12 Easy روز پدر صبحانه دستور پدر را دوست دارم

روز پدر است که در اطراف گوشه سمت راست و اگر شما بوده ام به خاراندن سر خود را بدانم چه پدر و واقعا می خواهد به

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

روز پدر است که در اطراف گوشه سمت راست و اگر شما بوده ام به خاراندن سر خود را بدانم چه پدر و واقعا می خواهد به یاد داشته باشید که شما هرگز نمی توانید به اشتباه با یک جامد صبحانه برای شروع روز است. در حالی که جهان در حال تغییر مداوم در حال حاضر از صبحانه با پدر باقی مانده است یک ایده خوب که آیا محدودیت را برداشته در منطقه شما, شما پناه در محل با هم و یا به اشتراک گذاری صبحانه و قهوه از طریق زوم. این یک بازی سرگرم کننده (و خوشمزه!) راه به اجازه پدر می دانم که شما در حال فکر کردن در مورد او.

آنچه را ؟ این دلچسب دستور العمل یک جای خوب برای شروع. بسیاری از می تواند prepped جلوتر از زمان و همه آسان — که بدان معنی است که شما می توانید لذت بردن از زمان با پدر به جای اینکه مشغول در آشپزخانه. اگر پدر شما یک کلاسیک تخم مرغ و بیکن مرد نیمه, شما نمی توانید به اشتباه با صبحانه tacos, BEC لغزنده و یا یک هش قهوه ای, تخم مرغ غذای مرکب از گوشت وارد. و اگر او یک دندان شیرین کمک به او خوش آمد می گوید صبح با یک کلوچه-الهام غذای مرکب از گوشت وارد و یا نارگیل نان تست فرانسوی. فقط فراموش نکنید که قهوه (امتیاز جایزه برای دم سرد!), و به یاد داشته باشید که مهم نیست که چه شما طبخ یک ظرف بیکن از فر این است که همیشه یک ایده خوب است.

در اینجا ما 12 بهترین روز پدر دستور العمل های صبحانه برای صبحانه پدر را دوست دارم.

بزرگترین هدیه ای که می توانید به پدر ؟ را بیش از شما نیاز دارید از این لغزنده و ذخیره کردن اضافی را در فریزر و او باید یک صبحانه عالی برای گرفتن برای روز آمده است.

دریافت دستور غذا: صبحانه لغزنده

2. گیاهی بسته بندی شده Tater جمع صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد

برای پدر که عشق از tater کودکان اجرا می شود عمیق این آسان صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد است پاسخ نهایی. پس از آن متکی سبزیجات منجمد و همچنین یخ زده tots آن را با هم می آید و بدون سر و صدا.

دریافت دستور العمل: گیاهی بسته بندی شده Tater جمع صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد

برای دریافت یک شروع پرش در این رضایت tacos, طبخ بیکن و سیب زمینی در پیشبرد. سپس در صبح روز شما می توانید به سرعت reheat آنها را در حالی که شما تقلا تخم مرغ بریزید و پدر یک فنجان قهوه داغ.

دریافت دستور العمل: اساسی صبحانه Tacos

4. کلوچه زغال اخته غذای مرکب از گوشت وارد

اگر پدر شما در این است که معمولا یکی از slinging پنکیک در آخر هفته او را به یک استراحت و این پیچ و تاب و به جای. فقط فراموش نکنید که برای خدمت به آن را با شربت افرا به نم نم باران در هر مربع است.

دریافت دستور العمل: کلوچه زغال اخته غذای مرکب از گوشت وارد

5. ورق-پان "نیمی فارسی" صبحانه

این صبحانه دلچسب است که با الهام از سنتی صبحانه انگلیسی است اما می آید با هم خیلی راحت تر همه در یک ورق تابه. اگر شما می خواهم به آن را با سنت احساس رایگان برای اضافه کردن بیکن به تابه.

دریافت دستور العمل: ورق-پان "نیمی فارسی" صبحانه

6. قشنگ هش براون صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد

در حالی که این آرامش غذای مرکب از گوشت وارد است که لود شده با صبحانه سوسیس و پنیر چدار تیز احساس رایگان به انتخاب خود شما گوشت و پنیر ماجراجویی. سوسیس ایتالیایی chorizo, یا بوقلمون زمین خوب هستند جایگزین های گوشت و هر پنیر آن ذوب می شود مانند پنیر گودا یا fontina — به خوبی کار می کند.

دریافت دستور العمل: قشنگ هش براون صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد

7. Blackberry کروسانت صبحانه پخت

پس روز پدر خوبی هم تراز با توت تابستان فصل آن را به ارزش با استفاده از آن می آید به صبحانه. جمع آوری هر چه تازه و انواع توت ها شما می توانید دست خود را بر روی تمشک, زغال اخته یا تمشک — به این صبحانه پخت. پدر در حال رفتن به آن را دوست دارم.

دریافت دستور العمل: Blackberry کروسانت صبحانه پخت

8. ویفر تخم مرغ ساندویچ با ادویه افرا کره

تند افرا کره می تواند به جلو و ذخیره شده در یخچال برای منحصر به فرد این ساندویچ تخم مرغ. فقط اجازه دهید آن را به دمای اتاق قبل از گسترش آن در تست وافل.

دریافت دستور العمل: ویفر تخم مرغ ساندویچ با ادویه افرا کره

این ساده صبحانه را با هم می آید تنها با چند شربت خانه مواد و نمی تواند شیرین تر و رضایت بخش است. جفت آن را با یک طرف از میوه های تازه و آن را یک راه ویژه برای شروع روز پدر.

دریافت دستور العمل: چسبناک نارگیل نان تست

10. Huevos Rancheros غذای مرکب از گوشت وارد

این دستور غذا خواستار ساخت خود را آسان دار, سس, اما شما قطعا می توانید یک میانبر و خرید یک شیشه از فروشگاه های مواد غذایی به جای.

دریافت دستور العمل: Huevos Rancheros غذای مرکب از گوشت وارد

11. چگونه می توان پیتزا صبحانه

پیتزا است که راه را برای فقط در مورد هر کسی که قلب از جمله پدران. پیتزا برای صبحانه است مانند گرفتن مسیر سریع.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان پیتزا صبحانه

اگر پدر شما نوع از کسی که همیشه sneaks را در یک جهت از برنج سرخ شده با زمانی که خانواده می شود, چینی, takeout, او قطعا تصویب این صبح پیچ و تاب و در بازی های کلاسیک.

دریافت دستور غذا: صبحانه سرخ شده با برنجtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب