13 کلید به زندگی خود بهترین زندگی

بیست سال پیش من و همسرم تا به حال تجربه هرگز فراموش نخواهم کرد. در حالی که در راه ما را به نایروبی, کنیا یک ذهنی بیمار مسافر به زور وارد کابین خلبان و تلاش برای سقوط هواپیما.

برای پنج دلخراش دقیقه هواپیما انجام حرکات آکروباتیک در هوا.

در آن لحظات از زندگی حلق آویز در یک موضوع چه زندگی بهترین زندگی واقعا به معنی برای من ناگهان کریستال روشن است.

اما من که در یک دقیقه. از آنجا که این مقاله در مورد من نیست. آن را در مورد شما و زندگی خود را.

آیا شما یک حس قوی از آنچه شما می خواهید از زندگی, اما پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای رسیدن به آن در چهره خود را روز به روز مسئولیت و استرس?

اگر شما به تنهایی نیست.

تحقیقات اخیر نشان داده است 13 کلید است که می تواند به ما کمک کند این اعتصاب تعادل بین تصویر بزرگ از آنچه که ما از زندگی می خواهید و مرور روزمره حواس او را پرت.

اما در ابتدا, آن مهم است به کشف کردن آنچه در زندگی بهترین زندگی به معنی.

چه به ارمغان می آورد شما یک حس یعنی چی ؟

هنگامی که شما فکر می کنم زندگی بهترین زندگی, شما چه فکر میکنید ؟

شاید دستیابی به خوشبختی, رسیدن به پتانسیل خود را و یا ساختن جهان به مکانی بهتر?

چه داخلی استاندارد است که توسط آن شما قضاوت زندگی خود را ؟

سه سوال زیر ممکن است کمک کند.

3 سوال بپرسید در مورد زندگی بهترین زندگی

برای من در این لحظات ما در مواجهه با مرگ در آن دلخراش تجربه در هواپیما شدم به شدت آگاه از این سه سوال که من چگونه قضاوت زندگی من شده بود تا به آن نقطه.

چگونه من تجربه عشق ؟

عشق احساس من در آن لحظه برای من شوهر عزیزان ما که بر روی زمین بودند و دیگران در جهان بود واقعا عمیق. من آگاه شد که love—هر دو توانایی من به آن را دریافت و به اشتراک گذاری آن—مسائل بیش از هر چیز دیگری است.

چگونه اصیل هستم من های من هدیه ای منحصر به فرد?

هر یک از ما یک هدیه منحصر به فرد منحصر به فرد از انرژی و اصل آن است که ما واقعا هستند. هر فرد دارای یک هدیه منحصر به فرد برای ارائه است که هیچ کس دیگری نمی تواند و یا هرگز دوباره خواهد شد.

زندگی ما زندگی معنی پیدا کردن راه های خلاق برای به اشتراک گذاشتن بهترین های ما selves, آیا در کار ما, ما, خلاق, سرگرمی, و یا به سادگی چگونه زندگی می کنیم.

تبلیغات

چه هستم من سپاسگزار برای ؟

آن را آسان به تمرکز بر ما نگرانی و اضطراب و یا حواس او را پرت از زندگی روزمره است. اما زمانی که ما به یاد داشته باشید ما مرگ و میر خود ما متوجه است که هر لحظه یک هدیه است.

آنچه مهم در این تصویر چشم انداز از زندگی ما بسیار شخصی است. اما بدانند آن است که ما چگونه کشف فرمول ما برای زندگی ما زندگی می کند.

چه چیزی مانع شما از زندگی بهترین زندگی ؟

سریع به جلو به 20 سال بعد.

امروز من صبح قبل از اینکه آفتاب بالا آمد. ایمیل متون و قرار ملاقات ها به نام برای من توجه از جمله درخواست از خانواده و دوستان و همکاران و همچنین به عنوان هشدار اخبار در مورد آخرین بحران جهانی است. می گویند هیچ چیز از سگ ما بود که درخواست شد برای پیاده روی صبح.

معضل بسیاری از ما مبارزه با زمان است. آیا ما با مدیریت زمان به طوری که زندگی ما منعکس کننده آنچه مهم است ؟

این 13 کلید می تواند به ما کمک کند تمرکز زنده بیشتر با هدف افزایش شادی و رفاه و اصیل اتصال با هدیه ای منحصر به فرد هر یک از ما باید به سهم حتی در این صورت روز به روز حواس او را پرت.

13 کلید برای زندگی, بهترین زندگی

1. شناسایی آنچه مهم به شما

آن را نزدیک به مرگ تجربه مجدد با آنچه اهمیت ترین. گاهی فقط چند لحظه از پرسیدن سوالات دشوار به ما کمک می کند به انجام چیزی مشابه به همین.

آنچه مهم به شما ؟ آنچه مهم است به شما—واقعا ؟ اگر شما آموخته است که شما فقط به حال یک مدت زمان محدود چپ آنچه را که شما می خواهید به انجام خود را با زمان ؟

آیا شما تا به حال یک مشکل است تجربه است که به شما کمک کرد به روشن کردن آنچه واقعا اهمیت دارد ؟ چه آموختید ؟ آیا پاسخ شما به سه مورد بالا سه پرسش ؟

آنچه مهم به شما?

2. عمل در حال حاضر

تحقیقات نشان داده است که یک راه ساده برای شادتر و زنده بهترین های ما زندگی می آید از توسعه توانایی به طور کامل تجربه هر لحظه. تمرکز حواس است که توانایی به رعایت حال بدون قضاوت آن است.

حضور ذهن بسیاری از منافع قابل توجه. بيماران مبتلا به ديابت بودند که تدریس مهارت های تمرکز حواس, تجربه کرده, پایین آوردن قند خون و افزایش شادی.[1]

تمرکز حواس در کار ثابت شده است به کاهش خستگی و افزایش رضایت شغلی.[2]

تمرکز حواس است و نه دشوار است برای یادگیری و چیزی است که ما می توانیم در یک لحظه.

در حال حاضر یک نفس عمیق بکشید. توجه کنید که چگونه نفس احساس می کند که آن را در حال رفتن به ریه های خود را.

چگونه بدن خود را احساس می کنید ؟ در حال ماهیچه های خود را سفت و یا آرام ؟ آیا شما احساس می کنید گرم یا سرد ؟ چه چیزی می بینید ؟ شما چه بوی ؟ چه می شنوید ؟

تبلیغات

تمرکز بر صداهای نزدیک به شما بیشتر دور. در حال حاضر سعی کنید برای شنیدن حتی فراتر از آن. این است که همه در آن طول می کشد به طور کامل در حال حاضر.

3. دوست داشتن لحظه

یک روش فوق العاده قدرتمند است که من بوده ام به مربیگری مشتریان من را به انجام و انجام شده است در زندگی خود من برای چند دهه است که چیزی است که من تماس ایجاد یک معجزه آسا لحظه. این بسیار موثر است وقتی که می آید به زندگی در ما زندگی می کند.

در اینجا چگونه شما می توانید ایجاد یک معجزه آسا حاضردر حال حاضر.

برای اولین بار تبدیل شده و در حال حاضر توسط به دنبال در اطراف و توجه به آنچه که اتفاق می افتد (از خودتان بپرسید سوالات بالا در کلید شماره 2).

