13 بدون حرارت, بدون طبخ وعده های غذایی که شما هنوز هم شما را پر کنید تا

قبل از اینکه ما شروع موضوع عزیز را به قلب ما بیایید تعریف اصطلاح “بدون کوک” پس از آن می توان در بسیاری از راه. طولانی, فلسفی, مقالات نوشته شده در آنچه در آن به معنی به طبخ اما برای اهداف این پست بیایید می گویند که “بدون کوک” به معنی گرما در نگه داشتن اجاق گاز و فر ، این موضوع ما را رایگان به ریز ریز کردن فشار slice ترتیب دسته علف و غیره scatter مخلوط به آرامی بریزید و … به خوبی شما تصویر را دریافت کنید. اساسا هیچ-طبخ معنی مونتاژ گاهی با چیزهایی که قبلا پخته شده (تخم مرغ آب پز سخت, مثلا و یا برش ژامبون). را حس ؟ خوب! بیایید آغاز شده در برخی از بهترین وعده های غذایی وجود دارد.

پس از این وعده های غذایی بیشتر در مورد مونتاژ بدون طبخ غذا آغاز و در دو مکان: فروشگاه های مواد غذایی و مانده قفسه یخچال و فریزر خود را. چیدن دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ یک قوطی لوبیا کنسرو ماهی یا گوشت درمان اساسا به شما می دهد یک شروع در حال اجرا در زمان وعده غذایی. برای کمک به فروشگاه های مواد غذایی, مطمئن شوید که به خواندن جامع ما 31 مواد ضروری برای هیچ-طبخ غذا و یک لیست! باقی مانده خود ذخیره خواهد شد به طور گسترده ای متفاوت است اما به طور کلی نگه داشتن چیزهایی مثل تخم مرغ آب پز یک قابلمه برنج و یا دیگر مورد علاقه دانه مانده گوشت و سبزیجات سرخ شده است یک جای خوب برای شروع است.

آماده برای رفتن? هنگامی که آن را احساس بیش از حد داغ به نوبه خود بر روی اجاق گاز و یا شما فقط احساس نمی مانند پله تا اجاق گاز, در اینجا 13 no-طبخ وعده های غذایی را به تکیه.

این سری ارائه می دهد پنج سالاد که مونتاژ شده از فروشگاه خریداری و پس مانده مواد تشکیل دهنده. در حالی که بشود به سمت جعبه ناهار, این سالاد خوشمزه دلچسب هستند به اندازه کافی نیز در خدمت به عنوان شام. و یک سالاد کلم اغذیه فروشی و مشروب فروشی سالاد خیلی عالی بود ما آن را اعلام کرد ما دستور سالاد از سال!

دریافت دستور العمل: یکشنبه شب سالاد

2. 10 روش برای بهتر دانه کاسه

دانه کاسه هستند راه دیگری برای جمع آوری راه خود را به یک وعده غذایی خوشمزه را بدون نیاز به طبخ هر چیزی. دوباره قبل از دبستان طرح است که چه چیزی باعث این کار پس از کمی احتیاط و یا برخی از خرید های هوشمند است که همه شما نیاز به یک سالم ومزه پر کردن وعده غذایی فقط در چند دقیقه.

دریافت دستور العمل: 10 روش برای بهتر دانه کاسه

این میان وعده هیئت مدیره ایده ها فقط بهترین و به شما کمک خواهد کرد برای کامل مونتاژ خود را با مهارت های خود را در هیچ زمان. شما می توانید گوشتی و یا فاقد گلوتن و یا گیاهخوار و یا شما می توانید پایه را به طور کامل بر روی آنچه که شما می توانید پیدا کردن در معامله گر جو برای $20. و چرا جنبه مزه این و پس از آن که و آه شاید کمی بیشتر در اینجا — خیلی سرگرم کننده و رضایت بخش است.

دریافت دستور العمل: اسنک هیئت مدیره

4. چگونه به بهترین آهی بهم زدن

فشار با نوک انگشت یک هاوایی ظرف ترشی غذاهای دریایی اغلب ماهی تن است که بسیار محبوب تبدیل شده به تازگی با بهم زدن تمرکز رستوران باز کردن همه بیش از. اما بهم زدن نیز بسیار ساده را در خانه و می توان به بهینه سازی و تنظیم برای مناسب های خاص خود را کام. فقط مطمئن شوید که برای خرید با بالاترین کیفیت تن ماهی به عنوان این است که یک ظرف خام.

دریافت دستور العمل: چگونه بهترین آهی بهم زدن

5. آنا جونز’ خام تایلندی مرکبات بحران سالاد

این سالاد بسته بندی شده است پر از میوه و سبزیجات و پرتاب با غنی بادام زمینی-تاریخ پانسمان پس از آن واقعی رو بلند با وجود این واقعیت است که آن را خام و گیاهی. پر کردن و اضافه کردن خوب خرد ترد سبزی اما بهترین قسمت این است که عطر و طعم از همه سبزی تازه و زنجبیل و شیلی.

دریافت دستور العمل: آنا جونز’ خام تایلندی مرکبات بحران سالاد

6. خرچنگ و آووکادو دست رول (Temaki)

مردم فکر می کنم آنها می توانید سوشی چون پیچیده است و شما نیاز به مطالعه با یک استاد برای 10 سال. این ممکن است درست باشد اما شما همچنین می توانید فقط شیرجه رفتن در سمت راست با چیزی که کمی ساده تر و نه بیش از حد سنتی مانند این دست رول ساخته شده با خرچنگ آووکادو و جوانه.

دریافت دستور العمل: خرچنگ و آووکادو دست رول (Temaki)

7. کباب مرغ کاب سالاد

کاب سالاد یک مثال کامل از یک هیچ-طبخ غذا که دلچسب و پر کردن و سریع به جمع آوری به خصوص اگر شما خوب ذخیره کردن باقی مانده و یا فروشگاه خریداری موضوعات مانند کباب کردن مرغ و بیکن پخته شده. این نسخه به خصوص ومزه و به راحتی می توان اقتباس به آنچه شما را در دست داشته.

دریافت دستور غذا: کباب مرغ کاب سالاد

8. این 5 مخلوط ثابت کند که مخلوط می تواند دلچسب و پر

این که آیا شما یک فن یا نه این یک واقعیت انکار ناپذیر است که بسیاری از مردم خواهد شد که یک اسموتی به عنوان وعده غذایی خود را و نه فقط برای صبحانه است. این پنج مخلوط دلچسب هستند و با پر کردن مواد تشکیل دهنده مانند مهره, کره, شکلات, خرما و روغن نارگیل برای کمک به خود را رژیم غذایی مایع احساس رضایت بخش است.

دریافت دستور العمل: این 5 مخلوط ثابت کند که مخلوط می تواند دلچسب و پر

9. رنگین کمان گیاهی سالاد ماکارونی

Spiralizers ممکن است به عنوان خسته ترند دسته, اما آنها می تواند مفید باشد در ایجاد بازیگوش, غذاهای رنگارنگ. در این مورد spiralized و سبزیجات نازک در حال پرتاب در یک پرتقال/میسو/کنجد پانسمان و چپ به marinate برای چند ساعت به تولید پر جنب و جوش سالاد که satisfyingly خوش طعم و ترد.

دریافت دستور العمل: رنگین کمان گیاهی سالاد ماکارونی

10. چگونه بدون پخت یخچال کیک

آن را نه شام بدون دسر بنابراین در اینجا بدون پخت های کلاسیک است که می تواند مونتاژ تا یک روز در پیش است. این دستور غذا بسیار ساده است — فقط تکه کردن هر گونه میوه های آبدار که در فصل و لایه های آن را با کراکر گراهام و خامه. شاید چاشنی آن را با برخی از آجیل یا نم نم باران از شکلات ذوب شده و سپس اجازه دهید آن را برای چند ساعت. سحر و جادو!

دریافت دستور العمل: چگونه بدون پخت یخچال کیک

11. ماهی قزل آلا و کلم سزار پیچد

در آغوش کنسرو ماهی قزل آلا و شما باید از این پتانسیل به شلاق تا این سالم و پر کاری است که یک بازی سرگرم کننده در ریف مرغ سزار نسخه.

دریافت دستور العمل: ماهی قزل آلا و کلم سزار پیچد

12. گوجه فرنگی و پنیر فتا سالاد لوبیا سفید

ساده می توانید از لوبیا سفید می تواند تبدیل به یک بازی هیجان انگیز رنگارنگ, سالاد اگر شما اضافه کردن مقدار زیادی از گوجه فرنگی آبدار, جعفری خرد شده و شور فتا به این وضعیت است.

دریافت دستور العمل: گوجه فرنگی و پنیر فتا سالاد لوبیا سفید

13. و میگو آووکادو سالاد تابستانی رول

انتخاب کنید تا قبل از میگو پخته شده در فروشگاه مواد غذایی و این طراوت و رول را می توان ساخته شده در فلش. قطعا نمی جست و خیز ساخت miso-بخارا سس فرو بردن یا نه.
دریافت دستور العمل: و میگو آووکادو سالاد تابستانی رول

آیا شما علاقه ندارد-طبخ شام ؟ چیزی است که فقط می آید همراه با سحر و جادو از چند باقی مانده و یا یک سفر سریع به فروشگاه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net