13 ساده گیاهی تابستان Suppers

همه چیز در مورد تابستان فوق العاده ترین راه احساس در کل خیلی ساده تر و آرام و گذاشته پشت — مانند سرعت زندگی میکند با ورود آب و هوای گرم. و من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که شام در برنامه غذایی باید به دنبال کت و شلوار.

در حال حاضر زمانی که من نیز با قرار دادن گوشت در سوز و سبزیجات ستاره از بشقاب من پر من برنامه غذایی فهرستی با بهترین تابستان, دستور العمل های گیاهی برای شام, که, تازه, نور, و کاملا آسان به جلو و بدون شکستن عرق.

هیچ وقت مثل حال حاضر به در تکیه فراوانی رسیده, تازه, تولید به صورت گیاهی-دوستانه وعده های غذایی. مانند پخت و پز بادمجان یا گوجه فرنگی به ایتالیایی الهام گرفته از دیگچه, roasting تا برخی از گل کلم یا سیب زمینی شیرین برای تاکو شب و یا بیرون کشیدن آنچه در سمت چپ crisper کشو برای سریع هم بزنید سرخ و یا خرد شده و نخود سالاد. در اینجا 13 دستور العمل به شما آغاز شده است.

1. کاراملی بادمجان & پیاز Orzo

Toasting پخته شده orzo در کتری از تابستان رنگارنگ سبزیجات نه تنها می افزاید: یک دوز اضافی از عطر و طعم به غذا آن را تضمین می کند شما رو تنها مقدار مناسبی از بافت در هر نیش.

دریافت دستور العمل: Caramelized بادمجان & پیاز Orzo

2. اهل توسکانی تورتلینی کتری

تورتلینی آشپز راست در کتری پر از سریع, تازه, سس گوجه فرنگی, بنابراین شما لازم نیست که به سر و صدا با آوردن یک قابلمه آب را به جوش آورد.

دریافت دستور العمل: اهل توسکانی تورتلینی کتری

3. لوبیا سیاه و سفید همبرگر با Chipotle سس گوجه فرنگی

لوبیا سیاه و سفید این برگر طعم و مزه قابل توجه و رضایت بخش است. اگر شما می خواهید به صورت فله و آنها را حتی بیشتر شما می توانید به هم بزنید برخی از قارچ خرد شده را به مخلوط.

دریافت دستور غذا: برگر لوبیا سیاه و سفید با Chipotle سس گوجه فرنگی

4. خرد شده سالاد نخود

برای جلب رضایت شام سالاد است که نمی خواهد ترک شما برای رسیدن به منجمد پیتزا در یک ساعت شروع با برخی از غنی از پروتئین نخود. این toothsome حبوبات در حال پایه به صورت تازه و چند کاره خرد شده سالاد.

دریافت دستور العمل: خرد شده سالاد نخود

(اعتبار تصویر: لورن Volo)

5. بو گل کلم Tacos

فقط به خاطر این گل کلم tacos فوق العاده ساده و آسان معنا نیست که فقدان آنها در عطر و طعم وجود دارد آمیزه ای از تند, دارای مزه تند و طعم سرد پر در داخل هر نان ذرت مکزیکی. جایزه: آنها را می توان در زمانی که شما می خواهید برای دریافت یک پرش در شام.

دریافت دستور العمل: بو گل کلم Tacos

6. سیر کلم بروکلی فیلم

اگر عشق خود را برای کلم بروکلی اجرا می شود عمیق, این خوشمزه ترین راه به نوبه خود سبز مورد علاقه خود را گیاهی به دوره اصلی. سیر بو داده کلم بروکلی است با همکاری briny فتا ترد پیاز دارای مزه تند Peppadews و شدید سس خوش طعم که روابط آن همه با هم برای شام weeknight که در هیچ زمان.

دریافت دستور العمل: سیر کلم بروکلی فیلم

7. لمونی پستو, پاستا با Edamame & بادام

وجود دارد هیچ راه بهتری برای مقابله با ماکارونی شب در طول ماه های تابستان از با این بازی ساده و زیبا غذا. Herby پستو اسفناج و فشار آب لیمو را با هم می آیند تا آن را تازه و خرد شده بادام شکوه می افزاید: بحران.

دریافت دستور العمل: لمونی پستو, پاستا با Edamame & بادام

تاکو شب نمی شود راحت تر از زمانی که وعده غذایی کامل همراه با هم در یک ورق تک پن. شما می توانید تعداد در طعم, پخت و پز آسان و فوق العاده سریع پاکسازی با این یکی.

دریافت دستور غذا: سیب زمینی شیرین Fajitas

9. Weeknight سبزی هم بزنید سرخ

سبزی هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده من شماره یک ناجی برای ساده و رضایت بخش شام weeknight. این یک راه سریع برای پاک کردن crisper و یا استفاده از خود را famers بازار یا CSA مسافت و به اندازه کافی همه کاره برای کار با هر آنچه که شما در دست است.

دریافت دستور العمل: Weeknight سبزی هم بزنید سرخ

تابستان زمان نخست برای پرتاب دانه سالاد را در برنامه غذایی منظم است. این یکی از آن بخش عمده ای از پروتئین غنی از شربت خانه محصولات اساسی مانند کوینولا و لوبیا میدارد و طراوت بحران و رنگ از آمیزه ای از سبزیجات. این بسته همراه با یک پر از وزوز فلفل قرمز-آهک پانسمان. بهترین از همه, شما تقریبا قطعا باقی مانده بنابراین در نظر فردا ناهار حل شد.

دریافت دستور العمل: Tex-Mex سالاد کوینولا

11. تند سالاد Panzanella

Panzanella ناب است سالاد تابستانی مد روز-نان و بسیاری از محصولات تازه است. این نسخه مراحل و دور از کلاسیک با اضافه کردن کمی گرما و شیرینی اضافی از انگور و آناناس رسیده.

دریافت دستور العمل: تند سالاد Panzanella

(اعتبار تصویر: لورن Volo)

12. Caprese پنیر کبابی

شما می دانید کسانی که فوق العاده رسیده و معطر گوجه فرنگی که فقط آمار بازار ؟ این است که چگونه شما می خواهید برای قرار دادن آنها را به کار. اگر شما باید برخی از زمان شلاق تا دسته ای از تازه پستو — آن را نگه دارید در حالی که برای در یخچال — در غیر این صورت پیش بروید و انتخاب کردن برای راحتی مورد علاقه خود را خریداری jar.

دریافت دستور العمل: Caprese پنیر کبابی

13. اسفناج و فتا Frittata

در حالی که صبحانه ممکن است به ذهن زمانی که شما فکر می کنم frittata جفت این یونانی الهام گرفته از نسخه با سالاد و نان خوب و آن را قطعا شام مواد.

دریافت دستور العمل: اسفناج و فتا Frittata

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>