و سپس پیدا کردن چیزی بسیار خاص است که شما سپاسگزار هستند—شاید راه خورشید را احساس می کند بر روی صورت خود احساس امن و شنیدن موسیقی زیبا در پس زمینه ،

ترکیب تمرکز حواس با savoring لحظه ای است قدرتمند و مزایای حمایت پژوهش است. انجام این کارها با هم می تواند به بهبود سلامت روانی و رضایت از زندگی.[3]

4. گوش دادن و همدلی

زندگی بهترین زندگی تا حد زیادی به کار با سطح اعتماد و همدلی و صمیمیت ما در روابط ما با کسانی که دوستشان داریم.[4]

در کتاب ارتباط بدون خشونتمارشال, B. Rosenburg, Ph. D., توضیح می دهد که یادگیری به گوش دادن به دیگران با همدلی و حضور به طور چشمگیری می تواند تبدیل روابط ما.

شنونده خوب بودن کمک می کند تا مردم احساس می کنند که اگر ما واقعا در مورد مراقبت از آنها. همچنین کمک می کند تا ما را به درک آنچه آنها نیاز دارند و می خواهند بنابراین ما می تواند از خدمات و آمد تا با راه حل های مثبت. روش های او ریشه در ایده که “مشاهده بدون ارزیابی است که بالاترین شکل از هوش انسان است.”

5. یادگیری به جریان

یکی از قدرتمند ترین راه برای ارتباط با خود واقعی ما است و تجربه احساسات مثبت است که از طریق جریان.

جریان این است که مرتب کردن بر اساس مانند تمرکز حواس در عمل است. جریان این است که ما آنقدر مجذوب آنچه ما انجام می دهند که ما به یک منطقه و متوقف کردن فکر کردن در مورد هر چیز دیگری. ما می توانیم این تجربه زمانی که نواختن یک ساز, بازی ورزشی, ایجاد آثار هنری, نوشتن مقاله, خواندن یک کتاب ،

که در جریان افزایش شادی ما کمک می کند تا ما را در رسیدن به عملکرد بهینه و افزایش خلاقیت ما است. با توجه به محقق Mihaly Csikszentmihalyi و نویسنده از جریان: روانشناسی تجربه مطلوبیکی از بهترین چیزها در مورد جریان آن قرار می دهد و شادی در کنترل ما است.[5] به جای شاد بودن به دلیل وقایع بیرونی ما را در جریان به عنوان یک نتیجه از یک تجربه درونی ایجاد می کنیم برای خودمان.

6. آمار دکمه تنظیم مجدد (اغلب)

گاهی اوقات در زندگی ما می فرستد curveballs ما آماده هستند برای. مهم است بدانید که چگونه به عقب بر گردیم به مرکز—به ما که هستیم و برای ارتباط مجدد با اهداف و اولویت ها. اگر شما تا به حال خودتان احساس خاموش-دوره یا منفی تصور کنید هدف قرار دادن یک دکمه مکث.

آن را تنها یک دقیقه طول می کشد تا دوباره تمرکز می کنند. برخی از راهنمایی های بزرگ برای بازنشانی شامل کشش, گرفتن یک نفس عمیق jotting کردن چند اهداف یا مقاصد و سپس شروع دوباره.

دانستن چگونه برای تنظیم مجدد انرژی ما مهم است که آن را می آید به مرور جزئی حواس او را پرت و تغییرات عمده زندگی.

7. خود آگاه

یک ضرب المثل وجود دارد که آگاهی اولین گام برای شفا. گاهی اوقات ما آنقدر مشغول زندگی است که ما نمی زمان را به شنیدن صدای درونی ما است که می تواند عواقب منفی داشته باشد.

تبلیغات

ما همچنین می تواند کور تبدیل به عادات مخرب است که ما می خواهیم به تظاهر نیست اتفاق می افتد اما می تواند اثرات منفی درازمدت بر ما ،

هنگامی که ما در اولویت قرار گرفتن به خودمان می دانیم, ما به دست آوردن اطلاعات است که می تواند بسیار مفید در حال تغییر زندگی ما بهتر است. اگر خود آگاهی چیزی است که شما می خواهید برای بهبود در نظر گرفتن کار با یک درمانگر, مربی, روزنامه نگاری, مراقبه و یا به طور منظم به اشتراک گذاری از محل صداقت با یک دوست می خواهد که بهترین برای شما.

8. راحتی خود را

خود آگاهی یک چیز است. آنچه ما با آن آگاهی است و حتی بیشتر مهم است.

بسیاری از ما آموخته اند به بسیار سخت در خود و انتقاد از خود در مواجهه با چالش ها و یا جنبه های خود ما را به تغییر دهید. اما تحقیقات نشان می دهد انتقاد می تواند تاثیر بسیار منفی بر سلامت ما رفاه و کیفیت زندگی ما است.[6]

خبر خوب این است, دلسوزی به خود و توانایی برای اطمینان بخشیدن به خودمان می تواند آموخته است و ما می تواند به کاهش خطر ابتلا به افسردگی و اضطراب و شرم و استرس است. دفعه بعد که شما به خودتان پیدا کنید که بیش از حد خود-انتقادی سعی کنید خودتان اطمینان تجسم آرام و آرام بخش تصاویر و یا تصور اینکه آرامش عمیق درک پذیرش و همدلانه ،

9. انجام آنچه شما را دوست دارم

مزایای سرگرمی و انجام آنچه که ما عشق شده اند به طور گسترده ای پذیرفته شده از جمله بهبود ما خوب بودن و کاهش استرس است.[7] هنگامی که ما لذت بردن از چیزی است که ما بیشتر apt به آن را انجام دهند.

بیشتر ما در عمل چیزی بهتر ما تبدیل شده و این نیز می تواند عمل به افزایش ما احساس خوب بودن و اعتماد به نفس و موفقیت است.

فعالیت های ما در عشق هستند و همچنین کسانی که به ما کمک می کند تجربه جریان (کلید شماره 5) که باعث شادی ما و می تواند یک تجربه مستقیم که ما واقعا به ما هدیه منحصر به فرد و خود واقعی ما.

مدت کوتاهی پس از ما نزدیک به مرگ تجربه در آن پرواز به آفریقا, من و همسرم در زمان سه ماه فرصت مطالعاتی و سفر در سراسر ایالات متحده آمریکا و مصاحبه با بیش از 100 نفر در مورد امید و آرزو خود را از جمله آنچه آنها می خواهم همیشه از خواب انجام می دهند. شادی در چهره مردم به عنوان آنها به اشتراک گذاشته پاسخ های خود را به ما نشان داد که حتی عمل فکر کردن در مورد آنچه که ما عشق را می توان یک بازی را تغییر.

یک دقیقه در حال حاضر از خود بپرسید:

احساسات خود را? چه چیزی شما را دوست دارم ؟

پاسخ شما کلید زندگی بهترین زندگی خود را.

10. توسعه امور روزمره و عادات مثبت

یکی از دلایل این مسائل کوچک می شود در راه ما تصویر بزرگ اهداف و نیات این است که ما نمی تاسیس روال مثبت و عادات.

روال می تواند کمک به ما برش از طریق درهم و برهمی را کاهش حواس او را پرت و بیشتر به راحتی انجام تمام چیزهایی که همه ما باید انجام دهید برای زنده ماندن مانند پرداخت صورتحساب خود را از وعده های غذایی ما شستشو قرار داده و دور ما لباس و ظروف و بله خالی ما صندوق پست الکترونیک.

تحقیقات نشان می دهد که بهتر است ما در ایجاد روال به مراقبت از ما در زندگی شخصی و بهداشت و درمان بهتر ما سلامت و رفاه.[8]

یک نکته برای ایجاد یک عادت جدید که چارلز Duhigg مورد بحث در کتاب قدرت عادتساختمان عادات در بالای هر یک از دیگر. به عبارت دیگر اگر شما در حال حاضر قلم مو دندان های خود را هر شب بدون شکست, اضافه کردن یک عادت جدید که در حال حاضر تاسیس زمان و معمول است.

تبلیغات

11. متعهد به اتصالات خود را

این COVID-19 همه گیر به ما نشان داد دست اول چقدر مهم اجتماعی ما ارتباط هستند. جامعه یک عامل مهم در چگونه شاد ما هستند و با ما زندگی می کند و ما در دراز مدت رفاه و سلامت.

اگر شما احساس می کنید قطع شده یا مانند شما می خواهید خود را برای تقویت حس تعلق را در نظر بگیرید تماس با دوستان مختلف هر روز به پیوستن به یک کلیسا کنیسه یا معنوی گروه آنلاین و یا در فرد گروه پشتیبانی, باشگاه کتاب به بررسی و یا فرهنگی و یا رویدادهای اجتماعی که ممکن است با حضور افراد دیگر با منافع مشترک.

دوباره به هم متصل با دوستان مورد علاقه خود را امتحان کنید, برنامه ریزی هفتگی پیاده روی, قهوه, ساعت, زوم, تماس, ساعت خوشحال و یا ایمیل/متن چک در.

ما آنچه که ما را از وجود دارد. نشان می دهد تا زمانی که مردم شما را دوست دارم برای درخواست کمک و یا به دنبال اتصال. اجازه دهید بروید و ایجاد مرزهای سالم با افرادی که انرژی خود را تخلیه.

12. حرکت بدن خود را

ورزش یک کلید مهم برای سالم ماندن و شاد. تحقیقات نشان می دهد که ورزش می تواند به جلوگیری از افسردگی طولانی مدت بیماری, بهبود خلق و خو و افزایش طول عمر.[9]

ما در حال حاضر می دانیم که آن را نه تنها در ورزش که مهم بلکه چگونه نگه داریم و حرکت بدن ما هنگامی که ما در حال رفتن را از طریق حرکت از زندگی ما از جمله کار در میز ما. تحقیقات اخیر نشان می دهد که به سادگی نشستن تا مستقیم می تواند ما را بیشتر به احتمال زیاد به فکر می کنم افکار مثبت در مورد خودمان و آنچه که ممکن است برای زندگی ما است.[10]

13. صرف زمان در طبیعت

یکی از بهترین راه ها برای زندگی ما بهترین زندگی است که به صرف زمان در طبیعت است. از فواید ویتامین D از نور خورشید به سادگی گرفتن در خارج از جهان خود و اتصال با چیزی بیشتر از مزایای طبیعت به خوبی تاسیس شده است.[11]

بیشتر ما یاد بگیرند که بیشتر از ما درک می کنیم چقدر مهم است برای حفاظت از فضاهای طبیعی, پارک ها و درختان نه فقط برای لذت بردن ما بلکه برای ما فیزیکی و روانی خوبی بودن.

افکار نهایی

زندگی بهترین زندگی نیاز به دانستن مهم به ما و بازتاب این که ما اولویت ما روز به روز. خبر خوب این است که با قصد و تمرکز بر تغییرات کوچک می تواند تفاوت بزرگی را.

نگاهی به لیست 13 کلید فوق یک بار دیگر. که از 13 کلید برای زندگی بهترین زندگی خود را طنین انداز بیشتر با شما ؟ که آیا شما فکر می کنم بیشترین پتانسیل برای تغییر زندگی خود را برای بهتر ؟

به تازگی, من پیدا کرده اند #6: ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد به خصوص مفید است.

هنگامی که ما احساس پریشان یا خاموش-البته همه ما باید انجام دهید این است به یاد داشته باشید که هر لحظه یک هدیه است.

مهم نیست که تا چه حد نگرانی و یا حواس او را پرت از زندگی ما گرفته اند و ما از آن ما می خواهیم به آن را تنها طول می کشد یک لحظه به تنظیم مجدد شیفت از حواس پرتی به قدردانی یاد داشته باشید آنچه مهم و شروع دوباره.

بیشتر در زندگی بهترین زندگی

عکس های اعتباری: دادگاه طبخ طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر