12, آسان, خوشمزه شام را با هر نوع چربی از گوشت گاو,

یک دلیل وجود دارد گوشت گاو دارای یک محل به طور منظم در برنامه هفتگی برنامه غذایی. دلایل متعددی در واقع. گوشت گاو فوق العاده همه کاره و (بسته به اینکه چگونه شما فروشگاه) گزینه مقرون به صرفه است که می تواند پخته شود به بسیاری از انواع مختلف از شام: همه ما می دانیم که گوشت می تواند به راحتی تبدیل به ده ها تن از دستور العمل های از جمله همبرگر و یا میت لوف هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده و گوشت. اگر گوشتی استیک چیزی است که شما پس از آن بسیار سریع به طبخ در stovetop. و بزرگ, رابطه جنسی خشن کاهش چربی از گوشت گاو, مانند دور بالا یا کباب چاک هستند ایده آل برای آهسته کباب و خورش (ترجیحا در آرام پز یا فوری گلدان).

هر آنچه شما را در دست داشته و این که آیا شما بودجه بندی پول و یا زمان وجود دارد چیزی در اینجا برای همه.

1. سیر, کره, استیک گزش

سیر-کره استیک گزش همه چیز شما در مورد یک رستوران استیک, استیک با هیچ کدام از این کار. به جای پخت و پز در کل استیک تکه از نوار نیویورک استیک پخته شده در یک زرق و برق دار, سیر, کره, که ساخته شده است در همان تابه استیک پخته شده است در. خیلی مبتکرانه درست است ؟

دریافت دستور العمل: سیر, کره, استیک گزش

هنگامی که تکه های چربی از گوشت گاو, شیرین, هویج و سیب زمینی طبخ به آرامی با هم در یک سس مرزه در نتیجه خورش باعث می شود شما می خواهید برای گرفتن یک تکه از نان ترد و حفاری در. و با تشکر از شما فوری گلدان همه چیز می آید با هم در حدود یک ساعت.

دریافت دستور العمل: فوری گلدان خورش گوشت گاو

3. ساندویچ استیک گوشت راسته

این یکی از بهترین دستور العمل های گوشت من ساخته شده این سال است. آن را امتداد یک پوند از گوشت راسته به ساندویچ دلچسب صدر با مزه تند ترشی, پیاز, Dijonnaise و سبزی برای تغذیه کل جدول.

دریافت دستور غذا: ساندویچ استیک گوشت راسته

4. کامل Stovetop استیک

(اعتبار تصویر: لورن Volo)

5. کلاسیک گوشت قورمه

دریافت خود را از اجاق هلندی و حفظ این دستور العمل ، آن را نهایی دنج, آرامش شام, با مناقصه قطعه از گوشت گاو غنی نا مشروع و ذوب شدن در دهان شما هویج و سیب زمینی و پیاز.

دریافت دستور العمل: چگونه به طبخ کلاسیک قابلمه گوشت گاو کباب شده در فر

6. Weeknight رول کلم

به این کلاسیک بیشتر weeknight پسند این گوشت چرخ کرده و برنج رول کلم پخته شده در stovetop فقط در یک کتری از آغاز تا پایان.

دریافت دستور العمل: Weeknight رول کلم

7. گوشت گاو تاکو غذای مرکب از گوشت وارد

این گوشتی weeknight غذای مرکب از گوشت وارد کانال کسانی که گوشت tacos شما را دوست داشت به عنوان یک بچه. این قشنگ گوشت و لوبیا پایه laced با ادویه جات ترشی جات گرم و صدر با کاهو و گوجه فرنگی و خامه, ماست یونانی.

دریافت دستور العمل: گوشت گاو تاکو غذای مرکب از گوشت وارد

8. کلاسیک آرام پز گوشت گاو گوشت

را در پستان گاو در آرام پز فقط یک بار و یک فرصت خوب وجود دارد شما را با این روش برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. آن فوقالعاده آسان و کم آهسته پخت و پز تبدیل این در غیر این صورت دشوار قطع به کسی است که ذوب در دهان شما مناقصه.

دریافت دستور العمل: چگونه به طبخ کلاسیک پستان گاو در آرام پز

9. یک گلدان Weeknight Beef Stroganoff

سریع-پخت و پز گوشت چرخ ستاره ای که باعث می شود این شام. خدمت آن را با رشته فرنگی برنج یا پوره سیب زمینی به خیس خوردن تا تمام خامه استفاده نا مشروع.

دریافت دستور العمل: One-Pot Weeknight Beef Stroganoff

(اعتبار تصویر: لورن Volo)

10. سبک کره ای گوشت و کلم بروکلی, کاسه

اگر شما عشق شیرین-مرزه طعم کره ای, گوشت کبابی, این گوشت و کلم بروکلی کاسه ساخته شده بود با شما در ذهن داشته باشند. برای حداکثر عطر و طعم سس نیز دو برابر به عنوان یک ترشی.

دریافت دستور العمل: سبک کره ای گوشت و کلم بروکلی, کاسه

11. ترد نارنجی زمین گوشت و سبزیجات

با الهام از یک takeout مورد علاقه این weeknight ویژگی های دستور غذا گوشت که پخته تا زمانی که لبه ها خوب و ترد هم بزنید سرخ شده با سبزیجات و یک مقاومت مهم سس پرتقال. شما قطعا می خواهید مقدار زیادی از برنج را خیس کنید تا سس اضافی.

دریافت دستور العمل: ترد نارنجی زمین گوشت و سبزیجات

12. گوشت و کلم بروکلی سرخ شده با برنج

فراموش نکنید takeout — این weeknight مورد علاقه خیلی بهتر است. این یک سرخ شده با برنج و گوشت و کلم بروکلی, mash-up می آید که با هم در یک کتری با ترد-مناقصه کلم بروکلی و مرزه و گوشت چرخ کرده و معطر سیر برنج.

دریافت دستور العمل: گوشت و کلم بروکلی سرخ شده با برنج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر