیست ؟ ترک افکار خود را در نظرات زیر.

اشلی آبرامسون

نویسندگان

اشلی آبرامسون یک مامان/نویسنده هیبرید زندگی در شهرهای دوقلو. او اغلب می نویسد در سلامتی مادری و فرهنگ و مکان های که در آن آنها را قطع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>