12 محبوب قارچ دستور را امتحان کنید در اسرع وقت

قارچ هستند به شدت دستکمگرفتهشده گیاهی. آنها اغلب پنهان شده در پس زمینه ایفای نقش حمایت به جای اینکه وقت خود را در محل موردتوجه وتماشای عموم. اما قارچ یک نیروگاه اضافه جدی meatiness و عمیق و غنی از عطر و طعم در همه جا آنها اضافه شده است. شما می توانید تعداد در این صرف نظر از تنوع است. Shiitakes صدف ترومپت و مورل قارچ همیشه نمرات بالا اما حتی اساسی قارچ دکمه زیادی برای ارائه کردن.

اولین گام در پخت و پز کاملا غیر قابل مقاومت قارچ دستور چیدن خوب-کیفیت قارچ در فروشگاه مواد غذایی و یا بازار کشاورزان. این بدان معناست که در انتخاب قارچ که صاف و چاق و چله با هیچ چسبناک یا احساساتی نقاط و اجتناب از قارچ و با بیش از حد قهوه در کلاه. در حالی که آنها را برای حدود یک هفته در خانه (نگه داشتن آنها را در بسته بندی اصلی در یخچال یا یک کیسه کاغذی برای قارچ های وحشی) آن را به پخت و پز آنها را زودتر از بعد.

آن زمان ما پرداخت بیعت را به گوشتی, توانا قارچ! از خوش طعم سوپ را به یک سس خامه ای 10 این کاملا غیر قابل مقاومت قارچ دستور قرار دادن قارچ در جلو و مرکز که به آن تعلق دارند.

1. 15 دقیقه پارمسان-آویشن قارچ

این قارچ ها کامل سریع ظرف سمت. آنها نیاز به یک کمی بیشتر دست در کار به عنوان شما را در روغن سرخ کرده و آنها را در stovetop به جای اجازه دادن به آنها را به انجام چیزی که خود در فر, اما آنها هنوز هم فوق العاده آسان است.

دریافت دستور العمل: 15 دقیقه پارمسان-آویشن قارچ

2. خامه قارچ وحشی یک دیگ ماکارونی

ترکیب قارچ و پاستا است که همیشه یک ایده فوق العاده است. اگر شما می توانید انتخاب کردن برای یک مخلوط از انواع مختلف قارچ برای این پاستا مانند cremini قارچ صدف, قیفی, یا مرغ از جنگل. نه تنها انواع آن را بسیار Instagram-شایسته ظرف ماکارونی, اما همچنین می افزاید: یک مقدار زیادی از مرزه طعم.

دریافت دستور العمل: خامه قارچ وحشی یک دیگ ماکارونی

وجود کرم سوپ قارچ است که غنی و منحط — با تاکید روشنی بر کرم و پس از آن وجود دارد این نسخه به شدت مورد پسند عطر خاکی است که مطمئن شوید که برای ایجاد قارچ-عاشقان بسیار خوشحال است.

دریافت دستور غذا: سوپ قارچ خامه ای

4. 5-عنصر قارچ وحشی ترش

بین پوسته پوسته پف قنادی, دیوانه Gruyère و قارچ های وحشی این ترش احساس و سلیقه مانند آن را فانتزی و در عین حال شگفت انگیزی آسان است به جلو. آن را به عنوان اشتها آور و یا حتی یک جایگزین برای خود معمول دوشنبه شب پیتزا.

دریافت دستور العمل: 5-عنصر قارچ وحشی ترش

5. 3-عنصر خامه قارچ, سیر, سس

ساخته شده با سه روش ساده مواد لازم (خامه سنگین, سیر و قارچ) این فوق العاده خوش طعم, خامه, سس پاسخ به حرکت ومزه سینه مرغ و گوشت خوک در هر زمان.

دریافت دستور العمل: 3-عنصر خامه قارچ, سیر, سس

6. Soba رشته آش و کاسه با Miso-کره قارچ

پاره shiitakes — سرخ کرده با یک گروه سه نفره از کره miso رب و tamari — بسته این brothy ماکارونی کاسه با غنی حاوی مرزه طعم و مواد تشکیل دهنده است که آن را مانند یک گوهر. پس از گرفتن خود را پر کنید از آنها را در اینجا سعی کنید این قارچ در ریکوتا نان تست هم زده به ماکارونی و یا spooned به یک سیب زمینی شیرین.

دریافت دستور العمل: Soba رشته آش و کاسه با Miso-کره قارچ

7. 15 دقیقه کره بالزامیک قارچ

ما در حال حاضر می دانم که زمانی که شما در روغن سرخ کرده یا کباب قارچ شما رو برد سمت ظرف اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما اضافه کردن کره و سرکه بالزامیک? سحر و جادو خالص. با نم نم از سبزی تازه لمس شکر قهوه ای و یک نم نم باران از سس سویا, این مطمئن شوید که به پیچیده ترین مزه قارچ شما تا کنون بود.

دریافت دستور العمل: 15 دقیقه کره بالزامیک قارچ

8. آسان بالزامیک لعاب استیک راهنمایی و قارچ

استیک راهنمایی ارزان برش از گوشت گاو که ماهرانه خیس خوردن ترشیجات مانند این سویا و سرکه یکی. پرتاب برخی از قارچ ها را به تابه بعد گوشت را آماده اضافه کردن بیشتر و سرکه و کره, و شما رو شام طلا.

دریافت دستور العمل: آسان بالزامیک لعاب استیک راهنمایی و قارچ

9. Miso-کره قارچ و نودل

این غذا همراه با هم در 20 دقیقه, اما آن را مانند طعم آن پخته شده برای راه طولانی تر است. که همه به لطف browned قارچ و غنی miso سس کره که به ظرف بزرگ عطر و طعم اومامی.

دریافت دستور العمل: Miso-کره قارچ و نودل

10. آرام پز کرم سوپ قارچ

دفعه بعد که شما ولع مصرف برای کرم سوپ قارچ جست و خیز کنسرو نوع و رفتن به خانه مسیر به جای. با کمک آرام پز به من وعده آن را تقریبا به عنوان آسان به عنوان باز کردن یک می تواند — و نتایج به مراتب بهتر هستند.

دریافت دستور العمل پخت و پز آهسته کرم سوپ قارچ

11. قارچ پخته Risotto با پیاز کاراملی

این است چگونه می توانید ریزوتو-esque ظرف بدون ایستاده در اجاق گاز تکان دهنده به طور مداوم. ظرف فقط اتفاق می افتد به وگان اما بين گوشتی قارچ و خوش طعم پیاز کاراملی شما حتی نمی خواهد می دانم. اگر شما غذا خوردن لبنیات یک دسته علف و غیره از خامه ترش یا ماسکارپونه در بالا واقعا مهر و موم معامله.

دریافت دستور العمل: قارچ پخته Risotto با پیاز کاراملی

12. آسان 15-دقیقه, سیر, کره, قارچ

این کره و گیاه-پوشش قارچ کامل آخرین لحظه weeknight ظرف جانبی برای آرام پز و کباب و یا سریع مرغ بو داده.

دریافت دستور العمل: آسان 15-دقیقه, سیر, کره, قارچ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>