15 مرغ دیگچه, دستور العمل برای همه شام Weeknight نیاز

من مطمئن هستم که بیشتر سعی و درست وقتی که می آید به weeknight پخت و پز: یک قابل اعتماد کتری شام یا خشنود مرغ.

توسط DASTESALAMATT در 22 خرداد 1399

من مطمئن هستم که بیشتر سعی و درست وقتی که می آید به weeknight پخت و پز: یک قابل اعتماد کتری شام یا خشنود مرغ. آن را واقعا مهم نیست, اگر چه, چرا که اگر شما را این دو با هم شما را آسان غذا خوردن در آن بسیار بهتر است.

را انتخاب کنید بین استخوان یا بدون استخوان ران یا لاغر خفیف ادب سینه مرغ زیرا همه آنها بازی منصفانه در این مرغ دیگچه, دستور العمل. این 15 دستور العمل گرد هم می آیند به سرعت در یک کتری و بسیاری از آنها در حال تکمیل وعده های غذایی پخته شده با بستر مناقصه برنج و سبزیجات و یا غیر قابل مقاومت سس. از ترد garlickly ران مرغ با لوبیا سبز به چسبنده و شیرین ترقه مرغ به مرغ خامه کتری را بوسید و با زردچوبه در اینجا دستور العمل های را می دانم.

1. آسان, کرم, لیمو, سیر, مرغ دیگچه

در کمتر از 30 دقیقه شما خواهید بود با کشیدن قطعه مرغ از طریق مناقصه یک گودال از خامه و سس لیمو. آن را یک ایده خوب به دور از شام با برخی از برنج کوسکوس یا نان بنابراین شما می توانید جذب هر قطره از این سس.

دریافت دستور العمل: آسان, کرم, لیمو, سیر, مرغ دیگچه

2. تغییر زندگی, سیر, کره, ران مرغ

به برچسب یک دستور به عنوان "تغییر زندگی" است که واقعا در بیانیه ای جسورانه. اما اعتماد به من وقتی که من به شما بگویم که این آسان weeknight مرغ و گیاهی شام جهان را به خود سنگ.

دریافت دستور العمل: زندگی در حال تغییر, سیر, کره, ران مرغ

3. یک پان مرغ و برنج و زیتون و لیمو

4. یک کتری پیاز فرانسوی مرغ

شما هرگز پشیمانی دادن خفیف ادب سینه مرغ سوپ پیاز فرانسوی, درمان با مقدار زیادی از پوست پیاز کاراملی و melty Gruyère.

دریافت دستور العمل: یک کتری پیاز فرانسوی مرغ

5. خامه زردچوبه مرغ دیگچه

شما قطعا می خواهید برای خدمت به این tureric مرغ دیگچه با یک سخاوتمندانه شمع کرکی برنج به mop هر تاریخ و زمان آخرین قطره سس خامه ای.

دریافت دستور العمل: خامه زردچوبه مرغ دیگچه

6. خامه و خردل فرانسوی مرغ

با استفاده از هر دو کلاسیک دیژون و کل دانه خردل به معنی شما می توانید تمام خامه خوبی از سابق با فقط کمی از بحران و بافت از دومی است.

دریافت دستور العمل: خامه و خردل فرانسوی مرغ

7. پارمسان مرغ و کلم سرخ کرده

یک چلپ چلوپ بزرگ از شراب سفید نه تنها کمک می کند تا kale پژمردگی در کتری اما آن را نیز تضمین سینه مرغ باقی بماند خوب و مرطوب.

دریافت دستور العمل: پارمسان مرغ و کلم سرخ کرده

8. لیمو آویشن ران مرغ

این فقط ممکن است باهوش ترین راه برای طبخ ران مرغ: شروع به آنها را با پوست به سمت پایین در یک سرد کتری بنابراین پوست چیپس ، سپس خم کردن گرما و کباب آنها را تا زمانی که فقط از طریق پخته شده.

دریافت دستور العمل: لیمو آویشن ران مرغ

9. خامه پارمسان, سیر, قارچ, مرغ

فکر می کنم از این به عنوان رشد کرم قارچ و مرغ است. آن خندق را می توانید به صورت سریع در خانه سس که چاشنی با مقدار زیادی سیر و پارمسان.

دریافت دستور العمل: خامه, پنیر پارمسان, سیر, قارچ, مرغ

10. آسان زردآلو-لعاب, مرغ

این براق مرغ بازدید تمام عطر و طعم رایحه شیرین, تند, و فوق العاده خوش طعم. آن را عاقلانه به آن را در خدمت بیش از برنج پس وجود دارد بسیاری از سس خوب بود.

دریافت دستور العمل: آسان زردآلو-لعاب, مرغ

11. مرغ Saltimbocca با اسفناج و سیب زمینی

12. حرکت تند و سریع مرغ دیگچه شام

چه چیزی باعث این وعده غذایی کامل فوق العاده خاص است که برنج پختند در شیر نارگیل, پس از آن می شود شیرین و معطر می شود و خوب مقایسه با چاشنی گوشت.

دریافت دستور العمل , حرکت تند و سریع مرغ دیگچه شام

13. Broccolini و مرغ و سوسیس و Orzo کتری

14. آسان کتری مرغ گلدان پای

در حالی که مرغ گلدان پای معمولا برای فراغت و تعطیلات آخر هفته این نسخه ساده است weeknight رویا با تشکر از یک کیسه یخ زده مخلوط سبزیجات و فروشگاه خرید پوسته پای.

دریافت دستور العمل: آسان کتری مرغ گلدان پای

15. 30 دقیقه مرغ Francese

مرغ Francese یک ایتالیایی-آمریکایی مورد علاقه دلیل خوب: آن ترد و در عین حال شاداب و پر از لمونی عطر و طعم. این نسخه آسان ممکن است شما صرف نظر کردن از محله خود رستوران.

دریافت دستور العمل: 30 دقیقه مرغ Francesetinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب