12 راه های خلاق برای حفظ حکیم

گلی است که به شدت معطر گیاه و بر خلاف آن مناقصه عموزاده — ریحان و جعفری — برگ های آن محکم و صمغی. به دلیل گلی قدرتمند عطر و بافت چرب کمی می رود راه طولانی, طعم, حکیم. حفظ امکانات متعدد هستند بنابراین ما به خلاق با قوی این چندساله.

دم عسل با خشک برگ مریم گلی برای اضافه کردن عطر و طعم به داغ یا چای سرد شیرین پخته محصولات, اضافه کردن به مرکبات-y ترشی یا خدمت در یک صفحه پنیر.

2. اضافه کردن گلی به ترکیب کره.

ریز ریز کردن تا 1/4 فنجان برگ مریم گلی تازه و مخلوط آن با چوب یکی از اتاق با درجه حرارت کره. بالا تازه پخته شده و کلوچه زغال اخته و یا ترکیب خود را با چاشنی یا سس در روز شکرگزاری.

قطع بسته نرم افزاری مریم گلی خشک در یک out-of-the-way نقطه دور از نور مستقیم خورشید. شما همچنین ممکن است استفاده از یک نم در پایین ترین تنظیمات (آن را آماده خواهد شد در حدود یک روز) یا فقط خشک در فر را روی کمترین تنظیمات تا زمانی که به طور مساوی ترد.

4. دم نمک با مریم گلی عطر و طعم.

ساخت گلی نمک آسان است و یو پی اس های روزمره خود را پخت و پز. اضافه کردن آن را به یک درهم گوشت خوک لغو احکام صادره ی هوشمندانه است و شما لازم نیست که به اجرا تاریخ و زمان آخرین دقیقه — در وسط شام — به خرید تازه حکیم در سفارش گرفتن که تازه عطر و طعم. حکیم نمک به طور کلی برای حدود یک سال گذشته و ستارگان به آرامی پرتاب بیش پاپ کورن پاشیده در سبزیجات تفت داده شده و یا rimmed در یک شیشه کوکتل.

حکیم سرکه است ace در سس و ترشیجات. من اضافه کردن چند عدد به حدود هشت اونس از سرکه شراب سفید یا سرکه سیب, جای بطری در یک پنجره های آفتابی برای دو هفته و سپس پیدا کردن یک بهانه خوبی به sage-مزه دار شده کبابی مرغ.

6. را حکیم شربت افرا برای بیش از ماکارونی.

گیاهان دارویی و تزریق, ساده, شربت بزرگ نوشیدنی شیرین کننده های, اما آنچه در مورد تزریق شربت افرا با گیاهان مرزه-سبک پن کیک و ویفر? فقط به آرامی گرم کردن شربت افرا اضافه کردن چند پاره برگ مریم گلی و اجازه دهید مخلوط های شیب دار تا عطر و طعم می رسد مورد نظر خود را شدت.

7. یخ خرد شده مریم گلی برای استفاده در آینده.

اضافه کردن یک قاشق غذا خوری مریم گلی تازه خرد شده را به سینی مکعب یخ و با آب پر کنید. اضافه کردن به طور مستقیم به دلچسب زمستانی, سوپ و خورش یا کباب گلدان و یا اگر دستور غذا خواستار تازه مریم گلی را به سادگی تکه های یخ در یک ریز مش صافی و اجازه دهید آب ذوب می شود.

8. به نوبه خود گلی به bitters برای بهتر کوکتل.

ترکیب تازه مریم گلی با معطر دیگر عوامل (مانند زنجبیل و یا ناچیز) مختلف “bittering” عوامل (مانند ریشه باباآدم پوست مرکبات یا برنجاسف) و بيشترين ضد مشروب شما می توانید دست خود را در. Bitters ارائه متمرکز دوز از شاخ و برگ گیاهان و bitters برای آوردن تعادل به یک کوکتل و یا اضافه کردن یک پانچ از عطر و طعم به آب گازدار یا چای.

9. حفظ تازه مریم گلی در نفت است.

حفظ تازه برداشت حکیم در روغن زیتون فوق العاده خالص به نم نم باران بر کبابی, سبزیجات, خوش طعم سالاد یا charcuterie.

10. خلاء مهر و موم حکیم به آن را ذخیره کنید.

11. را شیرین حکیم شکر.

هفت تا هشت سیج برگ های درهم و برهم کردن آنها را تا زمانی که به خوبی کبود (شکستن برگ جدا و مخلوط با یک فنجان نیشکر. پوشش و هم بزنید مخلوط را روزانه به مدت دو هفته. استفاده از عطر و طعم چای ژله و محصولات پخته شده است. (و یا استفاده از این روش برای شکر وانیل.)

12. مخلوط کردن دسته ای از حکیم پستو.

ریز خرد شده سیج ازدواج کاملا با کمی Parmigiano Reggiano, سیر, برشته, آجیل و جعفری برای مزه قوی و تابستان پستو. فکر می کنم بو پاستا سبزیجات. من می خواهم به هر پستو مانده و یخ آن را در سینی مکعب یخ, برای من آشپزی بعدی ماجراجویی.

مطمئنا من نمی پوشش تمام امکانات برای حفظ حکیم. چه نکات دیگر و یا وسیله ای برای حفظ شما برای به اشتراک گذاشتن ؟

Jayme هندرسون

نویسندگان

Jayme است مشتاق شراب ساز و خبره شراب و هنگامی که دور از رستوران او را می توان در باغ و یا در آشپزخانه. او در وبلاگ ها Holly & Flora, که در آن او می نویسد: در مورد کشت cocktailing و ایجاد, از, باغ شیشه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im